ja, fastpassen zijn, zeker op de zondag, echt een uitkomst: vaak moet je wel een uur wachten voordat je de attractie in mag maar in die tijd kan je vaak net een andere attractie meepakken, vervolgens sta je b.v. 10 minuten te wachten i.p.v. 60+ minutenquote:Op zaterdag 28 mei 2011 11:19 schreef chansadres het volgende:
Volgend weekend gaan we 2 dagen naar Disneyland Parijs. Schoonouders hebben al geboekt voor het eettentje bij de Pirates of de Caribbean.![]()
Lijstje gemaakt van dingen waar ik wil zijn: Indiana Jones, Pirates of the Caribbean, Space Mountain, Star Tours, Big Thunder Mountain (weer open!) en Captain EO natuurlijk. We vertrekken 4 juni en hebben parkkaarten voor 5 juni en 6 juni (zondag en maandag). Hoe kunnen we het beste uit onze dagen halen? En zit er veel voordeel aan Fasppasses?
ik ga voorlopig niet... planning is ergens in het 2de of 3de weekend van decemberquote:Op vrijdag 3 juni 2011 13:43 schreef chansadres het volgende:
Morgen vertrekken we naar het huisje. Overmorgen ben ik er als de kippen bij. Net 2 accu's gekocht en een extra sd kaart van 8 gig. Dat komt wel goed
naast de guest storagequote:Op zondag 5 juni 2011 12:07 schreef psv-gomes het volgende:
Guest relations / entree visiteurs
Entree helemaal aan de rechterkant
Ik ga ook 2 en 3 augustus (en 4). Wij gaan gewoon met de auto en zitten in Hotel New York.quote:Op woensdag 13 juli 2011 13:51 schreef trainfreak het volgende:
Ik ga op 2 en 3 augustus samen met mijn vriendin naar Disneyland.
Kostprijs: 258.50 ¤ per persoon, inclusief 2 dagen toegang tot het park, Thalys vanaf Brussel (en terug) en een hotel niet ver van het park.
Het is meteen mijn eerste keer dat ik naar Disneyland ga, ik ben wel benieuwd!
je weet dat de thalys niet naar disney gaat?quote:Op woensdag 13 juli 2011 13:51 schreef trainfreak het volgende:
Ik ga op 2 en 3 augustus samen met mijn vriendin naar Disneyland.
Kostprijs: 258.50 ¤ per persoon, inclusief 2 dagen toegang tot het park, Thalys vanaf Brussel (en terug) en een hotel niet ver van het park.
Het is meteen mijn eerste keer dat ik naar Disneyland ga, ik ben wel benieuwd!
Oh dan is het de TGV die we nemenquote:Op donderdag 14 juli 2011 11:08 schreef mschol het volgende:
[..]
je weet dat de thalys niet naar disney gaat?
je moet dan nog stukje rer of tgv nemen..
Ja maar het is zeker niet altijd goedkoper. Vooral niet als je met meerdere mensen reist, dan is de auto vaak goedkoper dan de trein. Tenzij er net een goede aanbieding is natuurlijk.quote:Op donderdag 14 juli 2011 11:13 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Oh dan is het de TGV die we nemen![]()
We gaan naar Marne La Vallée.
Nuja, 2u relaxen met mijn vriendin in de trein of 3u in de wagen zitten .. ik weet het wel
Wij zitten dan wel in een Disney hotel, maar ik neem wel mooi mijn eigen kussen mee. Het idee dat ik op een kussen moet slapen waar een ongewassen oude kerel op heeft liggen kwijlen...quote:Op donderdag 14 juli 2011 11:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
De tol is 13,80 per enkele reis dus 27,60 per trip. Dat vind ik persoonlijk wel meevallen.
Ik vond het vooral lastig met de trein dat je echt alleen maar je koffer mee kon nemen.
Als je dan geen Disney hotel hebt maar iets goedkopers met bijvoorbeeld slechte kussens neem je niet even makkelijk je eigen kussen mee.
Laatste keer dat ik er was had ons Disneyhotel wel kussenslopen hoor!quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:52 schreef Jurk het volgende:
[..]
Wij zitten dan wel in een Disney hotel, maar ik neem wel mooi mijn eigen kussen mee. Het idee dat ik op een kussen moet slapen waar een ongewassen oude kerel op heeft liggen kwijlen...Ja, ik weet het, het is triest.
Het ligt aan mij, ik weet het. Ik ben gewoon heel erg gehecht aan mijn kussenquote:Op donderdag 14 juli 2011 14:54 schreef jeoff het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik er was had ons Disneyhotel wel kussenslopen hoor!
En als je het met kussensloop nog steeds vies vind neem ik aan dat je ook geen gebruik maakt van hun dekens/dekbedden omdat daar ook dikke vieze mennekes onder geslapen hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |