Draak op wieltjes?quote:Op maandag 24 januari 2011 22:28 schreef stroopdoosch het volgende:
Lekker ouderwets WoWen met de vlag van Bhutan.![]()
[ afbeelding ]
Nazi's zijn topickillers wel.quote:Op maandag 24 januari 2011 23:13 schreef kutkabouter het volgende:
zo jammer he, op het laatst het nog even verneuken
opdat wij niet vergeten:quote:Op maandag 24 januari 2011 23:20 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
rip aan de echte helden der goed topic
Maak dat een nieuw na een dag zweten meeuwenpoep-topic in plaats van dat je een oude schopt.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:04 schreef Stokstaart het volgende:
Hoe vaak ga je die grap nog maken.
Nerd
Gaat goed met die Nederlandse taal man.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:06 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Maak dat een nieuw na een dag zweten meeuwenpoep-topic in plaats van dat je een oude schopt.
Deze man, hij denkt ik geef een neuk.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Gaat goed met die Nederlandse taal man.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:12 schreef Stokstaart het volgende:
Uiteraard.
Anders zou je niet eens reageren.
quote:
Bizar hequote:
Mooie muziek om in de sfeer te komen. Tevens kapitalismequote:
Harde zaken, echte adelaars blijven staan als alles om ze heen omvalt.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:54 schreef chroestjov het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk die Egyptische adelaar schijnen middenin die chaos.
In Servië houden anders protesten aan tegen het waarschijnlijk bekendste land met een vogel hun vlag: Shqiperiä, ofwel Albanië.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:54 schreef chroestjov het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk die Egyptische adelaar schijnen middenin die chaos.
Hotwingsquote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:10 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
In Servië houden anders protesten aan tegen het waarschijnlijk bekendste land met een vogel hun vlag: Shqiperiä, ofwel Albanië.
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |