Goedzoquote:TD Vitesse: Kans klein dat Lasse Nilsson naar Feyenoord vertrekt
Feyenoord heeft zich gemeld voor Vitesse-aanvaller Lasse Nilsson. De kans dat de transfer rondkomt is echter klein. Dat laat technisch directeur Ted van Leeuwen van Vitesse zaterdag weten."Het lijkt mij niet zo'n grote kans dat dit gaat lukken", aldus Van Leeuwen. Nilsson wilde zelf geen mededelingen doen over een mogelijke transfer naar Feyenoord.
Lasse Nilsson mag vertrekken bij Vitesse. De Zweed gaf eerder aan vanwege gezinsredenen of in Arnhem te blijven, of terug te keren naar zijn oude club Elfsborg in Zweden.
Bron: Omroep Gelderland
Feyenoord moet Luc gewoon een nieuw contract aanbieden nu, desnoods met een clausule dat hij voor een bepaald bedrag weg mag als Inter aanklopt. Want anders zie ik het ook wel weer gebeuren dat een van de grootste talenten weer gratis de deur uitloopt.quote:Op zondag 30 januari 2011 02:27 schreef Chewbalhaar het volgende:
We zijn overigens aardig aan het lijntje gehouden door Inter. Het zou me niet verbazen als Treffers eens onder 4 ogen met die Branca heeft gesproken en ze in de zomer een transfervrije overstap gaan proberen te forceren.
Naast dat Inter ondertussen die Pazinni worden er nog 2 aanvallers genoemd die ze van de zomer willen halen, dus ze hebben volgens mij helemaal geen interesse in Castaignos als er voor betaald moet worden.
Vroeger Feijenoord maar omdat dat in sommige buitenlanden wat lastig valt uit te spreken is het nu Feyenoord.quote:Op zondag 30 januari 2011 10:31 schreef Rickazio het volgende:
Wat is het nou dan?
1- Feyenoord
2- Feyenooit
3- Feijenoord
Klopt. In de Jaren 70 werd besloten tot de naamsverandering, omdat men in het buitenland de 'ij' niet uit kon spreken.quote:Op zondag 30 januari 2011 10:34 schreef Agüero het volgende:
Vroeger Feijenoord maar omdat dat in sommige buitenlanden wat lastig valt uit te spreken is het nu Feyenoord.
Als ik me niet vergis.
Dat kunnen we nu wel weer terugdraaien, voorlopig gaan we toch niet meer Europa inquote:Op zondag 30 januari 2011 10:44 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Klopt. In de Jaren 70 werd besloten tot de naamsverandering, omdat men in het buitenland de 'ij' niet uit kon spreken.
quote:Beroerd unicum dreigt voor Feyenoord in Enschede
Met competitienederlagen tegen Ajax (2-0) en De Graafschap (0-1) is Feyenoord slecht aan het nieuwe jaar begonnen. Indien de Rotterdammers zondagmiddag in Enschede ook van FC Twente verliezen, is een negatieve primeur een feit.
Sinds de start van de Eredivisie in het seizoen 1956/57 leed Feyenoord nog nooit drie opeenvolgende nederlagen bij het begin van een nieuw kalenderjaar. De huidige mini-serie van twee verliespartijen op rij is een evenaring van de start in 2008. Toen had de ploeg van toenmalig trainer Bert van Marwijk het nakijken tegen achtereenvolgens PSV (0-1) en Excelsior (2-1).
Feyenoord verloor dit seizoen precies de helft van zijn twintig competitiewedstrijden. Met nog veertien speelronden op de wedstrijdkalender is de kans groot dat de ploeg van trainer Mario Been een negatief clubrecord uit het seizoen 1957/58 evenaart of zelfs aanscherpt. In die jaargang leden de Rotterdammers liefst vijftien nederlagen in 34 competitieduels.
Bron : VI
Bahia is inderdaad niet nodig, ik vind de Vrij met bal veel beter en verdedigend niet veel slechter.. Verder gaat Bahia in de zomer toch weg en Stefan zal nog wel even blijven.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:11 schreef PIETR het volgende:
Nah, Bahia hoeft er wat mij betreft niet in. Zorgt juist vaak voor onrust. Hij kan best ervaring hebben, maar dat heeft ie nog nooit overgebracht op anderen.
Liever 2-0 verliezen met Bahia dan dat het idd weer een nederlaag van 5 of 6-0 gaat worden met die jonkies.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:11 schreef PIETR het volgende:
Nah, Bahia hoeft er wat mij betreft niet in. Zorgt juist vaak voor onrust. Hij kan best ervaring hebben, maar dat heeft ie nog nooit overgebracht op anderen.
Ah, heeft VI weer een nieuw onzinnig negatief statistiekje gevonden?quote:
Dat is inderdaad het enige goeie wat hij nog wel eens doet ja.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:01 schreef Hamilcar het volgende:
Daarnaast kopt Bahia er nog eens een corner in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |