Nee, beetje onduidelijk waar ze is, zodra er een schot val top het plein zal de pleuris wel uitbrekenquote:
ik heb mijn geluid even uitgezet , vond het een beetje te beangstigendquote:
Dit is ook zo mooi hè. Die Egyptenaren zijn te beleefd om er een zooitje van te maken.quote:LaraABCNews Saw mothers and children at Tahrir Square today, volunteers handing out tea and picking up trash. a sense of solidarity and history #Jan25
Hier AJE via computer op TV, Twitter/Fok op laptopscherm... anders wordt het een beetje teveel van eht goedequote:
Schijtamerikanen met hun grote bek over democratie en mensenrechten en onderdrukte volkeren helpen altijd. Zit er geen olie dan kunnen ze in de stront zakken blijkt maar weer eens. Bah de zoveelste desillusie van de internationale politiek dit. Genant gewoon.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:10 schreef Muridae het volgende:
Clinton says doesn't want to see "some takeover that would lead not to democracy" in Egypt: Fox interview.
Het hele volk op de been is "some takeover".
Het zijn mensen, hopelijk worden ze niet teleurgesteld.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dit is ook zo mooi hè. Die Egyptenaren zijn te beleefd om er een zooitje van te maken.
en met een F16 een bom laten vallen , zal em ook niet worden, want dan komt Uncle Sam even langs, en laat ze nog eens de ROE zienquote:Op zondag 30 januari 2011 15:11 schreef HiZ het volgende:
Met laagvliegende vliegtuigen kun je mensen intimideren maar je kunt er nooit een volksopstand mee onderdrukken, daarvoor heb je laarzen aan de grond nodig. En die zijn niet betrouwbaar voor het regime volgens mij.
Ja dat soort berichten komen er steeds tussen door, mooiquote:Op zondag 30 januari 2011 15:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dit is ook zo mooi hè. Die Egyptenaren zijn te beleefd om er een zooitje van te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
Wat een kettingreactie zou dat oproepen. Een moderne oorlog met westerse landen.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:12 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
en met een F16 een bom laten vallen , zal em ook niet worden, want dan komt Uncle Sam even langs, en laat ze nog eens de ROE zien
welke zender dan cap ikquote:Op zondag 30 januari 2011 15:12 schreef Muridae het volgende:
LOL, die helikopter hangt daar boven het plein.
quote:Op zondag 30 januari 2011 15:12 schreef Mwanatabu het volgende:
The revolution will not be televised...This revolution will be streamed and tweeted !SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zeg dat afquote:Op zondag 30 januari 2011 15:12 schreef Gtaboy107 het volgende:
Helaas, ik heb nog een afspraak nu. Shit.
zal denk ik midden oosten VS westen worden en Israel doet ook ff meequote:Op zondag 30 januari 2011 15:13 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Wat een kettingreactie zou dat oproepen. Een moderne oorlog met westerse landen.
dat bedoelde ik met dat ze geen angst hebben een valkuil kan zijnquote:Op zondag 30 januari 2011 15:13 schreef Refragmental het volgende:
Ik bedacht me net.
Deze Jets vliegen nu constant over om de mensen te laten wennen aan het lawaai... om zodoende TIJDENS zo'n fly-over te gaan schieten zodat het geluid van de schoten overwhelmed wordt door het geluid van de jets.
greenshot, ideaal progquote:Op zondag 30 januari 2011 15:14 schreef Muridae het volgende:
[..]
AJE, af en toe komt hij in beeld.
Waarmee cap jij ?
Ze scheppen zelf politiek zoals in Iran.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:13 schreef IHVK het volgende:
Breek me de bek niet over de Amerikanen en de spelletjes die ze al decennialang spelen over de rug van het volk in het midden-oosten.
De combinatie van die spelletjes en de ongeletterdheid en lage kennisniveau van een groot gedeelte van het volk zorgt voor deze situaties.
Kan ook. Of ze hoopten er op dat ze in paniek raakten en vluchtten. Dan kon het leger de resten opruimen.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:13 schreef Refragmental het volgende:
Ik bedacht me net.
Deze Jets vliegen nu constant over om de mensen te laten wennen aan het lawaai... om zodoende TIJDENS zo'n fly-over te gaan schieten zodat het geluid van de schoten overwhelmed wordt door het geluid van de jets.
Uncle Sam is net zo betrouwbaar als een Renault.quote:Op zondag 30 januari 2011 15:12 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
en met een F16 een bom laten vallen , zal em ook niet worden, want dan komt Uncle Sam even langs, en laat ze nog eens de ROE zien
quote:Op zondag 30 januari 2011 15:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Uncle Sam is net zo betrouwbaar als een Renault.
oh, die heb ik al open staan, maar ik ben steeds aan het switchenquote:Op zondag 30 januari 2011 15:14 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
http://english.aljazeera.net/watch_now/
maar je ziet em nu niet meer....
Daar lijkt het wel op ja. Misschien toch bang voor de straaljagers en helikopters?quote:Op zondag 30 januari 2011 15:14 schreef KurdKasim het volgende:
Ligt het aan mij of is het iets minder druk op het plein dan een halfuur geleden?
Ze zullen we moeten, als de Geneve Confentie en de ROE worden gebroken, en anders hoop ik dat de EU flink in grijptquote:Op zondag 30 januari 2011 15:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Uncle Sam is net zo betrouwbaar als een Renault.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |