Zat er geen banaan in je oor?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:49 schreef -jos- het volgende:
Trouwens ik hoorde vanmiddag in de auto ANP radio en die zeiden dat Merkel, dus Duitsland, Mubarak nog gewoon steunt... walgelijk toch?
Hij heeft een te grote pan op zijn hoofd gedaan denk ikquote:
quote:Top van partij Mubarak stapt op
Uitgegeven: 5 februari 2011 16:46
Laatst gewijzigd: 5 februari 2011 16:46
CAIRO - Het voltallige bestuur van de regerende Nationale Democratische Partij in Egypte is zaterdag opgestapt. Dat heeft de Egyptische staatstelevisie bekendgemaakt. Onder de vertrokken bestuursleden is Gamal Mubarak, zoon en gedoodverfde opvolger van de in het nauw gedreven president Hosni Mubarak.
Als nieuwe partijleider is Hossam Badrawi aangesteld. Het parlementslid geldt als een kopstuk van de gematigde vleugel binnen de NDP.
Het is een ietwat ongenuanceerde samenvatting van wat ze daadwerkelijk zei. Zie hierboven.quote:
Op 5 mei 1945 kon dat anders prima vquote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:52 schreef MangoTree het volgende:
Vond het verhaal van Merkel ook vreemd, deze standaard-reactie vond ik net
There will be changes in Egypt, but they must be made peacefully, said Angela Merkel before the Munich Conference on Security, as reported AFP. You can not do / change / in a single day, she added, recalling the period preceding the German reunification in 1989.
Bron AFP, vandaag
Belachelijke vergelijking met de DDRquote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:52 schreef MangoTree het volgende:
Vond het verhaal van Merkel ook vreemd, deze standaard-reactie vond ik net
There will be changes in Egypt, but they must be made peacefully, said Angela Merkel before the Munich Conference on Security, as reported AFP. You can not do / change / in a single day, she added, recalling the period preceding the German reunification in 1989.
Bron AFP, vandaag
Wordt deze site een beetje up to date gehouden btw? Zo ja, dan ga ik hem even spammen richting Egypte.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:53 schreef Floxxx het volgende:
http://www.downwithmubarak.com/ Shoutbox toegevoegd
Het is veelal ook politiek gezever, zoals wel vaker.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:54 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Belachelijke vergelijking met de DDRToen ging het om 2 landen met een totaal verschillend regime en economisch systeem die samengesmeden moesten worden. Nu is het gewoon een schurk die af moet treden. It's not rocket science.
Kan je de nieuwste blogpost van sandmonkey ook toevoegen:quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:53 schreef Floxxx het volgende:
http://www.downwithmubarak.com/ Shoutbox toegevoegd
Wordt up to dat gehouden ja!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:55 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Wordt deze site een beetje up to date gehouden btw? Zo ja, dan ga ik hem even spammen richting Egypte.
Oké eens zien hoe snel we die op dutchpaparazzi hebben danquote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:56 schreef Bartholomaeus het volgende:
[..]
Wordt up to dat gehouden ja!
Er wordt verder (nog) geen nieuws bijgehouden, maar misschien dat ik dat er vandaag nog bij maak. Heeft wel een live twitter feed, streams en nu ook een shoutbox, dus er is wel up to date nieuws te vinden.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:55 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Wordt deze site een beetje up to date gehouden btw? Zo ja, dan ga ik hem even spammen richting Egypte.
Het klinkt natuurlijk wel mooi als de hele regering + Mubarak opstappen, maar wat dan?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:50 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Vind ik niet eigenlijk, het is hetzelfde als de wijze mannen van Suliman. Een manier om te zeggen dat ze gedaan hebben wat ze kunnen om de demonstranten tevreden te stellen. Terwijl er feitelijk behalve de namen helemaal niets verandert en Mubarak lekker kan blijven zitten.
Heb het ook al geprobeerd.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:56 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Oké eens zien hoe snel we die op dutchpaparazzi hebben dan
Die is niet van sandmonkey: By Rania Al Malkyquote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:55 schreef -jos- het volgende:
[..]
Kan je de nieuwste blogpost van sandmonkey ook toevoegen:
http://www.thedailynewseg(...)ies-damned-lies.html
en je kan de livestreams net zo neerzetten als op spixtv.nl
Ik verwacht dat het wel lukt, heb er via een paar mensen van wie ik vragen had beantwoord al eerder redelijk snel iets opgekregen.quote:
Die is niet van Sandmonkey toch ??quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:55 schreef -jos- het volgende:
[..]
Kan je de nieuwste blogpost van sandmonkey ook toevoegen:
http://www.thedailynewseg(...)ies-damned-lies.html
en je kan de livestreams net zo neerzetten als op spixtv.nl
http://twitter.com/#!/DutchPaparazzi/status/33210800617422848quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:56 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Oké eens zien hoe snel we die op dutchpaparazzi hebben dan
Die zitten namelijk in de gevangenis.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:57 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Het klinkt natuurlijk wel mooi als de hele regering + Mubarak opstappen, maar wat dan?
De coalitie is zo verdeeld en slap, dat dan juist hete hele land afglijd in chaos.
Het is zo jammer dat er geen politiekeleider is die sterk is en namens de demostranten spreekt.
Dit is hun grootste gebrek en zwakte, ze hebben niemand die namens hun spreekt.
internationale beroemdheid.quote:
Dat hebben ze 30 jaar al niet.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:57 schreef Mr_Memory het volgende:
Dit is hun grootste gebrek en zwakte, ze hebben niemand die namens hun spreekt.
ow, hm dan ben ik ff in de war.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:58 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
Die is niet van Sandmonkey toch ??
quote:AmnestyUK Amnesty UK
by omarsamra
All those detained in the raid on the Hisham Mubarak Law Center have now been released: http://bit.ly/fdjtAp #egypt #jan25
Zal wel weer the usual pro-Palestina en ander tuig op afkomen.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:59 schreef MangoTree het volgende:
Mathijs Ruigrok|thyssii Gaat er nog niet zo aan toe als in Egypte gelukkig #Dam
[ afbeelding ]
Idd en dat is te triest voor woorden.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 16:58 schreef Staal het volgende:
[..]
Die zitten namelijk in de gevangenis.
quote:Entering #tahrir. They're not letting covers for protesters in. A bit tense at Kasr el nil entrance #jan25
Bestaat volgens mij alquote:Op zaterdag 5 februari 2011 17:01 schreef Bartholomaeus het volgende:
Misschien een idee om downwithmubarak aan te maken op twitter? En daar dan nieuwe updates op te zetten van de site?
Dat ga ik maar even doen nu.![]()
Als er meerdere mensen zijn, alleen serieuze mensen die hier veel posten, het wachtwoord willen hebben, dan kan dat. Dan kunnen we samen alles up to date houden?
Hee, die man die twittert altijd serieuze dingen!!! Dat is iemand die er echt bij is!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 17:02 schreef raistlin6 het volgende:
SultanAlQassemi Sultan Al Qassemi
BREAKING Al Arabiya: President Mubarak has resigned as head of the ruling NDP party
Sorry wat???? !!!! ??? Wat betekent dat precies in de praktijk??
quote:CAIRO - Het voltallige bestuur van de regerende Nationale Democratische Partij in Egypte is zaterdag opgestapt. Dat heeft de Egyptische staatstelevisie bekendgemaakt.
Onder de vertrokken bestuursleden is Gamal Mubarak, zoon en gedoodverfde opvolger van de in het nauw gedreven president Hosni Mubarak.
Als nieuwe partijleider is Hossam Badrawi aangesteld. Het parlementslid geldt als een kopstuk van de gematigde vleugel binnen de NDP.
Poging om de protesters tevreden te maken, veranderd echter idd niets.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 17:03 schreef MTL het volgende:
In de praktijk niets, enkel dat hij niet meer het hoofd van de partij is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |