quote:
4 mei werden er ook geen mensen vertrapt & dat was blinde paniek.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:10 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dan is de situatie alleen íets minder gespannen.
Waren dat zoveel mensen?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:10 schreef superworm het volgende:
Aan de andere kant, het gaat 100x vaker wél goed met zo'n enorme menigte. Kijk naar Amsterdam op 30 april.
Oppasstucadoor?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:11 schreef gehotseflotst het volgende:
Ik kom net terug van mijn oppasstucadoor en WAT een boel mensen zijn er bijgekomen zegGaat er ook nog een mars komen of blijven ze alleen maar staan?
Zie je kans om dat te verwerken als update? Of wil je per se een nieuw bericht?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:11 schreef superworm het volgende:
@ nieuwsposters, hands off! Ik gooi deze zo op de FP:
http://af.reuters.com/art(...)irtualBrandChannel=0
Curfew is al ruim een uur geleden ingegaan.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:10 schreef -jos- het volgende:
Is de curfew nou net ingegaan, of is dat pas over een uur?
En wat zijn de bid tijden van vandaag?
Is cool. Past toch niet in het updatebericht, qua soort info.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:11 schreef superworm het volgende:
@ nieuwsposters, hands off! Ik gooi deze zo op de FP:
http://af.reuters.com/art(...)irtualBrandChannel=0
Ja, mijn moeder moet werken en ze vroeg of ik bij hen in huis op de stucadoor wilde passen om te zorgen dat ie wel genoeg eten en drinken krijgt terwijl hij hier in huis bezig isquote:
klopt maar ik wou even aantonen dat dat geen goed voorbeeld was van wat drukte kan veroorzaken ..quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:10 schreef Zith het volgende:
[..]
Prima, maar hier komen vanaf 5 kanten om het centrum heen een massa mensen die naar het midden drukken, je komt daar niet meer weg als het fout gaat.
Geen update, past niet in de berichtgeving wat mij betreft. Maak maar een los bericht van.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zie je kans om dat te verwerken als update? Of wil je per se een nieuw bericht?
will bow down to the masterquote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:13 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Geen update, past niet in de berichtgeving wat mij betreft. Maak maar een los bericht van.
Goedzoquote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:13 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Geen update, past niet in de berichtgeving wat mij betreft. Maak maar een los bericht van.
Dit vind ik in deze hele Midden-Oosten kwestie nog wel het grootste mysterie ja!quote:
Was jij niet werken!?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:14 schreef Daniel1976 het volgende:
Leger schat demonstranten aantal op 2 miljoen.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:14 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dit vind ik in deze hele Midden-Oosten kwestie nog wel het grootste mysterie ja!
Lijkt me wel een updateje waardquote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:14 schreef Daniel1976 het volgende:
Leger schat demonstranten aantal op 2 miljoen.
Ik denk dat het plein op een gegeven moment gewoon vol zit...quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:15 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
1:15 NRC Live:
Er schijnen mensen te worden vastgehouden op de Qasr al-Nil brug in Kairo. Waarom, hoeveel, weten we niet.
Is dat dat grote witte bord/spandoek die we op de stream zien?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:15 schreef shomila het volgende:
RT @RiverDryFilm: KFC in the middle of Tahrir Sq without a scratch on it. Just a massive sign saying ''We want the internet'' #Egypt #Jan25
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:15 schreef shomila het volgende:
RT @RiverDryFilm: KFC in the middle of Tahrir Sq without a scratch on it. Just a massive sign saying ''We want the internet'' #Egypt #Jan25
Verbaast me niks.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
NRC Live:
Volgens het leger zijn er 'saboteurs' onder de demonstranten.
dinsdag 1 februari 2011 1:15 NRC Live
Staat er al in update 13.03 uur.quote:
Tegenstrijdige berichten. Onbekend dus.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:16 schreef Daniel1976 het volgende:
Maar ik snap dus dat ze zich bedacht hebben en niet naar het paleis gaan wandelen?
Maar ze zijn nu met zovelen, misschien lukt dat vrijdag niet meerquote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:17 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Tegenstrijdige berichten. Onbekend dus.
Hij weet dat het verstaanbaar moet zijn vandaagquote:Op dinsdag 1 februari 2011 13:16 schreef gehotseflotst het volgende:
Wat spreekt hij Tahrir leuk uit in vergelijking met de anderen met hun "Tahgir"
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |