Wake You From Your Boredom #18 Posted 23 Jan 2011 / Zondagquote:Op maandag 31 januari 2011 13:55 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Hahah nee hoorMaximaal 1x per week en voor de oplettenden... hij komt altijd op maandag
Admin vindt hhz stomquote:Op maandag 31 januari 2011 16:01 schreef Levitas het volgende:
Iemand die me in het kort uit kan leggen waar die rel over Thera en HHZ (die namen zie ik hier net voorbij komen iig) over gaat? Kennelijk heb ik dat gemist
1 woord, 1 smiley: Triestquote:Op maandag 31 januari 2011 16:04 schreef mstx het volgende:
[..]
Admin vindt hhz stom
Thera op de foto met hhz
Thera wordt gebanned door admin
Zit het ook te lezen. Snap niet hoe het allemaal zo ver kan gaan dat zelfs Thera gebanned moet worden, 1 van de toch meer alternatieve producers en een heel aardig persoon! Allemaal om een foto met één iemand? Kom op zeg.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:04 schreef mstx het volgende:
[..]
Admin vindt hhz stom
Thera op de foto met hhz
Thera wordt gebanned door admin
Ik vind het wel vermakelijk. Wat een figuur, die ScuL.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:16 schreef ElDani het volgende:
[..]
Zit het ook te lezen. Snap niet hoe het allemaal zo ver kan gaan dat zelfs Thera gebanned moet worden, 1 van de toch meer alternatieve producers en een heel aardig persoon! Allemaal om een foto met één iemand? Kom op zeg.
Aan de andere kant is het ook wel vermakelijk, maar ik snap niet dat iets ZO diep kan zitten. Natuurlijk kun je iets niet leuk vinden, maar die gast heeft bijna een trauma lijkt wel.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:26 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik vind het wel vermakelijk. Wat een figuur, die ScuL.![]()
![]()
ik heb hem op zippy gezet vriend zie lsdbquote:Op maandag 31 januari 2011 16:44 schreef Koepert het volgende:
Godver.... ik kan weer 20 min wachten met de nieuwe WYFYB
Ik snap het niet; in 2002-2003 sprak ik ScuL weleens en toen merkte ik nooit wat van dit gezeik.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:28 schreef ElDani het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het ook wel vermakelijk, maar ik snap niet dat iets ZO diep kan zitten. Natuurlijk kun je iets niet leuk vinden, maar die gast heeft bijna een trauma lijkt wel.
Klinkt inderdaad als iemand die grote issues heeft en wel wat professionele hulp kan gebruiken. Niet gezond hoe die kerel zich gedraagt.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:28 schreef ElDani het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het ook wel vermakelijk, maar ik snap niet dat iets ZO diep kan zitten. Natuurlijk kun je iets niet leuk vinden, maar die gast heeft bijna een trauma lijkt wel.
Wat een zielige mierenneukers. Dj's van verschillende muziekstromingen hebben onderling gezellig contact. SO WHAT??quote:Op zondag 30 januari 2011 23:59 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ik kan niet echt vinden waar de discussie begint, want ik zie de foto niet meer. (link waar ik hem mee postte is ook down) Maar hier ongeveer begint het wel denk ik.
http://globalhardstyle.co(...)=2&t=62312&start=690
Fantastisch om te lezen als semi-objectieve lezer.
De hele discussie hier omheen vind ik ook mierengeneuk eerlijk gezegdquote:Rawstyle
En nu ophouden met dat gezeurquote:At the end of the day; It's all house music that we live for
Uitstekend, vriendelijk bedankt, ondanks het feit dat ik m inmiddels binnen hebquote:Op maandag 31 januari 2011 17:29 schreef Beach het volgende:
[..]
ik heb hem op zippy gezet vriend zie lsdb
Pff. dan kort je dat optreden maar in..quote:Op maandag 31 januari 2011 17:46 schreef haakon het volgende:
omgomg, ik kan mssn helemaal niet naar Cloud9, moet eerst optreden met m'n band
Dan kom ik wel na! Die wil ik niet missen
Censuur/bans wegens persoonlijke issues hanteren is simpelweg zielig en totalitair.quote:Op maandag 31 januari 2011 17:28 schreef ElDani het volgende:
Aan de andere kant is het ook wel vermakelijk, maar ik snap niet dat iets ZO diep kan zitten. Natuurlijk kun je iets niet leuk vinden, maar die gast heeft bijna een trauma lijkt wel.
Volgens mij... maar dat is puur uit indirecte berichten (twitters/etc) en daardoor mijn interpretatie....is het zo dat Thera na t feestje in de matrixx bij die after was van HHZ, samen met nog meer andere djs, meerdere scantraxxers daarbij, t was n gezellig feestje, daar zijn foto's van, HHZ en Thera, Thera en anderen.. HHZ vond thera zn muziek vet, ze hebben wat uitgewisseld, cdtje hier, cdtje daar.... en dat heeft Thera ook op GHF kenbaar gemaakt, en dat schoot Scul verkeerd...want ja.. alles mbt HHZ schiet Scul verkeerd..quote:Op maandag 31 januari 2011 17:57 schreef Da_Ripper het volgende:
Maar zit Thera dan ook om de tafel met Scantraxx of zijn het alleen nog maar foto's waar om gereld wordt?
Dat zou je aan Thera zelf moeten vragen. Ik weet er het fijne niet van, maar het was misschien wel zo dat ze Degos & Re-Done versneld uit zouden brengen, exclusief op Hardstyle.com. Dit overigens in verband met het lekken van een aantal Theracords promo's uit de pool. Maarja, Hs.com en Scantraxx hebben wel een link met elkaar en Thera zelf is natuurlijk ook niet gek. Er zullen dus wel genoeg contacten zijn, maar om hem daar nou om te bannen?quote:Op maandag 31 januari 2011 17:57 schreef Da_Ripper het volgende:
Maar zit Thera dan ook om de tafel met Scantraxx of zijn het alleen nog maar foto's waar om gereld wordt?
Ah! Dat zou ook nog kunnen. Heb twitter etcetera totaal niet actief gevolgd de laatste dagen.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:03 schreef Koepert het volgende:
[..]
Volgens mij... maar dat is puur uit indirecte berichten (twitters/etc) en daardoor mijn interpretatie....is het zo dat Thera na t feestje in de matrixx bij die after was van HHZ, samen met nog meer andere djs, meerdere scantraxxers daarbij, t was n gezellig feestje, daar zijn foto's van, HHZ en Thera, Thera en anderen.. HHZ vond thera zn muziek vet, ze hebben wat uitgewisseld, cdtje hier, cdtje daar.... en dat heeft Thera ook op GHF kenbaar gemaakt, en dat schoot Scul verkeerd...want ja.. alles mbt HHZ schiet Scul verkeerd..
quote:Theracords Pieter Heijnen
Damn what an awesome night! Thnx to @crypsis for the gr8 set and @clubmatrix and epic to see @djheadhunterz lovin this too woohoo Respect!
quote:Theracords Pieter Heijnen
@
@djheadhunterz Was totally awesome yesterday and thanks for the afterparty :-D Hope u like the cd ;-)
En mbt tot die releases (ik denk ook dus van Degos en Redonequote:djheadhunterz Headhunterz
by Theracords
Me and @Theracords on one pic. We're one too. http://yfrog.com/gz4whcyj
quote:Theracords Pieter Heijnen
@ dat was de 1e reactie maar na een nachtje erover nagedacht te hebben....
7 hours ago Favorite Retweet Reply
quote:Theracords Pieter Heijnen
@ gewoon op de normale releasedatum. Anders zou het lonend zijn om te lekken ;-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |