aha oke oke, nicequote:Op vrijdag 4 februari 2011 23:18 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
SlowChat. Gewoon ouwebeppen heet dat. Met nagelfetishisten
Friezinnenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 23:29 schreef expiratorial het volgende:
owh echt? niet waar.....
kzal ff sjen jer
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:43 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nom nom
Nog een tip voor Assiej: spiegel je skills niet aan dit soort mensen, die zijn abnormaal
Mooi! Wat zijn je nagels ook mooi lang! Bij mij is net het hele zootje af gebroken....quote:Op zaterdag 5 februari 2011 08:53 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Friezinnen
[ afbeelding ]
OPI DS Extravagance
Volgens mijn moeder heb ik al iets van biergist een keer geprobeerd ? ( ik heb er een vraagteken bij )quote:Op zaterdag 5 februari 2011 09:54 schreef Loqi het volgende:
[..]
![]()
![]()
spuit elf misschien, maar ik lees de laatste paar posts nu pas.. voor sterkere nagels (hoewel ook de mijne heel erg dun en breekbaar zijn) heeft biergist heel erg goed geholpen bij mij (ook voor mooier glanzend haar en een rustigere huid in het gezicht)
Niet als een gek bier gaan tanken nu, maar bij de kruidvat een grote pot pilletjes halenwerken ook voor te hoge bloeddruk mocht de nagelstress te hoog worden
Bij mij zijn ze daar in het algemeen mooier en beter van geworden, voor sterker en tegen het schilferen heb ik een verharder van OPI gebruiktquote:Op zaterdag 5 februari 2011 11:18 schreef Assiej het volgende:
[..]
Volgens mijn moeder heb ik al iets van biergist een keer geprobeerd ? ( ik heb er een vraagteken bij )
Maar dat heeft geholpen met sterke nagels ? of ..
want als ik Trind gebruik worden mijn nagels keihard alleen zijn ze zo dun, dus snel breekbaar
Voor je nagelriemen geldt smeren! 1x handenwassen is 2x smeren met handcremequote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:30 schreef Assiej het volgende:
[ afbeelding ]
Dit zijn mijn afgekauwde vingers/nagels na 1 week met Trind
+ Ik ben smetvrezig dus ik was veel mijn handenbeter dan dit worden mijn nagelriemen niet vrees ik
oeiiiiii dat klinkt heel mooi!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 09:06 schreef Juud- het volgende:
pretty.. staat je sjiek ook puckz!
Ik heb nu de nieuwe van H&M op.. Hunt me down. Olijfgroen. Lig in bed met laptop en zonder camera dus ff geen foto, maar mennnnn wat een ONWIJS gave kleur is dat!
Ja enige probleem is, dat ik computer werk doe op o.a. op schoolquote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:54 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Voor je nagelriemen geldt smeren! 1x handenwassen is 2x smeren met handcreme.
Tuurlijk wel, doe ik ook.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:18 schreef Assiej het volgende:
[..]
Ja enige probleem is, dat ik computer werk doe op o.a. op school
met handcreme kun je niet steeds smeren
Ik zal er eens op letten om zoveel mogelijk te smeren
Neuh, gewoon doen. Als je een tube hebt, doe je het zo op je handen, smeer je het in en gaan.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:25 schreef Assiej het volgende:
[..]
Hahahagewoon 'schijt' eraan hebben?
Dat, en niet teveel pakken zodat het snel intrekt, en sowieso 1 vinden die snel intrektquote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:25 schreef Assiej het volgende:
[..]
Hahahagewoon 'schijt' eraan hebben?
Nog aanraders?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 14:35 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dat, en niet teveel pakken zodat het snel intrekt, en sowieso 1 vinden die snel intrekt.
Dove Visible Effects!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:00 schreef Assiej het volgende:
[..]
Nog aanraders?
Ik heb wel eens olie gebruikt, had ik nog over van toen met de acrylnagels maar dat is niet wat.. gesmeer
Cheap huismerk Kruidvat!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:00 schreef Assiej het volgende:
[..]
Nog aanraders?
Ik heb wel eens olie gebruikt, had ik nog over van toen met de acrylnagels maar dat is niet wat.. gesmeer
Idd, zeker ervoor zorgen dat je naar de wc bent geweest!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 20:50 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Sowieso er goed, en rustig voor gaan zitten. Zorg dat je alles bij de hand hebt, naar de wc bent geweest en je haar uit je gezicht hebt.
Lak liever te dun dan te dik, dit werkt makkelijker bij dan te dik want dat loopt je nagelriemen in. Zoek verder even op tutorials want plaatjes helpen echt! En oefenen, oefenen, oefenen.
Echt super gaaf zegquote:Op zaterdag 5 februari 2011 18:33 schreef expiratorial het volgende:
laatst ff een tijgahprintje met CG FYI,essence donkerbuin metallic kleurtje en een konadje uiteraard. alleen middelvingernagel (leuk galgjewoord overigens) is een stuk vanaf gescheurd![]()
[ afbeelding ]
Ik vind het wel mooi hoe het er redelijk 'neutraal' uitziet. Zelfs met panterprint.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 18:33 schreef expiratorial het volgende:
laatst ff een tijgahprintje met CG FYI,essence donkerbuin metallic kleurtje en een konadje uiteraard. alleen middelvingernagel (leuk galgjewoord overigens) is een stuk vanaf gescheurd![]()
[ afbeelding ]
die eerste twee vind ik anders welquote:Op zaterdag 5 februari 2011 23:34 schreef Reska het volgende:
Hoi hoi,
Ik kom ook even uit de lurk stand vandaan: swatches van de nieuwe colour club collectie, zien er naar mijn idee niet echt boeiend uit.(stiekem hoop ik nog een beetje dat het aan de swatches ligt...)
http://www.body-soulbeaut(...)eep-it-under_05.html
wil je wel ff ophouden met posten? ik kan er niet meer tegenquote:Op zaterdag 5 februari 2011 21:24 schreef AmyGrace het volgende:
Catherine Arley nummertje 673!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tof!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 18:33 schreef expiratorial het volgende:
laatst ff een tijgahprintje met CG FYI,essence donkerbuin metallic kleurtje en een konadje uiteraard. alleen middelvingernagel (leuk galgjewoord overigens) is een stuk vanaf gescheurd![]()
[ afbeelding ]
Leuk zo'n gradient over verschillende nagelsquote:Op zondag 6 februari 2011 10:46 schreef -Bubseltje- het volgende:
Er zitten een paar leuke Color Clubs bij, donderdag in real life zien ben benieuwd![]()
[ afbeelding ]
Catrice - Looking Greyt
Zoya - Kelly
Catrice - London's Weather Forecast
China Glaze - Recycle
[ afbeelding ]
En met een beetje konadhad het al maanden niet meer gedaan.
Indd, die zijn echt super fijn!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 21:15 schreef AmyGrace het volgende:
@Assiej, ik ben ook een groot fan van Trind, vooral de nail balsam en nail repair zijn fijnIk ben zo tevreden met het resultaat dat ik ook best bereid ben er wat meer geld voor neer te leggen
En wat SQ zegt.. gewoon kijken naar wat het beste werkt voor jou qua nagellengte ed. En wat bij mij werkte toen ik stopte met nagelbijten is om de dag alle nagels een beetje vijlen, zo worden de uiteinden wat 'dikker' en minder slap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |