Voor deel 1 zie Vrouwen met hoofddoek mogen de bus niet meer in (PVV)quote:Twee moslima's passeren zaterdag al fietsend het provinciehuis van Noord-Holland. Foto ANP
’Hoofddoekje ook in regionale bus taboe’
Gepubliceerd op 24 januari 11, 09:12 Laatst bijgewerkt op 24 januari 11, 09:20
Als de PVV aan de macht komt in Noord-Holland, overweegt lijsttrekker en Kamerlid Hero Brinkman op termijn hoofddoekjes te verbieden in de regionale buslijnen van deze provincie.
Over zo’n hoofddoekjesverbod valt te praten’’, zegt Brinkman. Eerder al zei het Tweede Kamerlid dat hij bezoekers met een hoofddoekje de toegang wil ontzeggen tot de provinciegebouwen.
De PVV’er nuanceert zijn opmerking wel. ,,Het gaat erom dat als iemand iets van de provincie wil, en zij draagt een hoofddoek, ze niet welkom is. Maar als de overheid iets van jou wil, en je moet daarvoor langskomen, zoals bij een gemeente, dan mag je van mij wel een hoofddoek dragen. Maar bij de provincie gebeurt dat laatste toch niet. Onbestaanbaar. Bij de provincie komen alleen mensen die iets van de provincie willen.’’
De provincie subsidieert ook het regionale busvervoer in Noord-Holland. Mogen vrouwen met een hoofddoek dan nog wel met de bus?
Brinkman: ,,Dat is voor nu nog een stap te ver. In de toekomst valt er wel over zo’n verbod te praten.’’
http://www.haarlemsdagbla(...)le6021721.ece/’;Hoofddoekje-ook-in-regionale-bus-taboe’
PVV=NSDAP Meer kan ik er niet over zeggen.
... dus een soort chineze muur om NL bouwen!? Of mogen Nederlanders nog wel gewoon emigreren om elders hun geluk te beproeven!?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:53 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Van mij mag de Islam wegblijven. We hadden sowieso de grenzen vroeger nooit open moeten gooien.
Dat zeg ik niet. Doordat de grenzen open gingen breng je veel meer onheil naar binnen dan ze gesloten zijn.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:58 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
... dus een soort chineze muur om NL bouwen!? Of mogen Nederlanders nog wel gewoon emigreren om elders hun geluk te beproeven!?
quote:Op maandag 24 januari 2011 14:04 schreef DroogDok het volgende:
Ook als je puur naar het aantal autochtonen kijkt stemt nog niet de helft PVV.
Jeetje, je kan toch wel rekenen?quote:
Jullie willen dus dolgraag een tweede deel? Prima, post ik dezequote:Op maandag 24 januari 2011 14:56 schreef Krantenman het volgende:
Deel 2,OP:
[..]
Voor deel 1 zie Vrouwen met hoofddoek mogen de bus niet meer in (PVV)
quote:Op maandag 24 januari 2011 14:04 schreef Frutsel het volgende:
Volgens mij is het hele verhaal gewoon één grote hoax
de bron geeft het notabene zelf aan
[..]
quote:Lees het hele verhaal in de krant van maandag 25 januari
ja, en als jij de rest van je leven lekker binnen blijft zitten en niet naar buiten gaat, heb je minder kans dat je aangereden wordt...quote:Op maandag 24 januari 2011 15:00 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Doordat de grenzen open gingen breng je veel meer onheil naar binnen dan ze gesloten zijn.
Onzin, het zijn juist de open grenzen en het uitwisselen van culturen dat zorgt voor welvaart en groeiquote:Op maandag 24 januari 2011 15:00 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Doordat de grenzen open gingen breng je veel meer onheil naar binnen dan ze gesloten zijn.
Zeg dat maar tegen een Japanner.quote:Onzin, het zijn juist de open grenzen en het uitwisselen van culturen dat zorgt voor welvaart en groei
WELK onheil!?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:02 schreef KuyaEd2010 het volgende:
Ik ben wel van mening dat ons een stuk meer onheil was bespaard als we nooit zoveel migranten uit moslimlanden (dus niet per sé moslims) hadden toegelaten. Maar goed ze zijn er nu éénmaal en je kan ze niet ineens als tweederangsburgers gaan behandelen. We zullen gezamenlijk moeten samenleven.
Wat bedoel je precies met cultuur overnemen?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Het is normaler dat zij onze cultuur overnemen dan wij de hunne, niet?
Maar in ziekenhuizen, gevangenissen wordt al halalvoer geserveerd, vanuit het oogpunt, "iedereen mag dat eten". Een varkenslapje kun je dus vergeten als je in een dergelijk ziekenhuis ligt.
Het is niet normaal als gastland je aan te moeten passen aan de nieuwkomers.
Bekeren tot de Islam ook verbieden?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:53 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Van mij mag de Islam wegblijven. We hadden sowieso de grenzen vroeger nooit open moeten gooien.
Die ironie daarvan begrijpt iedereen, behalve de PVV'ers zelf. Helaas.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:02 schreef Cubewood. het volgende:
Ook grappig dat de PVV vel tegen islamitische landen zoals Iran en Saudi Arabië is aangezien er daar vrijheidsbeperkende wetgeving heerst, maar ter gelijkertijd wel de zelfde kant op willen door van alles te verbieden en onze vrijheid te beperken.
Dat is het gevolg van het zwakke beleid.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:03 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Hogere criminaliteitscijfers, hoger uitkeringspercentage. Moet ik doorgaan?
Nou dolgraag... ik had nog eens gereageerd op iemand en per ongeluk was dat op de gevreesde pagina nummer dertien van het topic.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:00 schreef paddy het volgende:
[..]
Jullie willen dus dolgraag een tweede deel? Prima, post ik deze
[..]
[..]
Werden Chinezen in de watten gelegd toen ze hier aankwamen? Toch zijn die niet oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:03 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat is het gevolg van het zwakke beleid.
Je bedoelt zaken die te maken hebben met zwakkeren in de samenleving/werkloosheid/armoede/etc etc!?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:03 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Hogere criminaliteitscijfers, hoger uitkeringspercentage. Moet ik doorgaan?
Tuurlijk wel, in het land van herkomst kan het nodig zijn omdat het daar wél moet.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:50 schreef Monidique het volgende:
[..]
Allemachtig... als iemand een hoofddoek omdoet, dan drukt deze persoon toch geen cultuur iemand de strot door? Daarentegen, als iemand iemand anders wil verbieden een hoofddoek te dragen, dan wordt er wel iets door de strot geduwd? Om mezelf even te citeren: "Zo verdomde moeilijk is het toch niet? "
Grapjas. Loop een willekeurig Ch. restaurant binnen en er staat een chineze kok die een contract heeft voor 10-15 uur in de week, terwijl hij er full-time staat te werken. Om over de rest van het personeel nog maar te zwijgen.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:04 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Werden Chinezen in de watten gelegd toen ze hier aankwamen? Toch zijn die niet oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers.
Ja, voor we het weten krijgen ze stokslagen. Ik vind een verbod via de wet op een kledingstuk ook belachelijk hoor.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:00 schreef moussie het volgende:
Nog uit de vorige
[..]
[..]
Jeetje, je kan toch wel rekenen?
Van de pakweg 12 miljoen stemgerechtigden, hoeveel daarvan zijn er allochtoon? We hebben iets van 3 miljoen allochtonen hier. Dat is alles incluis, dus ook asielzoekers met een tijdelijke verblijfsvergunning, westerse allochtonen etc, en daarvan zijn velen niet stemgerechtigd, maar zullen we het ruim schatten, 2 miljoen? Kom je met die 1.5 miljoen stemmen dus nog niet eens in de buurt van de helft ..
Overigens ga ik uit puur protest hoofddoekjes dragen als zoiets ooit regel wordt, en die gaat er demonstratief om en weer af bij het in- en uitstappen. Is die nou helemaal van de pot gerukt met dat soort ideeën .. lijkt potverdorie Iran wel met hun kledingpolitie
Oh goed, dus nou is het onze schuld? De meesten waren ze in eigen land al liever kwijt dan rijk. Hadden Chinezen zon sterke positie toen ze hier kwamen dan? Molukkers? Die zijn pas schandalig behandeld. Maar zijn er wel bovenop gekomen.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:05 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Je bedoelt zaken die te maken hebben met zwakkeren in de samenleving/werkloosheid/armoede/etc etc!?
Oftewel, zaken die in ieder ander land ook spelen, en geen enkele oorzaak vinden in een geloofsovertuiging, maar wel iets zeggen over welke rol we deze mensen hebben gegeven in onze maatschappij!?
En dat is het hem nou juist. Dat boeit mensen, inclusief mij geen reet! Ze bezorgen je lekker eten en wat er fout gaat heeft niemand last van. Waar mensen wel last van hebben is dat ze niet langs een groepje hangtuig durven en dat ze worden beroofd. En dat doen die Chinezen nou net niet.quote:Grapjas. Loop een willekeurig Ch. restaurant binnen en er staat een chineze kok die een contract heeft voor 10-15 uur in de week, terwijl hij er full-time staat te werken. Om over de rest van het personeel nog maar te zwijgen.
... en kijk vervolgens eens naar de problemen met gokken en schulden bij chinezen, waarin ze oververtegenwoordigd zijn, en daarnaast worden veel ch. horecabazen ook nog eens flink afgezet door de Ch. maffia...
Dat het de voorpagina's niet haalt en ze er verder autochtonen niet mee lastigvallen, wil niet zeggen dat het er niet is.
Denk toch echt dat dat meer te maken heeft met de grotere armoede die onder die bevolkingsgroep heerst dan dat het te maken heeft met de Islam.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:03 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Hogere criminaliteitscijfers, hoger uitkeringspercentage. Moet ik doorgaan?
OMDAT ZE HET ZELF WILLEN! Ze KIEZEN er voor. Als ik een dikke 40-er met een fel rood vlot kapsel zie lopen, dan denk ik ook: dat WIL je toch niet!?!? Maar sommigen kiezen er nu eenmaal voor. Om het dan te gaan verbieden is ook weer zo'n onzin.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, in het land van herkomst kan het nodig zijn omdat het daar wél moet.
Hier hoeft het niet en het wekt bij de mensen hier vaker wrevel op. Dus waarom zou je het dan doen ?
Het gaat niet echt om zomaar een kledingstuk maar om de gedachte die er achter zit. Dat heeft met eigendom enzo te maken. En het merkwaardige idee dat mannen op tilt slaan als ze vrouwenhaar zien.
quote:En vol terecht! Regiobus is geen rijdende moskee! Ik wil me Nederlander voelen zoals 1970! Heer Wilders for president!
Robert, Heerlen | 12:58 | 24.01.11
Ja, dat is gedeeltelijk onze 'schuld', aangezien de linkse partijen destijds als aandrongen op een goede begeleiding van de 'inburgering' van deze immigranten, en de rechtse partijen dat niet belangrijk vonden, want die zagen ze puur en alleen als goedkope arbeidskrachten en niets meer, en wilden zoals altijd niet 2-3 stapjes verder denken aan de toekomst, want dan kwam hun mooie verhaaltje niet meer uit....quote:Op maandag 24 januari 2011 15:07 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Oh goed, dus nou is het onze schuld? De meesten waren ze in eigen land al liever kwijt dan rijk. Hadden Chinezen zon sterke positie toen ze hier kwamen dan? Molukkers? Die zijn pas schandalig behandeld. Maar zijn er wel bovenop gekomen.
Omdat er na al die jaren nog steeds mensen zijn die niet willen toegeven dat er wel degelijk problemen zijn. Ik vind de mensen die de problemen bagatelliseren net zo erg als mensen als Wilders die het er te dik bovenop leggen.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:08 schreef IHVK het volgende:
Ah de Chinezen worden weer uit de kast getrokken.
We voeren echt al jaren dezelfde discussies hier.
Dus omdat in bepaalde achterlijke landen mensen iets verplicht wordt om te doen moeten we hier maar de zelfde kant op gaan...quote:Op maandag 24 januari 2011 15:06 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, in het land van herkomst kan het nodig zijn omdat het daar wél moet.
Hier hoeft het niet en het wekt bij de mensen hier vaker wrevel op. Dus waarom zou je het dan doen ?
Het gaat niet echt om zomaar een kledingstuk maar om de gedachte die er achter zit. Dat heeft met eigendom enzo te maken. En het merkwaardige idee dat mannen op tilt slaan als ze vrouwenhaar zien.
We hadden ons het meeste onheil kunnen besparen door de allereerste generatie "gastarbeiders" Nederlandse taalcursussen en dergelijke aan te bieden. Maar dat hebben we nooit gedaan, waardoor een groot deel van die bevolkingsgroep zich is gaan opsluiten in zijn eigen kleine gemeenschap.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:02 schreef KuyaEd2010 het volgende:
Ik ben wel van mening dat ons een stuk meer onheil was bespaard als we nooit zoveel migranten uit moslimlanden (dus niet per sé moslims) hadden toegelaten. Maar goed ze zijn er nu éénmaal en je kan ze niet ineens als tweederangsburgers gaan behandelen. We zullen gezamenlijk moeten samenleven.
[..]
Zeg dat maar tegen een Japanner.
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?quote:Ja, dat is gedeeltelijk onze 'schuld', aangezien de linkse partijen destijds als aandrongen op een goede begeleiding van de 'inburgering' van deze immigranten, en de rechtse partijen dat niet belangrijk vonden, want die zagen ze puur en alleen als goedkope arbeidskrachten en niets meer, en wilden zoals altijd niet 2-3 stapjes verder denken aan de toekomst, want dan kwam hun mooie verhaaltje niet meer uit....
Telegraaf.nl?quote:
Ja, vandaag al een klein artikeltje op de site en morgen een langer stuk in de krant. Ik zie dat niet als bewijs dat het een hoax is. Zou ook helemaal niks zijn voor het Haarlems Dagblad trouwens.quote:Lees het hele verhaal in de krant van maandag 25 januari
Het gaat niet om het ont- of erkennen van de problemen, maar de consequenties die je daaraan ophangt.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:11 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Omdat er na al die jaren nog steeds mensen zijn die niet willen toegeven dat er wel degelijk problemen zijn. Ik vind de mensen die de problemen bagatelliseren net zo erg als mensen als Wilders die het er te dik bovenop leggen.
quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
Wat natuurlijk niet wil zeggen dat Molukkers nooit berovingen plegen. Ik ken overigens ook niemand die ooit door een Marokkaan is beroofd en ik woon in Rotterdam. Snap jij het nog?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
Ik niet, maar ik ken ook niemand die door een marokkaan is beroofd. Wel door surinamers/antilianen. Wil niet zeggen dat we een goed beleid hebben gevoerd wat betreft de integratie van nieuwkomers, maar dat mensen hier die problemen afschuiven op geloofsovertuiging, is uiteraard compleet ridicuul...quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
We zullen met een goede middenweg moeten komen. Als het aan sommige linkse figuren ligt, bestaat er geen probleem en hoeft er dus ook geen oplossing voor te komen. Of bestaat de oplossing uit sociologen, subsidies en buurthuizen. Als het aan Wilders ligt, bestaat de oplossing uit pesten. Als het aan mij ligt ligt de oplossing ergens in het midden.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:13 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het gaat niet om het ont- of erkennen van de problemen, maar de consequenties die je daaraan ophangt.
De integratie van de Molukkers ging in eerste instantie ook niet helemaal vlekkeloos hè. De Punt, Wijster, Bovensmilde, zegt je dat iets?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
Ik ken wel een Molukse familie die een hele buurt terroriseert. Telt dat ook mee?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:12 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
En dat is met de Molukkers ook gebeurd, zo niet veel erger. En die zijn er ook uitgekomen. Ik ken nog niemand die door een Molukker is beroofd, jij wel?
Ja ik weet wat ze daar hebben gedaan ja. Ik zeg alleen dat we die mensen schandaliger hebben behandeld dan de andere migranten qua inburgering. En dat ze inmiddels niet zo crimineel zijn als andere migrantengroepen.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:15 schreef Frollo het volgende:
[..]
De integratie van de Molukkers ging in eerste instantie ook niet helemaal vlekkeloos hè. De Punt, Wijster, Bovensmilde, zegt je dat iets?
Ja dat telt wel mee, geen volk is perfectquote:Op maandag 24 januari 2011 15:16 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Ik ken wel een Molukse familie die een hele buurt terroriseert. Telt dat ook mee?
Wat een ongelooflijke onzin. Links waarschuwde namelijk tientallen jaren geleden al voor dergelijke gevolgen wanneer we de inburgering zo zouden verwaarlozen.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:15 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
We zullen met een goede middenweg moeten komen. Als het aan sommige linkse figuren ligt, bestaat er geen probleem en hoeft er dus ook geen oplossing voor te komen. Of bestaat de oplossing uit sociologen, subsidies en buurthuizen. Als het aan Wilders ligt, bestaat de oplossing uit pesten. Als het aan mij ligt ligt de oplossing ergens in het midden.
In welke zin is dat relevant voor dit vraagstuk? In aantallen zijn er vast veel meer Nederlanders die zich misdragen. Waarom leggen we daar dan niet de focus op?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:17 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Ja dat telt wel mee. Maar ik durf te stellen dat er in verhouding meer Marokkaanse families buurten terroriseren dan Molukse families.
... en een hoofddoekjesverbod gaat die problemen oplossen!?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:17 schreef KuyaEd2010 het volgende:
[..]
Ja dat telt wel mee, geen volk is perfect. Maar ik denk dat er in verhouding meer Marokkaanse families buurten terroriseren dan Molukse families.
Absoluut wel, relatief verre van.quote:Op maandag 24 januari 2011 15:18 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
In welke zin is dat relevant voor dit vraagstuk? In aantallen zijn er vast veel meer Nederlanders die zich misdragen. Waarom leggen we daar dan niet de focus op?
Ik zeg toch ook sommige figuren van links? Lezen blijft moeilijk he? Kom ik met een constructieve post, is het weer niet goed.quote:Wat een ongelooflijke onzin. inks waarschuwde namelijk tientallen jaren geleden al voor dergelijke gevolgen wanneer we de inburgering zo zouden verwaarlozen.
het was RECHTS die zich niets van die waarschuwingen aantrok. Het is RECHTS dat nu al jaren aan de macht is, en het is dus RECHTS dat al jaren nalaat om de problemen daadwerkelijk aan te pakken...
Naast dat het er niet een paar duizend zijn hangt het van je perceptie af. Mensen op straat hebben daar meer last van. Vertel dat maar tegen een homogezin dat is weggepest uit hun wijk.quote:Niet dat ik een kleine duizend kutmarokkaantjes als grootste probleem van dit land zie trouwens.
Die mogen ze dan ook veel harder aanpakken van mij. Die worden ook met fluwelen handschoentjes aangepakt.quote:De autochtone criminelen (vastgoedfraude enzo) en incompetente corrupte bewindslieden vind ik een VEEL groter probleem.
Dat heb je mij ook niet horen beweren. Die problemen zijn inderdaad groter van aard.quote:Moslims zijn niet de oorzaak van de problemen in de zorg, in het onderwijs, in het OV, in de huizenmarkt, etc etc.
Vermakelijke reacties weerquote:
Waar haal jij vandaan dat ik ervoor ben? Niet zo snel conclusies trekken!!!! Ik merk dat veel mensen hier schrikbarend slecht zich inlezen. In het vorige topic heb ik namelijk gesteld en als je het niet gelooft wil ik het er best even bijhalen dat zo'n verbod in mijn ogen volkomen onnodig is, nergens toe leidt en spanningen alleen maar vergroot.quote:. en een hoofddoekjesverbod gaat die problemen oplossen!?
Denk je niet dat dat de kloof tussen marokkaanse families en de rest van NL alleen maar extra vergroot!?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |