FOK!forum / Creativiteit / Post hier je grafisch- en webdesign
RenRen-zaterdag 5 februari 2011 @ 14:25
Voor de websites, logo's, huisstijlen, banners, animaties, typografische illustraties, lettertypes, etc...
Want dat is ook creativiteit O+.
boem-dikkiezaterdag 5 februari 2011 @ 14:26
Leuk.
ter1983zaterdag 5 februari 2011 @ 14:33
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:25 schreef RenRen- het volgende:
Voor de websites, logo's, huisstijlen, banners, animaties, typografische illustraties, lettertypes, etc...
Want dat is ook creativiteit O+.
Daviantart goeie site.
Ik ben ook wel eens bezig met photoshop.
Mijn vriend is helemaal gek van.
Hij heeft daar ook een profile.
En maakt zo nu en dan ook covers voor artiesten.
Photoshop is er verslavend en erg leuk.
RenRen-zaterdag 5 februari 2011 @ 14:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:33 schreef ter1983 het volgende:

[..]

Daviantart goeie site.
Ik ben ook wel eens bezig met photoshop.
Mijn vriend is helemaal gek van.
Hij heeft daar ook een profile.
En maakt zo nu en dan ook covers voor artiesten.
Photoshop is er verslavend en er leuk.
Uh. Oke. Ik bedoel dat users hier hun creaties kunnen posten.
ter1983zaterdag 5 februari 2011 @ 14:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:34 schreef RenRen- het volgende:

[..]

Uh. Oke. Ik bedoel dat users hier hun creaties kunnen posten.
Oh zo stupid van mij.
Hoe stel je dom voor op forum :P
Maar leuk idee van je ;)
Maar gaan andere geen gebruik maken dan van je werk???
RenRen-zaterdag 5 februari 2011 @ 14:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:39 schreef ter1983 het volgende:

[..]

Oh zo stupid van mij.
Hoe stel je dom voor op forum :P
Maar leuk idee van je ;)
Maar gaan andere geen gebruik maken dan van je werk???
Ach, die kans heb je op DA ook, of als je je tekeningen post. Het enige wat ik dan kan adviseren, als je daar bang voor bent, is om een watermerk aan te brengen op je werk,
boem-dikkiezaterdag 5 februari 2011 @ 14:48
Dus we mogen hier websites plaatsen die we gemaakt hebben?
RenRen-zaterdag 5 februari 2011 @ 18:07
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:48 schreef boem-dikkie het volgende:
Dus we mogen hier websites plaatsen die we gemaakt hebben?
Is wel het idee! En andere dingen die eraan gerelateerd zijn O+
ter1983zondag 6 februari 2011 @ 14:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 14:40 schreef RenRen- het volgende:

[..]

Ach, die kans heb je op DA ook, of als je je tekeningen post. Het enige wat ik dan kan adviseren, als je daar bang voor bent, is om een watermerk aan te brengen op je werk,
Ja maar als ik al water merken uit een design kan halen.
Waarom zou een andere photoshopper het dan niet doen??
RenRen-zondag 6 februari 2011 @ 15:39
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 14:34 schreef ter1983 het volgende:

[..]

Ja maar als ik al water merken uit een design kan halen.
Waarom zou een andere photoshopper het dan niet doen??
Tsja, dan zou je niets meer kunnen posten, uitbrengen of online gooien. Als men je shit wil jatten, doen ze het toch wel, watermerk of niet,
#ANONIEMdinsdag 15 februari 2011 @ 23:16
*kickje*

Het blijft wat stilletjes hier. Zal ik maar beginnen dan (onder het motto 'als er één schaap over dam is volgen er meer'), hoewel ik de hele boel ook al in 'digital art' geplaatst heb?

M'n huidige site:

newscreenshot.png

Terug in de tijd (waarschuwing: zeer groot bestand en veel horizontaal scrollen):

http://www.wwzapper.com/lookingback.png

-------------

Eigenlijk is dit topic niet heel anders dan het digital art-topic. Hoewel ik de indruk heb dat de nadruk dáár meer op tekenen en photoshoppen ligt.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 15-02-2011 23:31:23 ]
RenRen-woensdag 16 februari 2011 @ 11:02
Ik vind webdesign geen art, en dat bedoel ik niet gemeen. Je hangt het niet aan de muur, maar het kan wel heel mooi zijn, dus vind ik dat het een apart plekje verdient, waarbij het meer tot zijn recht komt. Daarom is dit topic heel anders.

Webdesign en grafisch (dus echt alleen de text) is iets heel anders dan illustreren en digitaal schilderen/tekenen en dergelijken. Echt bijna een wereld van verschil.

Leuk dat je post O+ Ik vind dat lettertype bij "Go to home" leuk.
#ANONIEMwoensdag 16 februari 2011 @ 11:54
Je hebt gelijk, maar ik dacht in eerste instantie dat dat het enige topic was waar ik zoiets mogelijk zou kunnen posten (had er al wel m'n twijfels geuit of je het wel als 'art' zou kunnen beschouwen). In dit subforum ligt de nadruk nogal op gefröbel met kraaltjes en papiertjes en zo.

Het font is trouwens 'Toonish', leuk dat je het mooi vindt. :) Ik heb 'achter de schermen' ook andere fonts uitgeprobeerd, maar krijg deze maar niet van me afgeschudt, op de uiteindelijke ontwerpen keert het steeds terug. Op de een of andere manier klopt het.

-------------------------------

En dan de hele batterij aan cd-hoesjes die ik in het andere topic al geplaatst had ook maar hier, omdat ik in herhaling val nu slechts als link:

(Deels zo goed al volledig eigen producties, deels mengelmoesjes van eigen tekenwerk met werk van anderen. Maar dat is dtp-achtig werk al snel.)

http://www.wwzapper.com/pics2/cds1.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds2.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds3.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds4.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds5.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds6.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds7.jpg
http://www.wwzapper.com/pics2/cds8.jpg

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 16-02-2011 12:13:40 ]
RenRen-woensdag 16 februari 2011 @ 12:17
Ach, de nadruk ligt er, maar alles wat creatief is mag natuurlijk. Dus vond dat web en grafisch ook een plekje verdienden O+

Mag ik vragen hoeveel verschillende fonts je gebruikt? :o
#ANONIEMwoensdag 16 februari 2011 @ 12:20
Op m'n site bedoel je?

-Toonish (roze letters bijna bovenaan + de letters in de zwarte blokken in de zij-menu's)
-Aktuelle (logo)
-Georgia (pagina-headers)
-Arial (kleine teksten)
-Leitura Display (het lettertype van de grote koppen op de diverse 'favorite songs'-pagina's, die je op de scan niet ziet)

Vijf, dus. :)

Op de pc staan er echter tegen de 500.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 16-02-2011 12:30:25 ]
Hukkiewoensdag 16 februari 2011 @ 19:42
Een oudje, ooit gemaakt als interface voor mn site. Maar bleek niet echt handig.
161nx9d.jpg
RenRen-woensdag 16 februari 2011 @ 19:43
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 19:42 schreef Hukkie het volgende:
Een oudje, ooit gemaakt als interface voor mn site. Maar bleek niet echt handig.
[ afbeelding ]
Lijkt mij te druk voor een interface, maar het ziet er wel heel gaaf uit :o Waar liep je tegenaan dan?
Hukkiewoensdag 16 februari 2011 @ 19:49
quote:
1s.gif Op woensdag 16 februari 2011 19:43 schreef RenRen- het volgende:
Lijkt mij te druk voor een interface, maar het ziet er wel heel gaaf uit :o Waar liep je tegenaan dan?
Het was een interface voor mn tattoo-site. Alle bolletjes aan de buitenkant waren rolloverbuttons met de gangbare zaken. Galleries, home, contact enzo. Door een gebrek aan tekst en duidelijkheid van waar je nou op moest klikken om iets te zien, werd het een tikje onoverzichtelijk.
Treceswoensdag 16 februari 2011 @ 19:51
Ik heb wel wat datavisualizaties van WikiLeaks.

Deze visualisatie gaat over de aantal cables (documenten) per dag. Elk bolletje is een cable, hoe groter en roder hij is, hoe meer cables er op die dag zijn uitgegeven.

5d5lo.png
(Dit bestand is ruw, het mist wat verfijning)

Oh, en de getalletjes staan voor het jaar, 10 = 2010, 9 = 2009, etc.
#ANONIEMmaandag 21 februari 2011 @ 10:28
Het topic gaat nu al dood. :{

Nog maar een paar cd-hoesjes dan maar (lees: poging tot reanimatie van dit topic). Al zijn dit waarschijnlijk wel de laatste, omdat de ontwerpen die ik nu nog níet gepost heb ook niet geschikt zijn om te posten. Omdat ze simpelweg teveel van reeds bestaande ontwerpen zijn afgeleid.

Wil iemand de ontbrekende ontwerpen toch zien, dan wil ik ze best alsnog posten.

De eerste twee ontwerpen zijn al behoorlijk oud, de derde iets minder.

cds9.jpg
cds10.jpg

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 21-02-2011 10:56:58 ]
Crientjmaandag 21 februari 2011 @ 11:32
Hmm, leuk topic!

Een website waarop ik trots ben. Mn eigen portfolio.. Ondanks dat ik m wel enorm moet aanpassen :@ Help, tijdgebrek.
Portfolio.jpg?t=1298284344
#ANONIEMmaandag 21 februari 2011 @ 11:36
Wel een mooie losse stijl. Doet me ergens denken aan een iets rustiger, pastelkleurige variant van het stijltje op http://www.novaplanet.com, een site die ik zelf erg leuk vind om te zien.

Je ziet zoiets sowieso veel, tegenwoordig. Ik had op de onderste hier, al eerder gepost, ook al een poging gedaan zoiets te produceren. Iets 'organischer' dan m'n meeste werk, zeg maar. Die erboven staat, drie jaar eerder gemaakt, is meer 'klassiek Female81'.

Om eerlijk te zijn heeft die Novaplanet-site, ongeveer een jaar geleden ontdekt, wel wat sporen nagelaten op alle eigen site-ontwerpen die ik sindsdien online heb gezet. Meer spelen met fonts, meer kleurtjes, en er ook eens wat kromme lijntjes tussendoor gooien en niet alleen rechte.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 21-02-2011 11:48:46 ]
nietzmanmaandag 21 februari 2011 @ 11:46
quote:
1s.gif Op maandag 21 februari 2011 11:32 schreef Crientj het volgende:
Hmm, leuk topic!

Een website waarop ik trots ben. Mn eigen portfolio.. Ondanks dat ik m wel enorm moet aanpassen :@ Help, tijdgebrek.
[ afbeelding ]
"Crazy but friendly"?

Is dat het Engelandse "Lekker gek?" :{.
#ANONIEMmaandag 21 februari 2011 @ 11:54
Ik hoop van niet, want het is echt héél erg als mensen dat over zichzelf zeggen. :{
#ANONIEMzaterdag 26 februari 2011 @ 10:19
M'n site is eeuwig onder constructie, en nu is er achter de schermen dit in elkaar geprutst (vooralsnog niet officieel geupload). Ik ben eens aan het kijken of ik me de hedendaagse stijl, met wat minder harde lijnen, echt eigen kan maken. Een beetje buiten m'n eigen confort-zone. Uiteraard moet er wel iets van mezelf in blijven zitten.

Ik twijfel nog: Lekker subtiel (hij oogt een stuk zachter dan m'n huidige site), of te saai?

screenshotbeige.png

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 27-02-2011 17:42:15 ]
Koopsiezaterdag 26 februari 2011 @ 12:21
2h57lae.jpg

ideetje voor visitekaartje ( kwaliteit gaat wel achteruit na upload ) :)
Treceszaterdag 26 februari 2011 @ 14:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 12:21 schreef Koopsie het volgende:
[ afbeelding ]

ideetje voor visitekaartje ( kwaliteit gaat wel achteruit na upload ) :)
Is het misschien een idee om visitekaartjes te maken met puur de naam op de voorkant en er dan een draadje erdoorheen te naaien? (en op de achterkant natuurlijk de contactinformatie)
boem-dikkiezaterdag 26 februari 2011 @ 15:01
quote:
15s.gif Op maandag 21 februari 2011 11:46 schreef nietzman het volgende:

[..]

"Crazy but friendly"?

Is dat het Engelandse "Lekker gek?" :{.
Sowieso wat gekke zinnen. "If you like my work, don't hesitate and use the contactform."

Waarom zou ik je contactform gebruiken als ik je werk tof vind?
#ANONIEMzondag 27 februari 2011 @ 09:36
Tja, waarvoor zijn gastenboeken ooit uitgevonden (ooit aanwezig op bijna elke site), kan je je afvragen. Genoeg mensen die ze destijds invulden. Of de minstens zo vaak gebruikte 'like'-button op facebook, tegenwoordig.

Eigenlijk is dat niet heel anders. :)

Edit: Die site van een paar posts geleden is alsnog online gezet, met wat kleine aanpassingen, het was net iets te ongezellig en dat is nou juist wat m'n site níet uit moet stralen. Zie hieronder voor het eindresultaat. En over een paar maanden is 'ie vast weer heel anders, mezelf kennende. :+

Eigenlijk is het wel een leuk platform om m'n creativiteit op bot te vieren. Dat is weer het voordeel als je geen honderden bezoekers per dag hebt die je als het ware te vriend moet houden (honderden bezoekers per dag is bij een site die over je eigen muzieksmaak gaat uberhaupt niet eens mogelijk, tenzij je een heel bekend & invloedrijk persoon bent). :)

screenshotbeige3.png

[ Bericht 21% gewijzigd door #ANONIEM op 28-02-2011 06:30:40 ]
-Datdus-woensdag 23 november 2011 @ 13:25
Dit topic verdient een kick.

Ik was laatst bezig met een concept voor fok! mobile. Ik zoek alleen nog iemand die een proof of concept kan maken zodat fok! het ook echt gaat uitvoeren. :)

Topic is hier te lezen:
[FO] De mobiele layout en mijn idee

één van de voorbeelden:
boldselect.png

mockup
inv.png
boem-dikkiewoensdag 23 november 2011 @ 14:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 november 2011 13:25 schreef -Datdus- het volgende:
Dit topic verdient een kick.

Ik was laatst bezig met een concept voor fok! mobile. Ik zoek alleen nog iemand die een proof of concept kan maken zodat fok! het ook echt gaat uitvoeren. :)

Topic is hier te lezen:
[FO] De mobiele layout en mijn idee

één van de voorbeelden:
[ afbeelding ]

mockup
[ afbeelding ]
Wil je dat met jQuery mobile gaan doen? Je mock-up ziet er cool uit!
HostiMeisterwoensdag 23 november 2011 @ 14:35
Sencha zou dat klusje toch ook kunnen klaren, of zie ik dat verkeerd?
-Datdus-woensdag 23 november 2011 @ 14:38
quote:
5s.gif Op woensdag 23 november 2011 14:33 schreef boem-dikkie het volgende:

[..]

Wil je dat met jQuery mobile gaan doen? Je mock-up ziet er cool uit!
Daar zat ik wel aan te denken ja. Ik heb alleen te weinig kennis van javascript/jquery om dat voor elkaar te krijgen. :)
Neraicedinsdag 28 februari 2012 @ 23:09
Bump!
lkb9000woensdag 29 februari 2012 @ 03:43
Wat willekeurig grafisch werk van mij om het topic wat leven in te blazen :Y

blok2dribbble.png?1317954203
no2slug.png?1317954423
squaredancing.gif?1329932199
logo_dribbble.png?1324230019
paradigm_dribbble.png?1319751644
vliegtuig-tshirt_dribbble.jpg?1316812017
crookedhamsterani_01_4.gif?1328322852
mark_dribbble.png?1309947836
shot_1300974805.png?1309032771
shot_1301187465.png?1309032955
#ANONIEMwoensdag 29 februari 2012 @ 04:11
Die eerste vind ik leuk. :)

Híer is het laatste jaar nog maar weinig gebeurt op grafisch gebied. Probleem is dat ik lente vorig jaar een site heb ontworpen waar ik zó tevreden mee ben dat ik erg weinig aanleiding zie er wat anders voor in de plaats te zetten, terwijl er eerst om de haverklap een nieuw ontwerp stond. :{

Tja, dan maar een screenshot dáárvan, eind vorig jaar gemaakt.

2012-6.png

Die huisstijl is tevens uitgebouwd op m'n Twitter-profiel (veel geouwehoer daar over m'n radio's op het moment van het maken van het screenshot, ik weet het)...

http://www.wwzapper.com/2012-2.gif

...en is ook te zien in de logo's die vanwege m'n radio's inmiddels op tig sites staan.

2012-4.gif
2012-3.gif

Dat laatste maakt het ook extra lastig om m'n site nog heel erg te veranderen, omdat hij moet goed kunnen blijven combineren met die logo's. Het is handig om naar de buitenwereld een eenduidig, herkenbaar 'gezicht' te hebben. :)

(Nee, ik houd niet van half werk. Dat radio-gebeuren is natuurlijk puur hobby, maar dan hoeft het nog niet meteen rotzooi te zijn.)

Lijkt wel een advertorial, dit bericht. Maar nee, zo is het niet bedoeld. Ik wil puur laten zien hoe ik een huisstijl bouw. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-02-2012 04:26:54 ]
RenRen-woensdag 29 februari 2012 @ 10:34
ikb, wat een gave dingen zitten ertussen. :D
LolaLovesYouwoensdag 29 februari 2012 @ 11:01
quote:
10s.gif Op woensdag 29 februari 2012 03:43 schreef lkb9000 het volgende:
Wat willekeurig grafisch werk van mij om het topic wat leven in te blazen :Y

[ afbeelding ]

Die is echt super cute.

Ik ben mijn website aan het updaten,
front page wil alleen niet zoals ik wil maar dan maar meteen de pagina.
http://fotografie.lolalovesyou.com/

427086_164883430295820_100003224927110_234522_1327491527_n.jpg

front page waar ik mee aan het vechten ben in dreamweaver.
donroycovrijdag 9 maart 2012 @ 23:01
Hallo.

spotifymin400.jpg
Audreyootzaterdag 10 maart 2012 @ 20:08
Logootje:

264438_1947897297775_1252830541_32038522_3793787_n.jpg

Logo & visitekaartje:

314899_2146756349127_1252830541_32269846_2072144706_n.jpg

403023_2785313112647_1252830541_32577942_382930511_n.jpg
MrNilesdinsdag 13 maart 2012 @ 09:27
is er iemand hier met photoshop skills die voor mij een achtergrond voor een website kan maken.
Ik heb een voorbeeld hoe het ongeveer moet worden, maar dan natuurlijk weer net even anders :)

Omdat het voor een klein muziekclubje is kan ik niet meer bieden dan eeuwige roem op onze site :)
pm/dm me maar als je interesse hebt
-Datdus-dinsdag 13 maart 2012 @ 11:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 maart 2012 09:27 schreef MrNiles het volgende:
is er iemand hier met photoshop skills die voor mij een achtergrond voor een website kan maken.
Ik heb een voorbeeld hoe het ongeveer moet worden, maar dan natuurlijk weer net even anders :)

Omdat het voor een klein muziekclubje is kan ik niet meer bieden dan eeuwige roem op onze site :)
pm/dm me maar als je interesse hebt
Ik denk niet dat dit het topic is om te bedelen.
donroycodinsdag 13 maart 2012 @ 11:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 maart 2012 11:44 schreef -Datdus- het volgende:

[..]

Ik denk niet dat dit het topic is om te bedelen.
Precies. En ergens anders op FOK! eigenlijk ook niet.
boem-dikkiedinsdag 13 maart 2012 @ 12:31
quote:
10s.gif Op woensdag 29 februari 2012 03:43 schreef lkb9000 het volgende:
Wat willekeurig grafisch werk van mij om het topic wat leven in te blazen :Y

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jij de website van Paradigm ook gemaakt?
lkb9000dinsdag 13 maart 2012 @ 13:30
quote:
14s.gif Op dinsdag 13 maart 2012 12:31 schreef boem-dikkie het volgende:

[..]

Jij de website van Paradigm ook gemaakt?
Yup :Y
Neraicezaterdag 17 maart 2012 @ 23:35
Stormlooptopic.

original.png?1332020789
Neraicedinsdag 20 maart 2012 @ 21:51
Hoi.

http://dahndesigns.net/vinyl/
-Datdus-dinsdag 20 maart 2012 @ 22:03
eeQ3W.gifeeQ3W.gifeeQ3W.gifeeQ3W.gifeeQ3W.gifeeQ3W.gifxta1P.gifxta1P.gifxta1P.gifxta1P.gifxta1P.gifxta1P.gif

grrrr, waarom gaan ze off-sync.
lkb9000woensdag 18 april 2012 @ 00:13
https://vimeo.com/40540078

Timelapse van een aantal uur lettertype ontwerpen :)
Dotteywoensdag 18 april 2012 @ 12:14
cool
donroycowoensdag 18 april 2012 @ 12:19
quote:
0s.gif Op woensdag 18 april 2012 00:13 schreef lkb9000 het volgende:
https://vimeo.com/40540078

Timelapse van een aantal uur lettertype ontwerpen :)
Nice :)
Dotteywoensdag 2 mei 2012 @ 23:21
156548_3848865262662_1309128167_3760902_1840932316_n.jpg

voor een contest op Ravelry.com
RockNijntjedinsdag 22 mei 2012 @ 19:32
quote:
0s.gif Op woensdag 18 april 2012 00:13 schreef lkb9000 het volgende:
https://vimeo.com/40540078

Timelapse van een aantal uur lettertype ontwerpen :)
Wauw _O_.
lkb9000zondag 3 juni 2012 @ 20:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 mei 2012 19:32 schreef RockNijntje het volgende:

[..]

Wauw _O_.
Thanks O+

Nummertje drie:
https://vimeo.com/43341235
RockNijntjezondag 3 juni 2012 @ 20:34
quote:
7s.gif Op zondag 3 juni 2012 20:12 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Thanks O+

Nummertje drie:
https://vimeo.com/43341235
Nogmaals:
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 mei 2012 19:32 schreef RockNijntje het volgende:

[..]

Wauw _O_.
Spacekittendonderdag 7 juni 2012 @ 13:17
quote:
Zo gaaf eens te zien hoe die fonts nu echt worden gemaakt! Nice work :D
Trinitrobenzeendonderdag 7 juni 2012 @ 19:16
Dit topicje gaan we volgen :D
Edit: Mogen signatures etc hier ook in?
RenRen-donderdag 7 juni 2012 @ 21:01
Waarom niet? :) Go ahead.
Trinitrobenzeendonderdag 7 juni 2012 @ 21:20
Oke prima, hier volgt wat werk van vroeger.

33zeptc.png

21lu2ww.png

2ag20q1.png

okwnxw.png
AverageJoemaandag 18 juni 2012 @ 23:30
TVDB_WP_KINS_5557003.jpg

TVDB_WP_KINS_5557005.jpg

TVDB_WP_PO_5557001.jpg

TVDB_WP_PO_5557003.jpg

TVDB_WP_PO_PCBO7002.jpg

4506571642_a5b7ee98f7_b.jpg
sirPiteyezondag 8 juli 2012 @ 14:23
Weet niet of het telt maar ik heb een een eigen webcomic, check:

109.png
120.png
112.png
Luttezondag 8 juli 2012 @ 14:28
Mooi sirPiteye! Vind de houdingen heel goed gelukt, heel natuurlijk :Y
CantFazeMezondag 8 juli 2012 @ 14:30
Goede kick. Heb wel oud spul hier. Ook wel nieuw maar laat ik later wel een keer zien.
De_Dakgootwoensdag 11 juli 2012 @ 16:32
Pas gemaakt kan alleen geen goede lettertype kiezen
SignatureMikoto.jpg
#ANONIEMzaterdag 4 augustus 2012 @ 17:50
Een poging om (voor de slideshow op m'n site) het ultieme clichématige begin jaren 90-plaatje te maken, als een soort van reclame voor m'n stream:

aug2012.gif

...met behulp van een cartoon die ik jaren terug ooit eens gemaakt heb (wel een beetje bijgewerkt), en deze oldie. :)

9vZlI.jpg

Die achtergrond met die platenhoezen is ook nieuw, trouwens.
shaqqyzondag 5 augustus 2012 @ 05:09
Zelf maak ik vaak Custom youtube achtergronden / avatars / logo's / webdesigns / wp templates / signatures voor mensen

Al een stuk of 500 YT achtergronden gemaakt,

Zal ze er is een paar uploaden als ik thuis kom
CantFazeMezondag 5 augustus 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 17:50 schreef female81 het volgende:
Een poging om (voor de slideshow op m'n site) het ultieme clichématige begin jaren 90-plaatje te maken, als een soort van reclame voor m'n stream:

[ afbeelding ]

...met behulp van een cartoon die ik jaren terug ooit eens gemaakt heb (wel een beetje bijgewerkt), en deze oldie. :)

[ afbeelding ]

Die achtergrond met die platenhoezen is ook nieuw, trouwens.
De laatste _O_ uit mijn jeugd
#ANONIEMzondag 5 augustus 2012 @ 11:55
Haha, maar juist die mensen zélf had ik niet in die slideshow verwerkt.

Al die vage bolletjes waar ze door omringd zijn, echter... veel meer 'typisch begin jaren 90' kan je het niet krijgen, qua grafisch ontwerp. :P
lkb9000zaterdag 8 december 2012 @ 18:38
Tijd voor een kick, bij deze een kerstkaartje:

jakowekerst1.png
jakowekerst2.png
AverageJoezondag 9 december 2012 @ 14:03
374493_454738037917998_1124906550_n.jpg
sirPiteyezaterdag 27 april 2013 @ 23:38
Ga bijna over op een nieuwe site voor mijn webcomic, zal hem hem posten als hij hij klaar is, hier alvast een stripje

204.png
VMSDKRdonderdag 2 mei 2013 @ 12:45
922376_10201184112429059_1890042858_o.jpg
Trini-Kwanzaterdag 4 mei 2013 @ 19:00
Ik ben nog steeds bezig met mijn Breda in pixels project.

Ik zit nu op 75 uur :D HIERRRRrrr

Ik weet eigenlijk nog niet wat ik er mee ga doen. Wellicht kan ik er uiteindelijk informatie van Breda in verwerken. Dat het een grote map word waar je op zaken kan klikken en meer info krijgt wat daar in werkelijkheid zit o.i.d. Of misschien kan ik het verkopen als poster voor een of anders Breda's event.
AverageJoezondag 5 mei 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2013 19:00 schreef Trini-Kwan het volgende:
Ik ben nog steeds bezig met mijn Breda in pixels project.

Ik zit nu op 75 uur :D HIERRRRrrr

Ik weet eigenlijk nog niet wat ik er mee ga doen. Wellicht kan ik er uiteindelijk informatie van Breda in verwerken. Dat het een grote map word waar je op zaken kan klikken en meer info krijgt wat daar in werkelijkheid zit o.i.d. Of misschien kan ik het verkopen als poster voor een of anders Breda's event.
Succes! Leuk idee, maar extreem tijdrovend!
Trini-Kwanwoensdag 25 september 2013 @ 21:08
De zomervakantie is reeds allang voorbij.
Ik ben alweer in touw. Ik kan me niet voorstellen dat jullie stil hebben gezeten?

Mijn eerste tekening in enkel photoshop:
560814_389687184487629_1556153196_n.jpg

Deze heeft de hoogste score ooit gekregen voor mij persoonlijk :D
549542-e729b9367e2edbd355d039662ff9b1cd.jpg

Twee voor een challenge met als thema 90's

542826-29aa750d1aa4d768eb84a3e42c7257ee.jpg
546723-75cf6ff0224ee82b2a5962a326d4f04f.jpg

Met deze ben ik nu bezig. The challenge is 'Movies that doesn't exist yet' Er valt nog op te stemmen mocht men zich geroepen voelen. Via de link valt hij ook wat beter te bekijken. Hier.
550431-889a29b41176e9945217417b31b69edd.jpg[/url]

Helaas is pixel Breda niet erg opgeschoten.
Unmountabledonderdag 26 september 2013 @ 09:58
2m8036b.jpg

Ontwerpje voor open dagen van mijn school!

[ Bericht 28% gewijzigd door Unmountable op 26-09-2013 10:40:32 ]
donroycodonderdag 26 september 2013 @ 10:39
quote:
14s.gif Op donderdag 26 september 2013 09:58 schreef Unmountable het volgende:
[ afbeelding ]

Ontwerpje voor open dagen van mijn school!
Afbeelding doet het niet.
Unmountabledonderdag 26 september 2013 @ 10:40
quote:
7s.gif Op donderdag 26 september 2013 10:39 schreef donroyco het volgende:

[..]

Afbeelding doet het niet.
Fixed ;)
LittleBrownievrijdag 27 september 2013 @ 16:40
quote:
14s.gif Op donderdag 26 september 2013 09:58 schreef Unmountable het volgende:
[ afbeelding ]

Ontwerpje voor open dagen van mijn school!
omg O+
Unmountablemaandag 30 september 2013 @ 10:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 september 2013 16:40 schreef LittleBrownie het volgende:

[..]

omg O+
Like it? :)
verywoensdag 2 oktober 2013 @ 16:08
quote:
0s.gif Op woensdag 18 april 2012 00:13 schreef lkb9000 het volgende:
https://vimeo.com/40540078

Timelapse van een aantal uur lettertype ontwerpen :)
Vet!
lkb9000donderdag 3 oktober 2013 @ 15:48
quote:
0s.gif Op woensdag 2 oktober 2013 16:08 schreef very het volgende:

[..]

Vet!
Thanks :)
verydonderdag 3 oktober 2013 @ 15:54
Mijn (ondertussen voor verbetering vatbare) ontwerpje voor mijn website.
website_design_001.jpg

Maar ik kan niet scripten, dus vooralsnog heb ik alleen een landingpage. Zelf ontworpen, maar door ludicrous_monk gescript.
www.ferrypasschier.nl
Vluukszondag 13 oktober 2013 @ 18:40
Ziet er goed uit! Ben zelf alleen niet helemaal weg van het blauw als kleuraccent, maar zou nu ook niet weten wat voor kleur wel zou staan haha. :P

Die opendag poster (?) is ook vet trouwens, die waaiervormen zijn echt tof.
LittleBrowniezondag 13 oktober 2013 @ 18:44
quote:
14s.gif Op maandag 30 september 2013 10:48 schreef Unmountable het volgende:

[..]

Like it? :)
Late reactie: Ja :Y
verymaandag 14 oktober 2013 @ 06:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 oktober 2013 18:40 schreef Vluuks het volgende:
Ziet er goed uit! Ben zelf alleen niet helemaal weg van het blauw als kleuraccent, maar zou nu ook niet weten wat voor kleur wel zou staan haha. :P

Die opendag poster (?) is ook vet trouwens, die waaiervormen zijn echt tof.
Thanks!
Blauw is mijn vaste accentkleur, dus daar ben ik (naar tevredenheid) aan gebonden ;)
En opendag poster? Waaiervormen? Lolwut? Ik weet niet zo goed wat je bedoelt :{
LittleBrowniemaandag 14 oktober 2013 @ 07:30
quote:
0s.gif Op maandag 14 oktober 2013 06:36 schreef very het volgende:

[..]

Thanks!
Blauw is mijn vaste accentkleur, dus daar ben ik (naar tevredenheid) aan gebonden ;)
En opendag poster? Waaiervormen? Lolwut? Ik weet niet zo goed wat je bedoelt :{
Van unmountable :P
Vluuksmaandag 14 oktober 2013 @ 09:18
Oeps ja ik had even wat duidelijker moeten zijn haha, bedoelde inderdaad die van unmountable met al die kleurtjes. :P

En ik snap het, het blauwe misstaat ook zeker niet hoor. :) Kom er zelf ook vaak bij terug na 100 andere kleuren geprobeerd te hebben. :Y)
#ANONIEMzaterdag 19 oktober 2013 @ 10:06
Weer een nieuw site-ontwerp, net voltooid

Edit: ik realiseer me dat dit tegen spam aan hangt, met de url in koeienletters in beeld. Was niet zo bedoeld. :{

screenshotokt2013.png

[ Bericht 42% gewijzigd door #ANONIEM op 19-10-2013 10:11:25 ]
lkb9000dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:51
Een website voor een band :)

10560383075_01bf7549f7_z.jpg

http://www.makebelieveband.com/
LittleBrowniedinsdag 29 oktober 2013 @ 21:18
quote:
Die kleuren O+ Ziet er tof uit!
SiennaForrestdinsdag 29 oktober 2013 @ 22:07
quote:
Erg goed vormgegeven!

Ik heb ook je portfolio gezien via je website, ben zeer onder de indruk van je grafische kunsten, complimenten!
lkb9000dinsdag 29 oktober 2013 @ 22:23
quote:
14s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:18 schreef LittleBrownie het volgende:

[..]

Die kleuren O+ Ziet er tof uit!
Dankjewel :)

quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 22:07 schreef SiennaForrest het volgende:

[..]

Erg goed vormgegeven!

Ik heb ook je portfolio gezien via je website, ben zeer onder de indruk van je grafische kunsten, complimenten!
Heel erg bedankt! Mijn eigen site moet weer eens geupdate worden, weer veel gedaan dit jaar :)
IceBeachzaterdag 2 november 2013 @ 01:52
Paar logo's:

ADC_zpscd457397.jpg
VN_zps62870f77.jpg
RP_zps0b4841b0.jpg

Website redesign (work in progress):

IRD_zps27ead6b4.jpg
LittleBrowniezaterdag 2 november 2013 @ 12:00
Lekker minimalistisch