Weljaquote:Op donderdag 3 februari 2011 16:22 schreef Zeeland het volgende:
[..]
En dat is een heel goed idee.![]()
Maak er maar 70% van wat mij betreft.
Wat jij wil. Maar door dit soort onzin kun jij de transitie niet maken naar andere vervoersmodaliteiten, zoals het OV bijvoorbeeld. Jij maakt de hele begroting afhankelijk van de verkoop van benzine.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:22 schreef Zeeland het volgende:
[..]
En dat is een heel goed idee.![]()
Maak er maar 70% van wat mij betreft.
O jawel hoor, maar de PVV moet zich gewoon niet te pro kapitalistisch uitlaten. Zolang ze maar meestemmen met de VVD.quote:
Oh dus ze zijn gewoon hypocriet praatjes voor de vaak aan het houden en willen belastinggeld verkwisten en stemmen dan gewoon braafjes mee met de VVD?quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
O jawel hoor, maar de PVV moet zich gewoon niet te pro kapitalistisch uitlaten. Zolang ze maar meestemmen met de VVD.
Je hebt gelijk, 90 procent van het volk is dom, en toch moeten deze schapen geleid worden.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh dus ze zijn gewoon hypocriet praatjes voor de vaak aan het houden en willen belastinggeld verkwisten en stemmen dan gewoon braafjes mee met de VVD?
Nu snap ik het.
Ja, ze zijn niet zo slim. Wel heel snel op de teentjes getrapt, dat dan weer wel. Slachtoffertjes, he?quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:40 schreef GSbrder het volgende:
25% van de PVV-stemmers denken immers dat Wilders minister is
Ja, want als "de Islam" niet met BMW 3-series uit begin '90 reedt waren de benzineprijzen niet zo hoogquote:Op donderdag 3 februari 2011 16:46 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, ze zijn niet zo slim. Wel heel snel op de teentjes getrapt, dat dan weer wel. Slachtoffertjes, he?
Uiteraard. Het volk vindt de benzineprijs ook hoog.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:50 schreef gtotep het volgende:
of de PVV nu dom is of niet doet er even niet toe
wat wel belangrijk is is dat ze op de trommel roffelen over de hoge benzineprijs
EN DAT VINDT HET VOLK PRIMA
Dan had de PVV zich moeten houden aan hun beloftes en het kwartje van Kok eraf moeten onderhandelen maar dat doet men dus niet, nee, we gaan Shell bashen want die maakt teveel winst terwijl die winstgroei helemaal niet uit de consumenten verkoop komen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:50 schreef gtotep het volgende:
of de PVV nu dom is of niet doet er even niet toe
wat wel belangrijk is is dat ze op de trommel roffelen over de hoge benzineprijs
EN DAT VINDT HET VOLK PRIMA
Dit soort fouten maken ze bijv weer niet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:49 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ja, want als "de Islam" niet met BMW 3-series uit begin '90 reedt waren de benzineprijzen niet zo hoog
Jij denkt dat Shell meer dan 25 eurocent per liter verdient (winst)? Haha, ze mogen blij zijn met 1 cent per liter. De tankstations verdienen ongeveer 3 cent per liter, uitgaand van de huidige benzineprijzen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar het kwartje van Kok wat de PVV wel even ongedaan zou maken....daar komt geen onderzoek naar?
Ik heb zo het idee, en de feiten steunen dat, dat 25 eurocent meer is dan Shell op een liter verdiend.
Wel meer hoor, een pomphouder verdient ongeveer 3 cent per liter, wat Shell eraan verdiend weet ik niet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:24 schreef mlg het volgende:
[..]
Jij denkt dat Shell meer dan 25 eurocent per liter verdient (winst)? Haha, ze mogen blij zijn met 1 cent per liter. De tankstation verdienen ongeveer 3 cent per liter, uitgaand van de huidige benzineprijzen.
Dat zeg ik. Ze verdienen 3 cent per liter, en Shell verdient daar ongeveer 1/3e aan, dus 1 cent. Daarnaast 75% accijnzen en belastingen, en de rest zijn productiekosten.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:27 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wel meer hoor, een pomphouder verdient ongeveer 3 cent per liter, wat Shell eraan verdiend weet ik niet.
quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:29 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat zeg ik. Ze verdienen 3 cent per liter, en Shell verdient daar ongeveer 1/3e aan, dus 1 cent. Daarnaast 75% accijnzen en belastingen, en de rest zijn productiekosten.
Ik bedoelde 8 cent, ik keek iets te gefixeerd op jouw eerdere post.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:29 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat zeg ik. Ze verdienen 3 cent per liter, en Shell verdient daar ongeveer 1/3e aan, dus 1 cent. Daarnaast 75% accijnzen en belastingen, en de rest zijn productiekosten.
Nee, ik zei nou juist dat de winstgroei voor Shell niet bij de pomp lag.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:24 schreef mlg het volgende:
[..]
Jij denkt dat Shell meer dan 25 eurocent per liter verdient (winst)? Haha, ze mogen blij zijn met 1 cent per liter. De tankstations verdienen ongeveer 3 cent per liter, uitgaand van de huidige benzineprijzen.
quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit soort fouten maken ze bijv weer niet.
Ja, dan kom je ongeveer op 1 cent voor Shell, en 3 cent voor de pomphouder. Bovendien klopt dit tabel niet helemaal, want de accijns liggen in werkelijkheid hoger, omdat ik vanuit mijn stage bij Shell weet, dat de productiekosten lager zijn, hoewel die natuurlijk door andere factoren hoger kunnen zijn.quote:
Al gaan ze communistische taal uitslaan. Als ze meestemmen maar meestemmen met het kabinet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
O jawel hoor, maar de PVV moet zich gewoon niet te pro kapitalistisch uitlaten. Zolang ze maar meestemmen met de VVD.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |