Maak dat een nieuw na een dag zweten meeuwenpoep-topic in plaats van dat je een oude schopt.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:04 schreef Stokstaart het volgende:
Hoe vaak ga je die grap nog maken.
Nerd
Gaat goed met die Nederlandse taal man.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:06 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Maak dat een nieuw na een dag zweten meeuwenpoep-topic in plaats van dat je een oude schopt.
Deze man, hij denkt ik geef een neuk.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Gaat goed met die Nederlandse taal man.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:12 schreef Stokstaart het volgende:
Uiteraard.
Anders zou je niet eens reageren.
quote:
Bizar hequote:
Mooie muziek om in de sfeer te komen. Tevens kapitalismequote:
Harde zaken, echte adelaars blijven staan als alles om ze heen omvalt.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:54 schreef chroestjov het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk die Egyptische adelaar schijnen middenin die chaos.
In Servië houden anders protesten aan tegen het waarschijnlijk bekendste land met een vogel hun vlag: Shqiperiä, ofwel Albanië.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:54 schreef chroestjov het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk die Egyptische adelaar schijnen middenin die chaos.
Hotwingsquote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:10 schreef ecktebaas het volgende:
[..]
In Servië houden anders protesten aan tegen het waarschijnlijk bekendste land met een vogel hun vlag: Shqiperiä, ofwel Albanië.
[ afbeelding ]
Autisten die zich 2 jaar oude klaagbaak-topics herinneren en die ook opzoeken om een punt te makenquote:
2 jaar? je bent goed op de hoogtequote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:01 schreef ava85 het volgende:
[..]
Autisten die zich 2 jaar oude klaagbaak-topics herinneren en die ook opzoeken om een punt te maken
uhhmmmm HELLOOO je werkt bij de mac...binnen servetjes enzo, is het niet makkelijker die even te pakken in plaats van 5km staand fietsen...quote:Op maandag 24 januari 2011 21:38 schreef Penisbaard het volgende:
heb net 5 uur lang gewerkt (bij de mac) wil ik naar huis fietsen zie ik dat er meeuwenpoep op mn zadel zit dus heb ik de hele weg 5km staand naar huis gefietst
Je hebt gelijk, 2.5 jaar. Staat in de OP, had niet verder dan 2011 gekekenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:03 schreef DeLachendeVierde het volgende:
[..]
2 jaar? je bent goed op de hoogte
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |