Wij moeten dat ook met de J's doenquote:Op maandag 9 mei 2011 00:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Op twitter komen ze zo ongeveer elke seconde langs en da's toch een mediakanaal dat hotter dan hot is tegenwoordig...
Verschil is dat Jedward bijna 210.000 (!!) followers heeft en de 3Js 25.000 followers.quote:
quote:Op maandag 9 mei 2011 17:05 schreef Knutknuttsson het volgende:
Addergebroed is het! Ze kruipen in je onderbewustzijn en nemen je ongemerkt de controle over je hersenen over!
Ik betrapte er mijzelf net op dat ik lipstick stond te nurieën onder het eten koken![]()
quote:Op maandag 9 mei 2011 17:18 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
Ik heb mij er ook al schuldig aan gemaakt![]()
Vind het geen 80-er jaren sound hebben, het lijkt op Womanizer van Britney Spearsquote:Op maandag 9 mei 2011 21:43 schreef meneertje1972 het volgende:
Votes van meneertje: "in een tijd waar de jaren '80 weer helemaal hip zijn probeert deze inzending van Ierland daar op mee te liften maar slaat de plank volledig mis"
0 points
Ik weet het bijna wel zekerquote:Op dinsdag 10 mei 2011 23:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Aangezien we vandaag al een paar verrassingen hebben gehad, zou het me niet verbazen als deze donderag gewoon doorgaat.
Voor de goede orde: de winnares van vorig jaar kon ook niet zingen.quote:As much as I hate the song... It pains me to say that they prob will win... Were being told in Ireland that the Europeans absolutely love them... They can't sing, but they will win...
quote:Op donderdag 12 mei 2011 23:21 schreef Yurithemaster het volgende:
niet verrassend dat ze door zijn, leek een beetje op de petshopboys
Dit dus. Ontzettend camp. Ik vond het erg vermakelijk en het verbaasde me niet dat ze door waren. Het zou zomaar nog wel eens hoog kunnen scoren zaterdag.quote:Op donderdag 12 mei 2011 23:58 schreef totebel het volgende:
Het is zo over de top dat het weer leuk is .. eigenlijk
Georgië? Dat is absoluut niet te vergelijken met de inzending van Ierland.quote:Op donderdag 12 mei 2011 23:20 schreef Tezz het volgende:
Ze winnen in ieder geval met stip de Barbara Dex Award en lieten Georgie ver achter zich...
Wat zit je er naast hej?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 10:53 schreef TheVulture het volgende:
We hoeven ons in ieder geval geen zorgen te maken dat dit stuk ellende van 3 minuten boven de J's eindigt... Zowel de televoters als de jury's zullen dit niet pruimen
Zoiets ja. Het was niet heel verbazingwekkend dat ze Ierland zouden vertegenwoordigen, je wordt hier op TV en in reclames her en der al meer dan een jaar doodgegooid met die twee. Ze hadden zelfs een reality show.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 02:50 schreef Madame_Paon het volgende:
Die jongens zijn echt gestoord.
ADHD kun je het niet eens noemen, want zelfs ADHD'ers zijn minder druk.
Vreemde mannetjes.
Maar wel heel entertainend.
Mooie knullen btw, erg fotogeniek.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |