ja wist ik van je zus, maar volgensmij heb je niet zoveel andere vrouwelijke contacten op het forum hier gepost... als jij echt niets weet te bedenken... dat is best wel rot.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 04:24 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Die zus is al 9 jaar dood.(ik vind het vervelend dat je me hier aan herinnerd nu ik al zo slecht in slaap kan komen) Bovendien kan ik nog herinneren dat haar vriendinnen mijn negeerde als de pest. en heb ik al gezegd over de opmerkingen van "hoe kan het dat zij zo knap is en jij zo lelijk?" Kan het me nog steeds herinneren.
Rijinstructeur was mannelijk.
Mijn vader viert zijn verjaardag niet. In mijn hele leven heb ik 1 verjaardag van iemand meegemaakt.
Op de normale manier heb ik nooit contact gehad met vrouwen dan praat ik over school/werk/uitgaan. Alleen zakelijk of weggepest worden. Dit gaat tot op de dag van vandaag door, Recentelijk weer negatieve ervaringen meegemaakt.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 04:59 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja wist ik van je zus, maar volgensmij heb je niet zoveel andere vrouwelijke contacten op het forum hier gepost... als jij echt niets weet te bedenken... dat is best wel rot.
ik heb ook niemand van vrouwen echt in me leven, en zal ook wel als ik er nu niets aan doe probably jaren niets gebeuren.
de enige meid die ik weleens regelmatig sprak, is vorig jaar naar het buitenland gegaan.(niet teveel van denken. alleen vriendschappelijk)
Ik was onzichtbaar op het VWO. Zeer gemiddeld en ik was wel best wel goed in sporten en vond het ook leuk.quote:je hebt wel je profielwerkstuk niet alleen gedaan h`e, dat is al beter dan mij. ik heb het in 2 avonden en 1 nacht doorhalen in me 1tje gedaan, omdat ik zoals altijd allleen was.
ik wilde de proefjes op school doen, maar daar kreeg ik te horen dat ik nergens verstand van zou hebben, en dat ik niet gebruik mocht maken van schoolspullen.
vervolgens alles thuisgedaan, en had ik het ingeleverd(waar het ook hoorde ingeleverd te worden), en dacht de docent die het zou nakijken nog 3 maanden lang dat ik het niet had ingeleverd. terwijl het gewoon op ze stapeltje lag.
heb daar nog excuses voor gehad, bij me diploma.
toen moest ik nog even 40 uur gym inhalen (of weet ik veel maar het was ongeveer 4,5 dag non-stop op dat veld staan) voordat ik aan het eindexamen mocht meedoen. omdat ik dat kutgym nogal vaak had gespijbelt.
het sloeg echt nergens op, ik stond gewoon in normale kleding om niet te verbranden 4 dagen lang aan de rand van het veld ,beetje te kijken hoe klassen gym kregen. volgensmij het enige wat ik heb gedaan is rondjes rennen om dat veld. en me conditie was best goed, dus daar was niets mis mee
en dan ging de lerares me er proberen in te betrekken met dat sociale spelletjesgedoe, en dan heel zachtjes de bal gooien enzo. het was faal.
het klinkt alsof jij het beter hebt gedaan op je vwo![]()
Ze zeiden altijd dat ik heel lelijk was en heb ook nooit een gesprek gehad met een meisje van de middelbare school later sloeg dat om in negeren..quote:dat minderjarige mavo2 meisjes het beter deden dan ik is dieptriest op dat soort momenten.
waarschijnlijk ook omdat als de bal zachter wordt aangegooid, wordt het ook weer moeilijk eigenlijk he. maar dat zijn ook maar excuses.
waar waren de chicks op jouw middelbare school?
Ja sorry daarvoor, je was me een beetje aan het spammen, geef toe.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 03:57 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
niet zielig doen. ik denk dat als je wat leuks te melden hebt dat ze jou nog wel wilt spreken.
ik ben zon sociale retard dat ik iets overzag qua sociale dingen, dat ik voglesnmij een permanente blok van haar pmbox heb gekregen
edit: en wat van je zus?
en je rijinstructeur was mannelijk of vrouwelijk?
verjaardag van je vader, de vrouwelijke visite die daar komt
think outside of the box!
Bedoel je mij?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 14:02 schreef superpiet het volgende:
Kan je een foto van jezelf posten?
Als ze niet je type is, gewoon niet doen. Geef je haar ook alleen maar valse hoop.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:07 schreef Premium_Quality het volgende:
Ik ben over het algemeen een ontzettende faler met vrouwen, maar recent merk ik verbetering op.
Op dit moment ben ik met een leuk meisje aan het daten. Een paar dates gehad, wordt vervolgd. De eerste date was ik super zenuwachtig, maar gelukkig waren die zenuwen snel weg en klikte het meteen erg goed.
Gisteren uit geweest met een vriend van me, na een tijd veel vreemden aangesproken en dat was ook gezellig. Toen met een meisje zitten praten, maar dat vond haar platonische vriend helemaal niet leuk. Ze zat constant aan d'r haar, ze lachte om elk grapje van me, ze had duidelijk interesse. Maar toen trok die vriend haar van me weg (zwaktebod
), maar later kwam ik haar weer tegen en vroeg ik haar nummer alsnog.
Ik weet nog niet of ik het tweede meisje ga opbellen, want ze was niet echt mijn type. Het vragen van nummers en flirten moet een soort gewoonte van me worden.
Mijn vader zag er vroeger heel goed uit en zelfde geldt voor mijn moeder. Alleen nu is het zo dat deze combinatie van rood haar /bleke huid en zwart haar/getinte huid een gedrocht als nageslacht kan voortbrengen die permanent ernstig ziek eruit ziet. Mijn zus had geluk, die kreeg een getinte huid met donker haar en veel pigment.quote:
En daarom kan je je haar niet vervenquote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:31 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Mijn vader zag er vroeger heel goed uit en zelfde geldt voor mijn moeder. Alleen nu is het zo dat deze combinatie van rood haar /bleke huid en zwart haar/getinte huid een gedrocht als nageslacht kan voortbrengen die permanent ernstig ziek eruit ziet. Mijn zus had geluk, die kreeg een getinte huid met donker haar en veel pigment.
Ik denk niet dat dit wat oplost, je gaat er alleen maar onnatuurlijker door uitzien als man. Ik heb gewoon pech kwa uiterlijk en alles tegen wat tegen kan zitten.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:37 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
En daarom kan je je haar niet verven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |