Met een helling lopen is wel meteen een stuk zwaarder. Op de meeste apparaten kun je een intervaltraining met twee snelheden instellen, dan kun je met 1 druk op de knop van snelheid wisselenquote:Op donderdag 27 januari 2011 19:45 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik wil het buiten lopen afwisselen met lopen op de loopband in de sportschool.
Ik vraag me alleen af hoe dat dan gaat als je ook nog een schema volgt waarin je afwisselend wandelt en hardloopt.
Moet je dan steeds handmatig de snelheid aanpassen? Is dat niet heel erg onhandig? En stel je dan ook nog een helling in?
Ja, het bevalt me wel. Ik heb meer spellen op de Wii zoals My Fitness Coach, Wii Fit, etc. maar daarbij is het zoveel gedoe voordat je eindelijk aan de slag kan. Just Dance is gewoon heel grappig en je hoeft alleen een nummer aan te klikken en je begint gelijk. Ik was flink aan het hijgen, puffen en zweten na een paar nummers dus ik geloof best dat het nog goed voor je conditie is. Ik heb gedanst op Blondie, Katy Perry, Cindy Lauper, Redneck, Fame en nog iets.quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:00 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Is dat leuk? Dan download ik dat even. Heb ik op de rustdagen ook wat leuks te doen
Ze zitten ook niet in de wasmachine. Ik hoop dat de stank eruit gaat met de handwas. Ik heb wel een speciaal sportschoenenprogramma op mijn wasmachine maar met deze nieuwe schoenen durf ik het nog even niet aan.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 10:58 schreef GotC het volgende:
Ik zou m'n hardloopschoenen nooit in de wasmachine doen..
Hardloopschoenen in de wasmachine doet de schoen geen goed. Door de hoge temperatuur kunnen lijmverbindingen losgaan, rubber en kunststof soorten krijgen andere eigenschappen. Ook het water, de zeep en het mechanische geweld doen je schoenen zeker geen goed. Centrifugeren is helemaal funest voor het controfort (de hielkap).
het is echt niet te koud, met een lange broek en een vest gaat het prima. Kheb net les zes gedaan.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 14:47 schreef Periodista het volgende:
Ik heb net besloten de eerste les van Evy voor onbepaalde tijd uit te stellen. Het is mij veel te koud. Als dit uitstel maar geen afstel gaat worden.
Smoesjes!quote:Op vrijdag 28 januari 2011 14:47 schreef Periodista het volgende:
Ik heb net besloten de eerste les van Evy voor onbepaalde tijd uit te stellen. Het is mij veel te koud. Als dit uitstel maar geen afstel gaat worden.
Ja, voor je gevoel heb je het warm. Terwijl armen, benen en voeten ondertussen blauw van de kou zijn.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 14:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Smoesjes!
Gewoon gaan lopen, dan krijg je het gauw warm genoeg.
Dit is pas je eerste les, dus je weet helemaal nog niet eens waar je over praatquote:Op vrijdag 28 januari 2011 15:00 schreef Periodista het volgende:
[..]
Ja, voor je gevoel heb je het warm. Terwijl armen, benen en voeten ondertussen blauw van de kou zijn.
In een plastic zak en dan de diepvries in, hielp dat niet tegen de stank, of zeg ik nu iets heeeel raars?!/!quote:Op vrijdag 28 januari 2011 11:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ze zitten ook niet in de wasmachine. Ik hoop dat de stank eruit gaat met de handwas.
Nee joh het kan makkelijk! Geen smoesjes zoeken! Ik draag een lange broek, shirt met lange mouwen en hardloopjasje en dat gaat prima. Na 2 min ben je warm gelopen en merk je niks van de kou!quote:Op vrijdag 28 januari 2011 14:47 schreef Periodista het volgende:
Ik heb net besloten de eerste les van Evy voor onbepaalde tijd uit te stellen. Het is mij veel te koud. Als dit uitstel maar geen afstel gaat worden.
Inderdaad! Anders is het al gauw te warm, te koud, te nat, te glad. Ik trek mijn grens bij regen en sneeuw (en extreme hitte maar dan kan je 's avonds gaan lopen) maar dit weer is echt goed te doen.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 15:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Als je je loopgedrag zo sterk laat beïnvloeden door de weersomstandigheden kun je beter thuis op een loopband gaan lopen of gewoon lekker op de bank blijven zitten.
Hardlopen kan je ook zonder de lessen van Evy.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 15:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dit is pas je eerste les, dus je weet helemaal nog niet eens waar je over praat.
Het moet voor mezelf gewoon leuk blijven. Ik ben niet te zwaar. Ik heb een vrij goed lichaam. Alleen een mindere conditie. En als jullie liever buiten lopen als het vriest dan dat het een graad of 20 is, prima. Ik niet.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:19 schreef GotC het volgende:
Koud??
Wat een prachtig excuus om niet aan je conditie/lichaam/gewicht te werken zeg.
En jij doet het voor je plezier of met een doel (een bepaald gewicht waar je naar streeft of een bepaalde maat van de taille)?quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:32 schreef GotC het volgende:
Ik heb ook gelopen in de sneeuw, keiharde regen (lekker!, warmte, kou..Uitstel wordt afstel, dat weet je zelf ook wel.
Voornamelijk plezier en conditie. Plus ik heb een stuk of 8 stokken achter de deur staan (8 hardloopwedstrijden dit jaar). Dus ik moet van mezelf.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:35 schreef Periodista het volgende:
[..]
En jij doet het voor je plezier of met een doel (een bepaald gewicht waar je naar streeft of een bepaalde maat van de taille)?
Ik doe het voornamelijk voor mijn plezier. Onvoorstelbaar hè?quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:35 schreef Periodista het volgende:
[..]
En jij doet het voor je plezier of met een doel (een bepaald gewicht waar je naar streeft of een bepaalde maat van de taille)?
Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik een beginner ben. Ik hoop dat er binnenkort een dag komt dat ik zin heb om te beginnen en dat ik dan na een aantal weken zie dat jij gelijk hebt.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik doe het voornamelijk voor mijn plezier. Onvoorstelbaar hè?. Hiermee verraad je jezelf wel als een echte beginnende hardloper, want dat zijn degenen die het snelst afhaken en mekkeren over de temperatuur. Als je een paar weken bezig bent, raak je vanzelf intrinsiek gemotiveerd
.
Je opmerking hierboven ("Alsof ik nog nooit eerder hardgelopen heb!") suggereert iets andersquote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:49 schreef Periodista het volgende:
[..]
Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik een beginner ben.
Het begin is het moeilijkst, juist dan moet je gewoon gaan, ook al heb je geen zin.quote:Ik hoop dat er binnenkort een dag komt dat ik zin heb om te beginnen en dat ik dan na een aantal weken zie dat jij gelijk hebt.
Dus je moet nu nog beginnen en je wilt 13 februari 10 km gaan hardlopen?quote:Zondag 13 februari doe ik trouwens mee aan de "recreanten 10 kilometer" van de Groet uit Schoorl Run, zegt jullie dat iets? En ja, ik heb me een aantal weken geleden voor m'n plezier opgegeven.
Dat was een puur staaltje sarcasme. Ik heb 11 jaar aan voetbal in clubverband gedaan waarvan zeker 6 jaar elke week een looptraining.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 16:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Je opmerking hierboven ("Alsof ik nog nooit eerder hardgelopen heb!") suggereert iets anders.
[..]
Het begin is het moeilijkst, juist dan moet je gewoon gaan, ook al heb je geen zin.
[..]
Dus je moet nu nog beginnen en je wilt 13 februari 10 km gaan hardlopen?. Sorry hoor!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |