abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_92104605
JanDirkStouten (Jan Dirk Stouten)
Niemand bij #Feyenoord bereikbaar om te reageren op Bradley. Duitse media melden dat Rdammers hem willen vastleggen.
pi_92104684
Spannend altijd die laatste transferdag. :D
pi_92104726
quote:
'Feyenoord wil dubbelslag slaan op transfermarkt'

ROTTERDAM - Feyenoord wil een dubbelslag slaan op de transfermarkt. Naast Marcel Meeuwis wil de club van trainer Mario Been ook Michael Bradley, voor minimaal een half jaar, overnemen van het Duitse Borussia Mönchengladbach.

Dat meldt het Duitse Express vandaag.

Bradley is na de komst van Michael Fink (Aston Villa) naar Mönchengladbach overbodig geworden bij de Bundesligavereniging.

De Amerikaans international zou voor een half jaar overkomen naar Rotterdam, waar Meeuwis morgen medisch gekeurd wordt.
30/01/11 22u29
pi_92104740
quote:
Op zondag 30 januari 2011 22:28 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Verschil is dat ajaks zelf de aanstichter is. Daarnaast is er wel een verschilletje, tussen een speler die net door een subtopper is gekocht voor een fiks bedrag, die dan alleen weg mag naar een topper met winst, of een jeugdspeler die na een leuk toernooi voor een kapitaal naar een van de grootste clubs ter wereld kan.
Ajaks :') kleuter.

1. Waarom zou Heerenveen er 3 miljoen winst op moeten maken? Op een bankzitter die ruzie heeft met de trainer.

2. En hoe weet je dat Ajax de aanstichter is? Contact gehad :')
★★★
  zondag 30 januari 2011 @ 22:39:08 #6
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_92104814
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:36 schreef Freudie het volgende:

[..]

Snap je ook meteen waarom El Ahmadi verhuurd is.

Daarnaast, zo hard hadden we 'm ook niet nodig, afgaande op de wedstrijd van vandaag.
  zondag 30 januari 2011 @ 22:39:18 #7
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_92104820
Bradley komt niet?

quote:
UPDATE 21.50 uur:
Aston Villa verklaart op de clubsite dat de Premier League-club dichtbij een akkoord is met Bradley. "Wij kunnen bevestigen dat we in verregaande onderhandelingen zijn met Bradley voor een huurperiode voor de rest van het seizoen. De middenvelder onder gaat binnen 24 uur een medische keuring, als hij ook tot een persoonlijk akkoord komt over een overgang."

"Bradley is één van de rijzende sterren van het Amerikaanse voetbal. Hij was erg belangrijk voor Team USA bij het WK in 2010 en de Confederations Cup in 2009. De 23-jarige Amerikaan, die overkomt van Borussia Mönchengladbach, heeft vijftig interlands gespeeld voor Amerika.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_92104852
Oh jee...verwarrend allemaal zo.
pi_92104903
Zou ook niet heel realistisch zijn.
pi_92104907
Ik ziet het wel. Ik hoop eigenlijk op een wat sterkere keeper, misschien toch maar Darley gebruiken?

Van Dijk is uitgeschakeld dit seizoen toch?
  zondag 30 januari 2011 @ 22:45:04 #11
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_92105108
Geen Bradley, jammer ;( .
2000 light years from home
pi_92105218
quote:
14s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:39 schreef Happel het volgende:
Bradley komt niet?

[..]

Waarom het duimpje naar boven voor je post? Lijkt me toch een goede versterking, al is het maar voor een halfjaar. Is het niks voor de basis, dan is het wel een goede reserve.
  zondag 30 januari 2011 @ 22:47:59 #13
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_92105251
quote:
13s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:47 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Waarom het duimpje naar boven voor je post? Lijkt me toch een goede versterking, al is het maar voor een halfjaar. Is het niks voor de basis, dan is het wel een goede reserve.
Happel heeft altijd duimpjes.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_92105262
Nog een middenvelder is misschien te veel van het goede. Als je Meeuwis al haalt en Bradley,die haal je niet voor de bank lijkt mij...
pi_92105342
Jammer leek me wel een goeie gozert
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_92105507
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:47 schreef TC03 het volgende:

[..]

Happel heeft altijd duimpjes.
Een duimpie naar beneden is ook een duimpie ;)

OT: Tegenstrijdige berichtgeving overal...hier lees ik weer wat anders:

quote:
'Feyenoord is Aston Villa te snel af rondom Bradley'

Zondagmiddag werd bekend gemaakt dat Michael Bradley rond zou zijn met Aston Villa over een huurperiode tot het einde van het seizoen. Kort na dat bericht lijkt het erop dat de Amerikaan helemaal niet naar de Premier League verhuisd.

Feyenoord zou de middenvelder namelijk op huurbasis over nemen van Borussia Mönchengladbach. Na Marcel Meeuwis, die eerder een overeenstemming bereikte met de Rotterdammers, zou Bradley de tweede speler moeten worden die het middenveld van Feyenoord komt versterken. Er zou in Rotterdam sneller zijn gehandeld dan in Engeland waardoor Aston Villa lijkt mis te grijpen.

Tussen 2005 en 2008 was de 23-jarige Bradley ook al actief in de Eredivisie. Toen speelde hij zijn wedstrijden in het shirt van SC Heerenveen en maakte daar een grote indruk. Borussia Mönchengladbach en Feyenoord hebben het nieuws nog niet officieel bevestigd.
http://www.soccernews.nl/(...)el_af_rondom_Bradley
pi_92105587
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:48 schreef Freudie het volgende:
Nog een middenvelder is misschien te veel van het goede. Als je Meeuwis al haalt en Bradley,die haal je niet voor de bank lijkt mij...
Dat maakt toch niet uit? Er zijn zoveel geblesseerden geweest dit seizoen dat we geen volwaardige eerste elftalspelers op de bank hebben zitten. Dan zien we wel wie er de concurrentiestrijd wint op het middenveld. ;)
  zondag 30 januari 2011 @ 22:55:23 #18
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92105686
Gewoon nog 25 uur afwachten ^O^
Hopelijk kunnen ze ook wat spelers definitief vastleggen na het seizoen. Vind eigenlijk alle spelers die nu gehuurd worden ook een goede versterking voor volgend seizoen. Geen spelers waarmee je voor de top 4 hoeft te gaan, maar wel betaalbare spelers waarmee je voor europees voetbal kan spelen en waar je een leuk team mee kunt opbouwen voor komende jaren.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  zondag 30 januari 2011 @ 22:56:27 #19
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_92105735
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:52 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Een duimpie naar beneden is ook een duimpie ;)

OT: Tegenstrijdige berichtgeving overal...hier lees ik weer wat anders:

[..]

http://www.soccernews.nl/(...)el_af_rondom_Bradley
Dit is volgens mij pure insinuatie op basis van de berichten. We wachten het wel af...
2000 light years from home
  zondag 30 januari 2011 @ 22:56:55 #20
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_92105767
Zijn Bradley en Meeuwis niet een beetje dezelfde soort spelers , of zit ik er naast ?
Ik ben inmiddels overleden
  zondag 30 januari 2011 @ 22:57:20 #21
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92105796
Ik vraag me af wat het salaris van Karim was dan. Hopelijk gaat hij aan het einde van het seizoen voor een leuk bedrag naar het buitenland. Goede speler, maar helaas komt het er bij ons onvoldoende uit, dan kun je beter de financiele schade beperken nu het nog kan, zonder hem naar een directe concurrent te laten vertrekken.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  Moderator zondag 30 januari 2011 @ 22:58:12 #22
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_92105850
Tering wat zuur.
Volgende week een keer mazzel?
Of misschien zelfs gewoon op kwaliteit winnen van vitesse? Want een béétje hoopvol was het wel, ondanks de 0 punten.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_92106067
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:57 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ik vraag me af wat het salaris van Karim was dan. Hopelijk gaat hij aan het einde van het seizoen voor een leuk bedrag naar het buitenland. Goede speler, maar helaas komt het er bij ons onvoldoende uit, dan kun je beter de financiele schade beperken nu het nog kan, zonder hem naar een directe concurrent te laten vertrekken.
Precies...heel erg jammer dat het er niet uitkomt, maar dat heeft niet alleen aan Feyenoord gelegen. Ik heb nooit echt het idee gehad dat deze jongen het echt naar z'n zin had in Rotterdam en dat hij graag een stapje extra wou zetten. Ook dat eindoze lopen en draaien aan de bal op de eigen helft met 2 aanvallers in je nek doet hij gewoon zelf. Wat dat betreft heeft hij de status die hij bij FC Twente had niet waargemaakt.
pi_92106125
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:56 schreef Merkie het volgende:

[..]

Dit is volgens mij pure insinuatie op basis van de berichten. We wachten het wel af...
Ja, na wat doorlezen kom ik daar ook net achter. Maargoed...mocht hij komen is het een goede versterking en in het andere geval is het jammer, maar niet het einde van de wereld.
  zondag 30 januari 2011 @ 23:05:21 #25
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92106203
quote:
19s.gif Op zondag 30 januari 2011 22:56 schreef Enchanter het volgende:
Zijn Bradley en Meeuwis niet een beetje dezelfde soort spelers , of zit ik er naast ?
Meeuwis is zoals ik het zie een wat controllerender figuur, met een eind meer ervaring. Die moet gewoon centraal spelen en de rest goed neerzetten/coordineren. Was bij Roda ook aanvoerder. volgens mij ook een speler die vrijwel nooit verzaakt / vrij contant is.
Bradley is dan toch meer aanvallend ingesteld, meer een tien of vooruitdenkende vleugelspeler. Ook wel een karakterspeler overigens, maar niet de speler die het hele middenveld op z'n plaats kan zetten. Denk dat de komst van Bradley wel eens vervelend kan worden voor meneer Bruins.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_92106253
Goed, Willem gaat gewoon door in zijn column morgen. Beetje jammer dit.
pi_92106287
Ach ach Willem heeft morgen weer een column over Mario.
pi_92106342
Willem kan toch niet meer met iemand als Bahia werken als hij heeft gezegd in de krant dat hij maar moet stoppen met voetballen? Ik snap best dan Been hem er niet bij wil hebben.
pi_92106354
Wat een kleuters ook die twee ...
★★★
  zondag 30 januari 2011 @ 23:09:08 #30
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_92106369
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:07 schreef Paul-89 het volgende:
Ach ach Willem heeft morgen weer een column over Mario.
Van Hanegem komt niet oprecht op mij over. Was me al eerder opgevallen. :{

:{˛
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_92106412
Bedreigen? Jongens toch, niet zomaar wat roepen op tv.
  zondag 30 januari 2011 @ 23:10:03 #32
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92106419
quote:
Vitesse heeft volgens De Gelderlander twee nieuwe versterkingen aangetrokken uit Ivoorkust en Roemenië. Wilfried Bony komt over van het Tsjechische Sparta Praag. De Ivoriaanse spits (22) komt voor ongeveer vier miljoen euro over naar Arnhem.

Bony maakte enkele maanden geleden zijn de buut voor de nationale ploeg van Ivoorkust. Naast de spits wordt ook Valerica Gaman verwelkomt. Gaman is een 21-jarige verdediger van Universitatea Craiova uit Roemenië. De mandekker komt uit voor Jong Roemenië, waarvoor hij vijftien interlands heeft gespeeld.

Gaman en Bony zijn de vijfde en zesde aanwinst voor het ambitieuze Vitesse van Merab Jordania sinds de winterstop. Jordania haalde onlangs Marti Riverola, Michihiro Yasuda, Jordi Lķpez en Haruna Babangida naar Vitesse. Met de nieuwe aanwinsten verloren de Arnhemmers vorige week bij Willem II, maar zaterdagavond nam de formatie van Albert Ferrer in eigen huis revanche tegen Roda JC (5-2).
-O-
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  zondag 30 januari 2011 @ 23:10:23 #33
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92106437
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:09 schreef Freudie het volgende:
Bedreigen? Jongens toch, niet zomaar wat roepen op tv.
?
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_92106448
Van Peperstraten zei in SV dat Been smsjes krijgt waarin hij bedreigd wordt.
  Moderator zondag 30 januari 2011 @ 23:10:49 #35
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_92106452
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:06 schreef Freudie het volgende:
Goed, Willem gaat gewoon door in zijn column morgen. Beetje jammer dit.
Waardeloos van Willem. Valt me tegen.
Maar als Mario nou de wijste was geweest en van de week zelf niet had gereageerd.
Dus: vanaf nu niets meer over zeggen in de pers.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_92106462
Ja en ?
pi_92106489
quote:
Bradley bericht fout van Duitse krant

30 januari 2011

Op internet doet overal het bericht de ronde dat naast Marcel Meeuwis ook Michael Bradley wordt gehuurd van Borussia Monchengladbach. Ook wij worden hier heel veel over getipt en gevraagd waarom we het niet plaatsen. Het bericht is afkomstig van de Duitse nieuwssite Express.de. Op voorhand leek het al dat de website in de war is met Meeuwis, afkomstig van dezelfde club.

Inmiddels heeft Gudde tegenover Eredivisie Live laten weten dat het bericht onzin is. Aston Villa heeft vandaag op haar website ook gemeld dat Bradley morgen naar Engeland komt voor de medische keuring bij die club.

Express.de heeft het betreffende artikel inmiddels van de nieuwspagina's verwijderd.
pi_92106520
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:11 schreef Freudie het volgende:

[..]

Was al te mooi om waar te zijn.
  zondag 30 januari 2011 @ 23:15:16 #39
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92106654
Ach, jammer dan. Laten we blij zijn met de 4 goede aanwinsten tot nu toe :)
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_92106681
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:15 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ach, jammer dan. Laten we blij zijn met de 4 goede aanwinsten tot nu toe :)
Nou, blij is een groot woord.
pi_92106794
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:10 schreef Freudie het volgende:
Van Peperstraten zei in SV dat Been smsjes krijgt waarin hij bedreigd wordt.
Wat ben je dan een triest figuur zeg... :'). Zeker van die opgewonden bergaapjes die al scheldwoorden roepend driftig met hun middelvingertje richting de spelers van de tegenpartij over de boarding buigen. Zelfde slag mensen dat het in Nancy verpest heeft voor de club: te dom om hun eigen voornaam goed te spellen...noemen zichzelf die-hard supporter en harde kern, maar werken Feyenoord in de praktijk alleen maar tegen met hun destructieve gedrag. Bah! :r

Mario moet lekker een ander nummer nemen en zich er niets van aantrekken. Gewoon doorbouwen op de wedstrijd van vandaag.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-01-2011 23:19:00 ]
  zondag 30 januari 2011 @ 23:27:48 #42
295722 Euribob
Plus 150 Basispunten
pi_92107181
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:15 schreef john-x het volgende:

[..]

Nou, blij is een groot woord.
Kijken hoeveel jij eruit sleept met 0,-
Choking on those tossed salads and scrambled eggs
pi_92107250
Blijven we dus een groot probleem voorin houden.
Zal toch wel een aardige Europese club zijn die een spits aan ons wil verhuren. Omdat die anders niet speelt bijvoorbeeld.
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
  zondag 30 januari 2011 @ 23:32:18 #44
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92107335
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:29 schreef Stokstaart het volgende:
Blijven we dus een groot probleem voorin houden.
Zal toch wel een aardige Europese club zijn die een spits aan ons wil verhuren. Omdat die anders niet speelt bijvoorbeeld.
Denk dat Bradley ook niet zozeer de oplossing was geweest in dat opzicht. Volgens Mario waren ze nog druk bezig met een echte spits, dus we wachten nog even af... Hopelijk ging dat niet alleen over nilsson.

24 uur en 28 minuten te gaan ^O^
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_92107523
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:32 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Denk dat Bradley ook niet zozeer de oplossing was geweest in dat opzicht. Volgens Mario waren ze nog druk bezig met een echte spits, dus we wachten nog even af... Hopelijk ging dat niet alleen over nilsson.

24 uur en 28 minuten te gaan ^O^
Haha ja idd aftellen man O-)
Op vrijdag 18 maart 2011 01:26 [b]schreef Ezio het volgende:[/b]Ik ga nu wel. Kijk uit waar je je staart steekt!
Groetjes, Ezio.
pi_92107986
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:37 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Haha ja idd aftellen man O-)
Ik vraag me af welke speler ze nog uit de hoge hoed toveren...ik zou er geen enkele kunnen bedenken.
  Moderator zondag 30 januari 2011 @ 23:54:29 #47
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_92108030

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  maandag 31 januari 2011 @ 00:02:40 #48
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_92108286
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:54 schreef Gert het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Hoewel ik wat hij hier zegt grotendeels zo gek nog niet vind, zijn het net twee moddergooiende kinderen, waarbij ze allebei zich nogal vervelend opstellen. Ik vraag me dan af, WAAROM schrijf je zo'n collumn, of waarom geef je zo'n interview (zowel Mario als Willem uiteraard, iets met pot en ketel).
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  Moderator maandag 31 januari 2011 @ 00:06:46 #49
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_92108450
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 00:02 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Hoewel ik wat hij hier zegt grotendeels zo gek nog niet vind, zijn het net twee moddergooiende kinderen, waarbij ze allebei zich nogal vervelend opstellen. Ik vraag me dan af, WAAROM schrijf je zo'n collumn, of waarom geef je zo'n interview (zowel Mario als Willem uiteraard, iets met pot en ketel).
Been had meteen al niet op die eerste column moeten reageren, na dat potje golf.
Hopelijk houdt hij zich nu wél in.
Verder, wat je zegt: het klinkt niet onredelijk, maar het feit dát hij dit weer in een column pleurt, geeft zwaar te denken.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_92108580
quote:
15s.gif Op zondag 30 januari 2011 23:27 schreef Euribob het volgende:

[..]

Kijken hoeveel jij eruit sleept met 0,-
Dat klopt, maar dat is nou juist de reden dat ik niet echt blij kan zijn: er is geen geld om te investeren. Als er dan wat komt is dat leuk, maar blij ben je als je geld hebt en je Mertens en Dost voor samen 9 miljoen haalt. Blij met Swerts ben ik niet, maar ik accepteer het omdat het niet beter kan voor deze transferperiode. Dat moet over 1 a 2 jaar wel anders zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')