In FIFA 10 maakte je zeker 1 op de 3 schoten van 40 meter wel met een goede speler..dat sloeg echt nergens opquote:Op maandag 31 januari 2011 21:09 schreef Fenomeno het volgende:
Afstandsschoten zijn voor mijn gevoel juist veel makkelijker geworden, met fifa 10 scoorde ik amper van buiten de 10 en nu schiet ik er regelmatig eentje van 20-25 meter in.
Onze eigen RvP?quote:Op maandag 31 januari 2011 21:31 schreef emokid het volgende:
Ben weer bezig met een Premier League team, dit gaat hem worden:
Torres 130 + ? = 130
Arshavin 10-Essien 35-Lampard 80-Walcott 10 = 135
Evra 25-Vidic 33-Terry 15-Sagna 6 = 80
In totaal dus ongeveer 340k. Moet alleen nog een CF vinden voor samen met Torres.
Al twee keer gedaan! Er verandert niks! Ik wil het nu ook op het EA forum zeggen, maar als ik inlog dan zegt hij dat ik niet ben ingelogd!quote:Op maandag 31 januari 2011 21:59 schreef Tim86 het volgende:
Meestal gewoon lag, heb het ook al een paar keer gehad. Even opnieuw inloggen ofzo
En toch blijven ze volhouden dat PS3 beter isquote:Op maandag 31 januari 2011 22:29 schreef Dudeweiser het volgende:
de PS3 wordt ook gewoon flink genaaid he, op de xdoos heb ik nooit problemen
haha jaquote:Op maandag 31 januari 2011 22:31 schreef StijnDa het volgende:
[..]
En toch blijven ze volhouden dat PS3 beter is
Niet weer een fanboy discussiequote:Op maandag 31 januari 2011 22:31 schreef StijnDa het volgende:
[..]
En toch blijven ze volhouden dat PS3 beter is
wij zeggen niksquote:Op maandag 31 januari 2011 22:42 schreef KentdeBruin het volgende:
[..]
Niet weer een fanboy discussie![]()
Ja ik kan de foto ook niet zien.! laat maar. Ik hoop gewoon dat ik of de speler terug krijg of mijn coins...quote:Op maandag 31 januari 2011 23:09 schreef emokid het volgende:
[..]
Staat hier een afbeelding? Bij mij staat er in je post gewoon 'sergioramos.jpg'
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:33 schreef psychedelicate het volgende:
http://www.ea.com/uk/football/news/fut-r2-update-2.
En meer handige dingenquote:Play A Friend Challenge allows you to play against your friends squad even when they are not online.
New minimum bid increase value on auctions as the price gets higher ˇ
Relist auctions remembers the last price you listed the item at.
Maar jij had dat toch ook en toen was het iets van dat je een ander toernooi moest spelen?!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:20 schreef StijnDa het volgende:
[..]
[..]
@Kent, console opnieuw starten?
Ja ik weet niet meer precies.. Even afwisselen online en offline kan misschien helpenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:23 schreef KentdeBruin het volgende:
[..]
Maar jij had dat toch ook en toen was het iets van dat je een ander toernooi moest spelen?!
Misschien dat je nu direct je speler te koop kan zetten voor dezelfde prijs.quote:
Dat je dit waard vind om te uploadenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:25 schreef HL_Dog43 het volgende:
Link: BAM!
Aardige aanval, met close up op het eind.
Link: BOEM!
Tik,tik,tik .....tik... BAM!
Dat jij het waard vind om zo'n reactie te gevenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 15:07 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Dat je dit waard vind om te uploaden
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 15:07 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Dat je dit waard vind om te uploaden
Je hoeft geen wereldgamer te zijn om mooiere goals dan dit te maken hoor. Ja dat zeg ik met mn 3100 online score.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 15:28 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Dat jij het waard vind om zo'n reactie te geven
JA ik vind het waard om het op te loaden. Niet iedereen is immers een wereldgamer, en ik wil ook wat laten zien. Als je er geen zak aan vind, hoef je nog niet zo denigrerend over iemand anders zijn filmpjes te doen.
God has spoken, now polish and make my shoes shine bitch.
En bedankt mijn game pik word alsmaar kleiner.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:05 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Je hoeft geen wereldgamer te zijn om mooiere goals dan dit te maken hoor. Ja dat zeg ik met mn 3100 online score.
Je kan toch als nog de Torres van Liverpool kopen!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:44 schreef emokid het volgende:
Ik ben opnieuw bezig met een EPL team, maar wil deze keer alleen echte toppers hebben.
[ afbeelding ]
Had het zo uitgerekend dat ik Torres nog kon kopen voor in de spits, maar als Chelsea kaart kost hij opeens 400.000 ipv 100.000.Moet nu even kijken welke spitsen goed zijn, Ik denk aan Rooney of IF Berbatov.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:50 schreef emokid het volgende:
Wil Torres van Chelsea.(ik weet het
) IF Van Persie kost ook zo rond de 400..
Ik dacht dat jij Torres helemaal niet fijn vond?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:44 schreef emokid het volgende:
Ik ben opnieuw bezig met een EPL team, maar wil deze keer alleen echte toppers hebben.
[ afbeelding ]
Had het zo uitgerekend dat ik Torres nog kon kopen voor in de spits, maar als Chelsea kaart kost hij opeens 400.000 ipv 100.000.Moet nu even kijken welke spitsen goed zijn, Ik denk aan Rooney of IF Berbatov.
Torres wel, Villa niet geloof ikquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:09 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij Torres helemaal niet fijn vond?
Felipe Melo is een Braziliaanse beer.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:30 schreef StijnDa het volgende:
http://www.ea.com/uk/foot(...)am/app#h3J08qDcbapRi
Ik ben eigenlijk niet tevreden over Zé Roberto, hij verliest erg veel duels. Niet sterk en kan ook niet koppen, twee dingen die ik wel graag zie op de positie van CDM.
Het probleem is een beetje dat er geen goede braziliaanse vervanging is, dus ik denk er aan om Maicon er neer te zetten als ik hem binnen heb. Dit klopt natuurlijk totaal niet qua positie maar ik kan er nog 5 chemistry punten uit halen en dat lijkt me genoeg. Wat vinden jullie van dit idee?
Ik houd wel van tik-tik goals, maar dit is gewoon slecht verdedigd. De tegenpartij staat erbij en kijkt ernaar.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:25 schreef HL_Dog43 het volgende:
Link: BAM!
Aardige aanval, met close up op het eind.
Link: BOEM!
Tik,tik,tik .....tik... BAM!
Afellay zit nog steeds niet bij Barca. Torres zal ook wel een tijdje duren. Daarnaast had Chelsea al een mega-goede voorhoede, gaan ze er wel op vooruit?quote:
Afellay zit al vanaf 3 januari in Ultimate team bij Barcaquote:Afellay zit nog steeds niet bij Barca. Torres zal ook wel een tijdje duren. Daarnaast had Chelsea al een mega-goede voorhoede, gaan ze er wel op vooruit?
Heb nog spelers te koop staan maar in totaal iets meer dan 200k. IF Jones lijkt me een soort Drogba, vind de normale versie al behoorlijk sterk.quote:
Head-to-head nog steeds niet, vreemd zeg.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:41 schreef KentdeBruin het volgende:
[..]
Afellay zit al vanaf 3 januari in Ultimate team bij Barca
Dat is een aparte update die nog moet uitkomen. FIFA laat zelf weten wanneer en anders merk je het vanzelf.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:42 schreef druide het volgende:
[..]
Head-to-head nog steeds niet, vreemd zeg.
Ik heb Jones met PSV in manager modequote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:42 schreef emokid het volgende:
[..]
Heb nog spelers te koop staan maar in totaal iets meer dan 200k. IF Jones lijkt me een soort Drogba, vind de normale versie al behoorlijk sterk.
Jammer weer geen chille spelers voor mij Liga BBVA team!quote:Op woensdag 2 februari 2011 13:42 schreef emokid het volgende:
Team of the Week; Feb 2nd - 9th
GK; Lopez (Villareal, 83 >> 85)
CB; Lugano (Fenerbahce, 81 >> 84)
CB; Lamine (Bordeaux, 75 >> 80)
CB; Vorsah (Hoffenheim, 76 >> 81)
LW; Diego C (Sporting Gijon, 78 >> 82)
CM; Sahin (Dortmund, 82 >> 85)
CDM; Vidal (Bayer Leverkusen, 81 >> 84)
RW; Sanchez (Udinese, 81 >> 83)
ST; Rooney (Man Utd, 88 >> 89)
ST; Pazzini (Inter, 82 >> 86)
ST; Erdinc (PSG, 78 >> 82)
Subs:
GK; Penneteau (Valenciennes, 75 >> 80)
CB; Sergio (Osasuna, 71 >> 74)
RM; Anin (Sochaux, 70 >> 74)
CAM; Takyi (St. Pauli, 70 >> 74)
ST; Morison (Millwall, 68 >> 72)
ST; Kozak (Lazio, 69 >> 73)
ST; Sigthorsson (Alkmaar, 65 >> 74)
http://www.ea.com/uk/foot(...)am/app#cjc99whrbapWz
Holy shit, IF Rooney.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |