Tuurlijk, een groot deel van Azie is het heel normaal.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:01 schreef RitseB het volgende:
Wist niet eens dat opium nog gebruikt werd, zelfs in Afghanistan.
Opium is daar legaal.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Resultaat van het drugsverbod. Legalize!
Ze heeft gelijk.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:01 schreef WhiteTiger1 het volgende:
In het filmpje wordt duidelijk dat de vrouw geen enkel idee heeft van de gezondheidsrisico's en de verslavende werking van het middel. "Wij geven het de kinderen als ze ziek worden", zegt ze.
http://www.medicijnen-op-maat.nl/Algemeen/inleiding.htmquote:Al ver vóór de Griekse en Romeinse tijd werd het melksap van papavers gebruikt als slaapmiddel en als bestanddeel van allerlei geneeskrachtige mengsels. De uit opium geïsoleerde morfine wordt nog steeds gebruikt als pijnstiller.
quote:In het oude Egypte werden veel plantaardige middelen gebruikt, die tegenwoordig nog in de kruidengeneeskunde worden toegepast. Sennabladeren, jeneverbes, saffraan en niet te vergeten de papaver, waaruit opium werd bereid, waren toen al gemeengoed. Er zijn zelfs aanwijzingen dat de Soemeriërs zesduizend jaar geleden al opium gebruikten als medicijn. Nog steeds is de hieruit verkregen morfine een van de belangrijkste pijnstillers.
Net zo legaal als in Mexico zeker.quote:
quote:Afghanistan is, as of March, 2010, the greatest illicit opium producer in the world,
Er is niets mis met goeie heroine. Het verbod zorgt voor junks, niet de drugs zelf.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:12 schreef niels0 het volgende:
Jammer is alleen dat een groep gewetenloze investeerders er heroine van laten maken die onze jeugd in het westen in wandelende lijken laten veranderen.
Komopquote:Op maandag 24 januari 2011 19:01 schreef RitseB het volgende:
Wist niet eens dat opium nog gebruikt werd, zelfs in Afghanistan.
Afghanistan is nu de grootste producent.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:16 schreef niels0 het volgende:
90% vd opium-wereldproduktie komt uit 'de gouden driehoek' Birma, Laos, Thailand. Dit is trouwens niets nieuws en de papaverboeren krijgen er echt maar heel weinig voor maar is wel een belangrijke bron van inkomsten om te overleven. Raar eigenlijk want ze kunnen beter tomaat ed. kweken, kan je beter op teren lijkt me. Maar ze worden gedwongen...
Er is mijns inziens alles mis met heroine Papierversnipperaar. Zwaar verslavend en het maakt mensen gewetenloos om te scoren. Coke is er niets bij.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Er is niets mis met goeie heroine. Het verbod zorgt voor junks, niet de drugs zelf.
Oh, wist ik niet. Ik weet alleen dat het traditioneel uit de 3 landen komt die ik opnoemde.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:18 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Afghanistan is nu de grootste producent.
https://www.cia.gov/libra(...)ook/fields/2086.html
Was het ook, totdat Afghanistan er met de titel vandoor ging.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:19 schreef niels0 het volgende:
[..]
Oh, wisat ik niet. Ik weet alleen dat het traditioneel uit de 3 landen komt die ik opnoemde.
Onzin. Met heroine kan je een normaal productief leven hebben. Het is het verbod dat alles kapot maakt.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:19 schreef niels0 het volgende:
[..]
Er is mijns inziens alles mis met heroine Papierversnipperaar. Zwaar verslavend en het maakt mensen gewetenloos om te scoren. Coke is er niets bij.
quote:Op maandag 24 januari 2011 19:19 schreef HLV_Siempre het volgende:
TS, moeten zijn darmen worden gebruikt om z'n penis af te binden? Zijn milt gevoerd aan de wandelende takken? Drie generaties van deze verderfelijke stam aan de galg?
Ik mis iets.
quote:Op maandag 24 januari 2011 19:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Er is niets mis met goeie heroine. Het verbod zorgt voor junks, niet de drugs zelf.
Terwijl de NAVO er zit met internationale troepenmachten. Is dat land te groot om te controleren of spoort er iets niet?quote:Op maandag 24 januari 2011 19:20 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Was het ook, totdat Afghanistan er met de titel vandoor ging.
Een verslaving die je tanden eruit laat vallen en je in een zombie verandert.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:21 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
Welke gezondheidsrisico's als ik vragen mag? Pure opium is verslavend maar niet ongezond.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |