Ik heb haar vandaag gezienquote:Op donderdag 10 februari 2011 12:41 schreef GlowMouse het volgende:
Als oompaloompa nog rondloopt hier: http://www.nu.nl/wetensch(...)egrip-cijfers--.html
Je had gewoon moeten doen 'psssssst, automatic_', dan had je dat ook al geweten.quote:Op donderdag 10 februari 2011 20:45 schreef Complexiteit het volgende:
[..]
Dan zat je niet voor me by psychopathologie.
Mijn neurale netwerken dachten er anders overquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:48 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Je had gewoon moeten doen 'psssssst, automatic_', dan had je dat ook al geweten.
Makkelijk? Want ik zat te denken dat ik dat echt never kan halenquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:48 schreef automatic_ het volgende:
Klopt, want dat volg ik niet. Ik heb die vorig jaar voor de grap gemaakt en gehaald
Klinkt wel als een goede strategie.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:08 schreef Impressie het volgende:
Geeft wel de mogelijkheid om elk mogelijk tentamen te doen en te hopen dat je er bij een paar erg goed gokt.
Interessante gedachte ja, daar dacht ik ook al over na paar dagen geleden. Maar dat zou ten koste gaan van de verplichte tentamens, dus liever niet.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:08 schreef Impressie het volgende:
Geeft wel de mogelijkheid om elk mogelijk tentamen te doen en te hopen dat je er bij een paar erg goed gokt.
Zonde van je tijdquote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:31 schreef GlowMouse het volgende:
Ik zou de hele MTO-reeks kunnen gaan halen.
Wel weer 28 studiepunten. Eigenlijk een beetje flauw, maar zo kun je wel 240 studiepunten in een jaar halen.quote:
Ja, bij ons is daar nog steeds onenigheid over volgens mijquote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:51 schreef GlowMouse het volgende:
Docenten zien gewoon de blauwe lijsten en dat je niet geweest bent. Maar het hoogste cijfer telt (volgens mij op alle faculteiten, moet je nakijken), en van elk vak kan er maar één cijfer op je eindlijst staan.
Tja, als jij het niet afmaakt (dus geen eindcijfer krijgt), komt het niet op je cijferlijstquote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:00 schreef roosmar het volgende:
Bedankt voor de vlotte reacties!! Maar hoe geldt het dan voor een vak waarvan ik niet weet of ik het vak ooit wel afmaakt (in de zin van tentamen niet maken), maar waarvan ik wel de assignments heb gemaakt? Alvast bedankt
quote:Op donderdag 10 februari 2011 21:06 schreef GlowMouse het volgende:
Ik ken iemand in die situatie, maar hij kon 't zich niet herinneren dat het op zijn diploma stond.
Zoals ik al zei;quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:06 schreef roosmar het volgende:
Ja, maar heb het cijfer (om en nabij de 2) dan ook liever niet op mijn niet-opgeschoonde lijst staan!
Ben jij eigenlijk al begonnen met zoeken naar een stage?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:07 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Zoals ik al zei;
Als een vak bestaat uit een assignment EN een tentamen & jij maakt maar één van de twee dingen, dan komt het punt nooit op je cijferlijst, want je hebt het vak niet fatsoenlijk afgemaakt. Bij ons middelen ze die cijfers altijd en dan komt er een gemiddelde uit & dat komt op je cijferlijst.
Neequote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ben jij eigenlijk al begonnen met zoeken naar een stage?
Dan pas?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:11 schreef automatic_ het volgende:
[..]
NeeZe gaan pas in maart/april sollicitatiebrieven behandelen, dus ik kan er nu nog even over nadenken.
Tja, je kan nu je brief sturen, maar instellingen doen er nu toch niets meequote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:31 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Dan pas?! Ik dacht dat ze in begin van het jaar zeiden dat het verstandig was om vanaf november al eens rond te kijken voor een stage.
Goed dat ik dat weet, dan kijk ik nog even rond. Ik vind het zo jammer dat ze geen contacten hebben in het buitenland. Maargoed, dan maar in Tilburg of omgeving.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 19:32 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Tja, je kan nu je brief sturen, maar instellingen doen er nu toch niets mee
En met rondkijken bedoelen ze (ook) jezelf oriënteren met wat je nu wil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |