abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_93094916
Hmm, leuk topic!

Een website waarop ik trots ben. Mn eigen portfolio.. Ondanks dat ik m wel enorm moet aanpassen :@ Help, tijdgebrek.
pi_93095042
Wel een mooie losse stijl. Doet me ergens denken aan een iets rustiger, pastelkleurige variant van het stijltje op http://www.novaplanet.com, een site die ik zelf erg leuk vind om te zien.

Je ziet zoiets sowieso veel, tegenwoordig. Ik had op de onderste hier, al eerder gepost, ook al een poging gedaan zoiets te produceren. Iets 'organischer' dan m'n meeste werk, zeg maar. Die erboven staat, drie jaar eerder gemaakt, is meer 'klassiek Female81'.

Om eerlijk te zijn heeft die Novaplanet-site, ongeveer een jaar geleden ontdekt, wel wat sporen nagelaten op alle eigen site-ontwerpen die ik sindsdien online heb gezet. Meer spelen met fonts, meer kleurtjes, en er ook eens wat kromme lijntjes tussendoor gooien en niet alleen rechte.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 21-02-2011 11:48:46 ]
  maandag 21 februari 2011 @ 11:46:38 #23
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_93095354
quote:
1s.gif Op maandag 21 februari 2011 11:32 schreef Crientj het volgende:
Hmm, leuk topic!

Een website waarop ik trots ben. Mn eigen portfolio.. Ondanks dat ik m wel enorm moet aanpassen :@ Help, tijdgebrek.
[ afbeelding ]
"Crazy but friendly"?

Is dat het Engelandse "Lekker gek?" :{.
Ik ga naar huis.
pi_93095614
Ik hoop van niet, want het is echt héél erg als mensen dat over zichzelf zeggen. :{
pi_93340518
M'n site is eeuwig onder constructie, en nu is er achter de schermen dit in elkaar geprutst (vooralsnog niet officieel geupload). Ik ben eens aan het kijken of ik me de hedendaagse stijl, met wat minder harde lijnen, echt eigen kan maken. Een beetje buiten m'n eigen confort-zone. Uiteraard moet er wel iets van mezelf in blijven zitten.

Ik twijfel nog: Lekker subtiel (hij oogt een stuk zachter dan m'n huidige site), of te saai?



[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 27-02-2011 17:42:15 ]
pi_93343577


ideetje voor visitekaartje ( kwaliteit gaat wel achteruit na upload ) :)
"Dubbelop alsof ik een quote citeer"
  zaterdag 26 februari 2011 @ 14:13:38 #27
220026 Treces
Hier had uw tekst kunnen staan
pi_93347123
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 12:21 schreef Koopsie het volgende:
[ afbeelding ]

ideetje voor visitekaartje ( kwaliteit gaat wel achteruit na upload ) :)
Is het misschien een idee om visitekaartjes te maken met puur de naam op de voorkant en er dan een draadje erdoorheen te naaien? (en op de achterkant natuurlijk de contactinformatie)
pi_93348862
quote:
15s.gif Op maandag 21 februari 2011 11:46 schreef nietzman het volgende:

[..]

"Crazy but friendly"?

Is dat het Engelandse "Lekker gek?" :{.
Sowieso wat gekke zinnen. "If you like my work, don't hesitate and use the contactform."

Waarom zou ik je contactform gebruiken als ik je werk tof vind?
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_93381044
Tja, waarvoor zijn gastenboeken ooit uitgevonden (ooit aanwezig op bijna elke site), kan je je afvragen. Genoeg mensen die ze destijds invulden. Of de minstens zo vaak gebruikte 'like'-button op facebook, tegenwoordig.

Eigenlijk is dat niet heel anders. :)

Edit: Die site van een paar posts geleden is alsnog online gezet, met wat kleine aanpassingen, het was net iets te ongezellig en dat is nou juist wat m'n site níet uit moet stralen. Zie hieronder voor het eindresultaat. En over een paar maanden is 'ie vast weer heel anders, mezelf kennende. :+

Eigenlijk is het wel een leuk platform om m'n creativiteit op bot te vieren. Dat is weer het voordeel als je geen honderden bezoekers per dag hebt die je als het ware te vriend moet houden (honderden bezoekers per dag is bij een site die over je eigen muzieksmaak gaat uberhaupt niet eens mogelijk, tenzij je een heel bekend & invloedrijk persoon bent). :)



[ Bericht 21% gewijzigd door #ANONIEM op 28-02-2011 06:30:40 ]
pi_104716076
Dit topic verdient een kick.

Ik was laatst bezig met een concept voor fok! mobile. Ik zoek alleen nog iemand die een proof of concept kan maken zodat fok! het ook echt gaat uitvoeren. :)

Topic is hier te lezen:
[FO] De mobiele layout en mijn idee

één van de voorbeelden:


mockup
pi_104718660
quote:
0s.gif Op woensdag 23 november 2011 13:25 schreef -Datdus- het volgende:
Dit topic verdient een kick.

Ik was laatst bezig met een concept voor fok! mobile. Ik zoek alleen nog iemand die een proof of concept kan maken zodat fok! het ook echt gaat uitvoeren. :)

Topic is hier te lezen:
[FO] De mobiele layout en mijn idee

één van de voorbeelden:
[ afbeelding ]

mockup
[ afbeelding ]
Wil je dat met jQuery mobile gaan doen? Je mock-up ziet er cool uit!
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_104718760
Sencha zou dat klusje toch ook kunnen klaren, of zie ik dat verkeerd?
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_104718882
quote:
5s.gif Op woensdag 23 november 2011 14:33 schreef boem-dikkie het volgende:

[..]

Wil je dat met jQuery mobile gaan doen? Je mock-up ziet er cool uit!
Daar zat ik wel aan te denken ja. Ik heb alleen te weinig kennis van javascript/jquery om dat voor elkaar te krijgen. :)
pi_108524404
Bump!
"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery
pi_108533092
Wat willekeurig grafisch werk van mij om het topic wat leven in te blazen :Y










pi_108533164
Die eerste vind ik leuk. :)

Híer is het laatste jaar nog maar weinig gebeurt op grafisch gebied. Probleem is dat ik lente vorig jaar een site heb ontworpen waar ik zó tevreden mee ben dat ik erg weinig aanleiding zie er wat anders voor in de plaats te zetten, terwijl er eerst om de haverklap een nieuw ontwerp stond. :{

Tja, dan maar een screenshot dáárvan, eind vorig jaar gemaakt.



Die huisstijl is tevens uitgebouwd op m'n Twitter-profiel (veel geouwehoer daar over m'n radio's op het moment van het maken van het screenshot, ik weet het)...

http://www.wwzapper.com/2012-2.gif

...en is ook te zien in de logo's die vanwege m'n radio's inmiddels op tig sites staan.




Dat laatste maakt het ook extra lastig om m'n site nog heel erg te veranderen, omdat hij moet goed kunnen blijven combineren met die logo's. Het is handig om naar de buitenwereld een eenduidig, herkenbaar 'gezicht' te hebben. :)

(Nee, ik houd niet van half werk. Dat radio-gebeuren is natuurlijk puur hobby, maar dan hoeft het nog niet meteen rotzooi te zijn.)

Lijkt wel een advertorial, dit bericht. Maar nee, zo is het niet bedoeld. Ik wil puur laten zien hoe ik een huisstijl bouw. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-02-2012 04:26:54 ]
pi_108536768
ikb, wat een gave dingen zitten ertussen. :D
  woensdag 29 februari 2012 @ 11:01:30 #38
343879 LolaLovesYou
Je bent een schatje!
pi_108537518
quote:
10s.gif Op woensdag 29 februari 2012 03:43 schreef lkb9000 het volgende:
Wat willekeurig grafisch werk van mij om het topic wat leven in te blazen :Y

[ afbeelding ]

Die is echt super cute.

Ik ben mijn website aan het updaten,
front page wil alleen niet zoals ik wil maar dan maar meteen de pagina.
http://fotografie.lolalovesyou.com/



front page waar ik mee aan het vechten ben in dreamweaver.
  vrijdag 9 maart 2012 @ 23:01:44 #39
134533 donroyco
dus niet Donroyco
pi_108925161
Hallo.

Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
pi_108947965
Logootje:



Logo & visitekaartje:



abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')