Yups. Het waren een soort tankwagens. Misschien een soort militaire brandweer? Bijvullen van de brandweer?quote:Op donderdag 3 februari 2011 06:29 schreef Floxxx het volgende:
[..]
Rook die je nu ziet is rookgordijn, witter dan de rook van net en ook dichter
thugs werden in de metro gevangen gehouden; nu dus afgevoerd door politie(hun collega's?). Benieuwd of er vandaag al dezelfde nogmaals gepakt gaan worden.quote:Op donderdag 3 februari 2011 05:36 schreef -jos- het volgende:
Twee oranje (politie)busjes met zwaailichten rijden het plein op, vervolgens komen er mensen uit de metroingang en worden ze de busjes in gezet en afgevoerd.
Slaap wel.quote:Op donderdag 3 februari 2011 06:49 schreef Floxxx het volgende:
En met de onzin die nu op AJE is, ga ik naar bed
Tot over een uur of 5-6
Slaap lekkerquote:Op donderdag 3 februari 2011 06:49 schreef Floxxx het volgende:
En met de onzin die nu op AJE is, ga ik naar bed
Tot over een uur of 5-6
ik ook al 2 uur hoorquote:Op donderdag 3 februari 2011 06:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Slaap lekker
Ik ben net een paar uur wakker (maar ik woon dan ook in Azië)
Ik in de VS, bijna 1 uur 's nachts hierquote:Op donderdag 3 februari 2011 06:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Slaap lekker
Ik ben net een paar uur wakker (maar ik woon dan ook in Azië)
Ah. I c.quote:Op donderdag 3 februari 2011 06:50 schreef Recce het volgende:
[..]
De meeste media zijn niet echt actief nu, maar het was een nare toestand vannacht.
http://www.nu.nl/buitenla(...)hieten-betogers.htmlquote:Aanhangers Mubarak beschieten betogers
Uitgegeven: 3 februari 2011 06:15
Laatst gewijzigd: 3 februari 2011 06:55
CAIRO - Aanhangers van de Egyptische president Mubarak hebben in de nacht van woensdag op donderdag het vuur geopend op anti-regeringsbetogers op het Tahrirplein in Caïro. Dat meldde de Arabische nieuwszender Al Jazeera.
© Getty ImagesAl Arabiya TV meldt dat vier demonstranten om het leven zijn gekomen. Ook zouden er dertien gewonden zijn.
Het schieten hield een groot deel van de nacht aan. Getuigen op het plein zeggen dat het leger de mensen niet verdedigde en dat de betogers zichzelf probeerden te beschermen met stokken en stenen.
Op het plein was het de hele nacht al onrustig. Er werd met stenen en molotovcocktails gegooid. Ook zouden Mubarak-aanhangers en betogers tegen de regering eerder enkele malen slaags zijn geraakt.
Geweld
Woensdag brak geweld uit tussen aanhangers van de Egyptische president Hosni Mubarak en anti-regeringsbetogers.
Daarbij vielen ruim 1500 gewonden en drie doden. Later, in de nacht van woensdag op donderdag, werden betogers op het Tahrirplein onder vuur genomen. Daarbij vielen enkele doden en meer dan tien gewonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |