Een buurt in Cairo.quote:
En volgens anderen van Iran. Maar het is in ieder geval een internationaal zwaargewicht.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:10 schreef popolon het volgende:
el-Baradei is wel een goeie. Maar dat zal wel weer een marionet zijn van de VS volgens sommigen.
Niet als hij Egypte als meervoud(dus het volk) bedoelt.quote:
After the Egyptian Revolution of 1952, resulting in liberation from a constitutional monarchy to a republic, the name was changed to Midan Tahrir.[1]quote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Midan Tharir
Revolutie plein, handig dat ze het niet hoeven te hernoemen hier na :p
Lijkt me niet, hij is in ieder geval niet close met Mubarak volgens mij?quote:Op zondag 30 januari 2011 17:10 schreef popolon het volgende:
el-Baradei is wel een goeie. Maar dat zal wel weer een marionet zijn van de VS volgens sommigen.
O, dat zal wel meevallen. Sterker nog, een "welingelichte" Fok!ker wist zelfs te melden dat Elbaradei een pion van Iran is en geld van hem krijgt en omgekocht is, maar kon hiervoor helaas niet met een deugdelijke onderbouwing komen.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:10 schreef popolon het volgende:
el-Baradei is wel een goeie. Maar dat zal wel weer een marionet zijn van de VS volgens sommigen.
Correct.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef TJV het volgende:
[..]
Niet als hij Egypte als meervoud(dus het volk) bedoelt.
Wat is er zo belangrijk op 6 oktoberquote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef Toverheks het volgende:
dat plein ligt bij de 6 okt brug als ik het goed heb
Het is gewoon correct Nederlands. Terug naar school jijquote:Op zondag 30 januari 2011 17:12 schreef Misstique het volgende:
Heb van de TT maar even gewoon simpel hou vol gemaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |