quote:
Op donderdag 10 februari 2011 15:00 schreef floorjeno het volgende:Hi Volt Volt,
Ook ik vind het moeilijk om bij mezelf te blijven en daarom kon ik het toch niet laten om even te reageren, hierna ben ik weer weg, want ik wil me graag even alleen maar met mezelf bezig houden.
Het enige wat ik je kan zeggen is dat je zegt je op jezelf te willen richten, maar wat ik lees doe je dat niet, je zit nu eigenlijk op het punt waar Suesse inviel bij ons gesprek. Het lijkt erop alsof ji jde keuze nog niet hebt gemaakt om echt voor jezelf te gaan, je begint dan nu wel die gedachten onder controle te hebben maar je hebt nog niet werkelijk de keuze gemaakt om die vriendin los te laten, je bent eigenlijk een beetje gaan drammen,
het komt op mij heel obsessief over, dat je jezelf aan het triggeren was om op haar facebook te kijken,waarom laat je haar niet los, net zoals Suesse zo mooi deed, ze kreeg een sms maar omdat ze zich zo fijn voelde om alleen even in de stad te zijn heeft ze niet gelijk gereageerd, dat is echt bij jezelf blijven en de ander los laten. Jij daarintegen gaat toch door met controle proberen te houden door haar te controleren op facebook, dat gaat in mijn ogen aardig naar obsessief gedrag en de ander niet met rust laten, het is dan ook logisch naar mijn gevoel dat zij geen relatie met jou wil aangaan omdat zij dit voelt, zij voelt zich waarschijnlijk niet vrij en wil zich daarom niet aan jou binden, want als je al begint bij het controleren van haar facebook, hoe zal dat dan gaan als jullie een relatie hebben? Kun jij je dan wel op jezelf richten, ben je in staat om je te bemoeien met jezelf in plaats van met een ander? Op dit moment bemoei jij je niet met jezelf en de vraag is wil je dat eigenlijk wel? Want het is natuurlijk veel te fijn om je met een ander te bemoeien en bezig te houden want dan hoef je niet naar jezelf te kijken.
Ook ben je echt wel eerlijk naar jezelf, zij wil geen relatie op dit moment, jij wel, dus neem je genoegen met seks met haar, wat is dat? Of je accepteert dat ze alleen seks wil en doet het met haar en geniet daar van en gaat je eigen leven verder of je zegt, nee dan houd het hierbij op want ik wil graag echt een relatie en dan ga ik je toch loslaten?
Je kiest niet en je laat met je spelen als een jojo omdat jij daar zelf de gelegenheid toe geeft,
Je gaat in discussie over het willen hebben van een relatie, maar als iemand dat niet wil, dan houd het op en dat betekend dat zij niet dezelfde gevoelens voor jou heeft als jij voor haar en dat kun je dan niet afdwingen. Als iemand echt om jou geeft dan accepteert diegene jou met al je goeie kanten en minder goeie kanten, je zwakheden.
Dit klinkt voor mij als een relatie met voorwaarden, pas als jij je niet meer afhankelijk opstelt wil zij een relatie met jou? Dat betekend dus dat zij jou niet kan accepteren zoals je nu bent en je ook niet de gelegenheid wil geven om te veranderen dus dan zou ik me af gaan vragen, wil jij eigenlijk wel bij iemand zijn die dit wil. Zou je niet liever bij iemand zij die je onvoorwaardelijk accepteert en ook als je even in je minder goeie periode zit?
Dat is wat ik je nog even kan zeggen en nu laat ik jullie weer los
Groetjes
Hey Floorjeno,
Ik begin nu te snappen dat dit hier voor jou ook niet bij jezelf zitten is ,) En is gelijk antwoord op mijn vraag of het ook zonder band/relatie op te lossen is. Het bij jezelf zijn

Ik denk gedeeltelijk wel. Alleen zal de ervaring minder heftig zijn vermoed ik?
Het klopt gewoon zo wat je zegt ... kan wel zeggen voor zo goed als 100%!
Ik nam me zelf voor dat als ik mijn gevoel bij mezelf kon houden en niet afhankelijk van haar kon zijn dat het dan wel goed zou komen. En dat werkt natuurlijk niet zo. Dat weet en zie ik nu door je reactie wel in ... gisteren niet voor de 100% hoor gedeeltelijk maar in te weinig gedeeltes! Dus je hebt gelijk als je zegt dat ik nog niet de juiste keuze hebt gemaakt om echt voor mezelf te gaan. Dan had ik haar echt los gelaten en haar over een aantal maanden wel weer gesproken. Ik ben met de dingen waardoor een relatie voor haar niet werkt met mij bezig gegaan. En daardoor niet echt met mezelf idd! En misschien had dat gewerkt als ik haar ook echt los had kunnen laten, maar nogmaals dat heb ik niet gedaan.
Het is idd ook obsessief gedag wat ik vertoon dat controleren. En natuurlijk voelt ze dat. Als zei zegt ik sms je wel ... en ik sms haar dan ... dat klopt niet dat voelde ik vorige week ook al en besefte me ook wel dat ik haar los moest laten. Echter in deze met de verkeerde reden ... en dat is om haar uiteindelijk terug te krijgen en niet om mezelf te helpen. Dus het kon/kan ook niet werken nu voor mij met haar.
Aanleiding in het begin voor het lange gesprek wat we hebben gehad (heeft echt uren geduurd gister via sms en chat) van mij uit was dat zij twijfelde of ik wel echt bij mezelf zat. Ze schreef het anders en ik voelde me daardoor aangevallen, maar snapte haar dus verkeerd bedenk ik me nu.
Ze schrijft:
Ik hoop dat t echt goed met je gaat.. Je schrijft idd wel veel positiefs op fb, maar het zou ook nog zo kunnen zijn dat je t juist zo graag wil, maar het helemaal niet is..
Ik was zo gefocust op die 2 punten waarmee zei niet kon leven dat ik dacht dat ze dat bedoelde. Maar dat was dus niet het geval ergens bedoelt ze waar jij in je antwoord ook bij mij aan twijfelt! En daar had ze dus onwijs gelijk in en waren haar twijfels gewoon zo terecht!
Gelukkig ben ik idd eerlijk naar mezelf als ik niet in volop in het gevoel zit dan ,) En wat ik in m'n bovenste stukje waar jij op antwoord niet benoem (was een beetje ondergesneeuwd) Was dat ik in ons gesprek ook voor mezelf koos en haar voor de keus stelde of we gaan ervoor of niet. Wil je dat niet dan moet ik voor mezelf kiezen. Omdat ik er ondertussen achter ben gekomen dat alleen sex voor mij niet zou gaan werken omdat ik denk dat ik weer verliefd op haar zou worden. Dat trok ze ergens begrijpelijk niet zo goed. Ze had zoiets wat wil je nu!? Waardoor dingen nog erger escaleerde. (beetje laat maar ik was nu wel voor mezelf aan het kiezen)

Het klopt wat je zegt en zij is helemaal niet handig en passend voor mij. Het gevoel komt helemaal bij mezelf vandaan maar haar geslotenheid maakte mij denk ik wel extra onzeker vermoed ik. Ik heb een enorme band gevoeld met haar door gelijkenissen die we hadden de lol die we hadden de enorme goede sex die we hadden, maar zij was behoorlijk gesloten. En ik zo open als de pest

Ik heb haar een jaar geleden na een eerdere keer verliefd worden op elkaar. Toen zij steeds weg liep voor haar zelf en haar verantwoordelijkheden verteld om open en eerlijk naar mensen te zijn ... omdat dat zoveel makkelijker is dan weglopen en liegen. Toen lang geen contact gehad tot ze mij belde ronde de kerst. En ik dacht als ik maar laat zien (open en eerlijk ben) dan word ze dat waarschijnlijk zelf ook wel. Misschien was dat ook wel gebeurd als het allemaal goed was gelopen. Uiteindelijk ben ik zo veranderlijk geweest in zo'n korte tijd dat het allemaal ook niet bij te benen is voor haar ... dat begrijp ik maar al te goed. Ik had nog wat van haar kunnen leren .. want zij wilde niet meer praten ...en ik begon idd te drammen ... en dat alleen maar omdat zij wel voor haarzelf koos ... mmmm wat een les zeg snik

echt traantjes hier nu.
Ik heb vanuit dat gevoel ook gezegd dat ze gemeen was met sommige opmerkingen naar mij eigenlijk was ik nog veel gemener naar haar met dingen die ik gezegd heb
Zij heeft ook zoveel aangegeven over wat ze aan mij zag en ik was zo blind als een mol voor haar woorden de afgelopen weken ... echt wel erg dat dat gevoel je zo erg kan beïnvloeden.
Zij wil geen contact meer met mij ...dat snap ik heel goed... maar zou ik er nu goed aan doen om haar dit gesprek nu naar haar te sturen? Zou ze haar dingen in deze dan makkelijker kunnen verwerken? Omdat ze dan ook weet dat ze gelijk had in veel! Of zou dat geen zin hebben en raar van me zijn?
Ooww Floorjeno ... ik weet nu niet meer hoe ik je moet bedanken? Je helpt me hier gewoon heel belangeloos zo goed steeds .... bedankt!!
[ Bericht 0% gewijzigd door VoltVolt op 10-02-2011 18:59:34 ]