Als je ziek bent moet je juist niet sporten..quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:42 schreef _Calimero_ het volgende:
Pff.. ik voel me eigenlijk nog steeds belabberd. Maar heb twee sporters vandaag (thuiswerken dus, dat moet kunnen) en ga toch maar hardlopen en morgen móet ik sowieso werken en dan het weekend dus weg...ik wil gewoon beter zijn nu
Eens. Cali, je teert nu op je reserves, die wil je niet nog meer aanboren. Die conditie van jou is niet in een paar dagen (of paar weken) weg.quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:02 schreef Probability het volgende:
[..]
Als je ziek bent moet je juist niet sporten..
quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:06 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb taart afgeslagen net, yay for me!![]()
Lijstje voor vandaag:
O: 2 crackers geitenkaas
T: yoghurt met muesli
L: 2 boterhammen pindakaas
T: bouillonnetje, mineola, appel
D: volkoren pasta met broccoli, zalm en een pastasausje
T: klein bakje vanille vla
quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:06 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb taart afgeslagen net, yay oeh & ah for me!![]()
Oeh ik vind hem tof!quote:Op woensdag 26 januari 2011 14:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
Uilenjurk!Hij heeft korte mouwen maar ik heb er een longsleeveje onder
Gekke pose ivm webcamfoto op afstand
[ afbeelding ]
Uilen-close up met Joker-grijns![]()
[ afbeelding ]
Ben benieuwd hoe dat op te lossen is? (ik heb er ook last van, word ziek van de spanning als ik zelf moet en laatst zelfs toen mn teamgenoten het veld op gingenquote:Op woensdag 26 januari 2011 20:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Volgens mij heb ik een hele leuke nieuwe casus. Weinig problemen, alleen echt last van wedstrijd*spanning(voor mij dan, niet voor de sporter in kwestie, want das erg vervelend voor hem,. maarja ik ga 'm daarvanaf helpen natuurlijk
)
Ik vind het een beetje klinken alsof je ze in zo'n gesprek om de tuin probeert te leiden, en dat je bang bent dat dat niet twee keer lukt. Zo is het toch helemaal niet? Jij bént gewoon slim en gemotiveerd en leuk en of je dat nou één of twee keer moet laten zien, daar hoef je je toch helemaal niet druk om te maken.quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:19 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben ook een beetje te onzeker. Maar eigenlijk zijn dat twee sollicitatiegesprekken dan, want in zo'n verkenningsgesprek moet je je ook van je beste kant laten zien. Nou ja, kan ik wel meteen een positieve en enthousiaste indruk achterlaten
.
Mooi!!quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:34 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Zie laatste post: [centraal] Pats hier met je nieuwe fotomeuk #27
Tof! En wow, ik vraag me wel af waarom 30 jaar lang niet dan! Is het een gave baan?quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:29 schreef mazaru het volgende:
Ik ga vanmiddag mijn arbeidscontract tekenen.
Voor het eerst in meer dan 30 jaar een betaalde baan!
30 jaar?quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:29 schreef mazaru het volgende:
Ik ga vanmiddag mijn arbeidscontract tekenen.
Voor het eerst in meer dan 30 jaar een betaalde baan!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dijenkletserextravaganza!" - V1z
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |