Dat zag ik ookquote:Op woensdag 2 februari 2011 21:21 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Je zag net flitsen op het dak van het gebouw waar ze vanmiddag stoelen vanaf aan het gooien waren op het moment van de schoten..... het moet wel dat ze vanaf dat dak aan het schieten zijn!
Je zag het net links bovne op de AJE stream!
kut hoe weet je dat iemand zei hier , door hoeveel molotovcocktails erna toe gaan , maar is meer van de pro's toch ?quote:
Oké, bedankt.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:21 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Ja, museum ligt rechts onderin beeld, pro mubarak komt van links, anti van rechts, zelfde plek als eerder vanmiddag
quote:8.19pm: Still the battles continue near the museum:
Live blog: Twitter
@RiverDryFilm
Massive battle going on to take control of the roofs opposite the museum. Molotov cocktails still raining down on protestors #jan25
Something is very seriously on fire in front of the barricade. #jan25
The people have boys on pickup trucks to tell them where to throw. The police have a massive laser. #jan25
Wat vertelt hij? Ik snap 'm niet.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:22 schreef no1uknow het volgende:
De minister van Antique ATM op AJE, wat is dit voor tactiek van het regime?
Volgens mij leidt die straat richting plein en dit zijn de pro-Mubaraks meen ik. Het leger doet niks.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:20 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Hier kijk ik nu.
- Is dat die straat richting het plein?
- Wie zijn in beeld? Pro's of anti's?
- Wat is de rol van het leger momenteel?
Hij vind dat Hosni de stad wil laten afbranden?quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:22 schreef no1uknow het volgende:
De minister van Antique ATM op AJE, wat is dit voor tactiek van het regime?
ik niet.quote:
hij wil in ieder geval dat Mubarak per direct weg gaat...quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:22 schreef no1uknow het volgende:
De minister van Antique ATM op AJE, wat is dit voor tactiek van het regime?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |