Eigenlijk vedracht ik tot de executie donderdag Horace... daarna maar veranderd naar Art, al zal ik donderdag weer op alle kandidaten gaan letten, omdat mijn Horacetunnel dicht isquote:Op maandag 24 januari 2011 14:30 schreef Jabberwocky het volgende:
Art heeft een heel groot montagebord boven zich hangen met 'IK BEN DE MOL!', daarom zou ik het verrassend vinden als hij het ook is.![]()
Maarja niets is wat het lijkt!
Ja dat idee had ik ook, maar dat is nog een aardige klus, vooral met alle vergezochte hints die geroepen worden.quote:Op maandag 24 januari 2011 14:48 schreef texelonia het volgende:
Ik weet het inmiddels echt niet meer.
Misschiens eens alle hints en verdachte dingen op een rijtje zetten ofzow...
Lijkt mij ook een goed plan, misschien iets voor de OP en dan als spoiler?quote:Op maandag 24 januari 2011 14:48 schreef texelonia het volgende:
Ik weet het inmiddels echt niet meer.
Misschiens eens alle hints en verdachte dingen op een rijtje zetten ofzow...
Handig! Is dat er ook van aflevering 1 en 2?quote:Op maandag 24 januari 2011 17:50 schreef GotC het volgende:
Handige linkdump van WIDM @ Facebook:
http://img828.imageshack.us/img828/2167/aflevering3.png
Anna schildert de Santa Ana vulkaan, hmm...quote:Op maandag 24 januari 2011 17:57 schreef Miendientje het volgende:
De 'vulkaan' in het schilderij door Anna geschilderd kan ook een molshoop zijn. (uit dat fb plaatje)
[ afbeelding ]
Ik verdenk Anna, Patrick en Art allemaal evenveel
Aflevering 2:quote:Op maandag 24 januari 2011 18:12 schreef texelonia het volgende:
[..]
Handig! Is dat er ook van aflevering 1 en 2?
quote:Mogelijke Hint Naar Anna
Ik ga niet tegen jullie liegen, ik kreeg het idee om deze hint uit te werken op het forum van FOK!. Iemand vond het opvallen dat de lijntjes romeinse cijfers vonden lijken, maar was hier niet echt verder op in gegaan, iemand anders is daarna deze cijfers op gaan tellen en kwam volgens mij op 65 uit en concludeerde dat het misschien een jaartal zou kunnen zijn. Echter zijn er geen kandidaten geboren in 65, dus was ik het na gaan rekenen.
Noeeeeees. Lucille als zombie ofzeau.quote:Op maandag 24 januari 2011 18:56 schreef texelonia het volgende:
Op twitter:
IkBenDeMol
Donderdag. Mol meets Lingo. From hell.
Die van Anna is wel goed hoor.quote:Op maandag 24 januari 2011 18:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Aflevering 2:
http://img156.imageshack.us/img156/9969/aflevering2.png
Aflevering 1:
http://img705.imageshack.us/img705/7893/aflevering1.png
Leader:
http://img688.imageshack.us/img688/1091/leadertheorie.png
Edit:
Ook wel een leuke:
[..]
http://img207.imageshack.us/img207/4789/annahint.png
Allemaal van http://molgraphic.tumblr.com/
Je hebt wel gelijk dat het niet zozeer de montage is die Patrick benadrukt. Maar toch lijken heel veel mensen na aflevering 3 te denken dat hij de Mol is (voornamelijk door Elvis, vermoed ik) en dat maakt mij weer wantrouwig.quote:Op maandag 24 januari 2011 21:36 schreef Jabberwocky het volgende:
Alles wat jij nu schrijft is eigenlijk mijn redenatie achter Patrick. Ik vind namelijk niet dat de montage hem zo benadrukt eigenlijk. Art wel, natuurlijk.
Maar Pepijn is er ook een om in de gaten te houden inderdaad.
Hoe jij het nu omschrijft, is precies mijn reden om bij Pepijn te blijven.quote:Op maandag 24 januari 2011 21:32 schreef Jane het volgende:
Ik denk nog steeds dat het Pepijn is.
In eerste instantie twijfelde ik even na aflevering 3, maar na de uitzending nog een keer bekeken te hebben, was het toch duidelijk dat hij elke keer op de verkeerde/ongunstige beslissingen probeert aan te sturen. Het lukt niet altijd (men koos bijv. toch voor Beatrix i.p.v. zijn suggestie Pieter Jan Hagens), maar hij probeert het wel. En soms lukt het wel, zoals bij de keuze van het verkeerde schilderij. Dat is vooral door Pepijns toedoen (ineens begint hij heel hard te roepen), kijk maar na. Terwijl hij nota bene nog gaat voelen of de verf nog nat is!
En misschien wel het belangrijkste... hij doet niets 'onmols' en dat vind ik altijd een van de duidelijkste aanwijzigen. Een kandidaat kan soms bewust of per ongeluk molgedrag vertonen, maar de Mol is nooit zonder goede reden onmols. De Mol kan best wel eens iets goed doen, maar dan heeft het altijd een reden, bijv. omdat het anders teveel zou opvallen of om verdenking weg te nemen. Of omdat de opdracht op het einde nog een twist krijgt en er weer geld verloren gaat ofzo. De dingen die de Mol goed doet, brengen echter slechts zelden grote bedragen op.
Karin was bijvoorbeeld behoorlijk onmols toen ze 3000 euro pakte (ze had ook voor een lager bedrag kunnen gaan). Voor Miryanna geldt hetzelfde en die riep ook nog vanuit het niets "Beatrix!". Jan was ook onmols door uit zichzelf de schooldirecteur te vragen de kinderen eerder vrij te geven.
Pepijn heb ik nog niet op dergelijk onmols gedrag kunnen betrappen. Tuurlijk, hij doet z'n best bij de voorstelling, maar ik denk niet dat het de bedoeling was om de voorstelling an sich te verpesten. En hij stuurt publiekronselaars Art en Jan nog wel even (ver) weg om petroleum te vinden.
Op Art en Patrick wordt veel te veel nadruk gelegd in de uitzendingen en die worden nu ook het meest verdacht. Die kunnen het dus gewoon niet zijn.
Nee, ik blijf bij Pepijn.
en nog meer..quote:Op maandag 24 januari 2011 22:25 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Hoe jij het nu omschrijft, is precies mijn reden om bij Pepijn te blijven.
Je kunt ook te ver gaan, dit gaat echt helemaal nergens meer overquote:Op maandag 24 januari 2011 18:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Aflevering 2:
http://img156.imageshack.us/img156/9969/aflevering2.png
Aflevering 1:
http://img705.imageshack.us/img705/7893/aflevering1.png
Leader:
http://img688.imageshack.us/img688/1091/leadertheorie.png
Edit:
Ook wel een leuke:
[..]
[ afbeelding ]
Allemaal van http://molgraphic.tumblr.com/
Dit is de busopdracht (zie trailer voor de aflevering van donderdag).quote:Op maandag 24 januari 2011 18:56 schreef texelonia het volgende:
Op twitter:
IkBenDeMol
Donderdag. Mol meets Lingo. From hell.
In principe gaat het niet verder dan het tellen v/d romeinse cijfers, wat hier ook is gedaanquote:Op maandag 24 januari 2011 23:16 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Je kunt ook te ver gaan, dit gaat echt helemaal nergens meer over
Denk tquote:
Ik wilde net zeggen, die woorden komen bij bekend voor!quote:Op dinsdag 25 januari 2011 01:04 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dit is de busopdracht (zie trailer voor de aflevering van donderdag).
P.S. Driemaal raden wie deze woorden spreekt in de trailer.
Ik vermoed dat zij de winnaar is van de Mol.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 09:30 schreef Susi het volgende:
Maar waarom is Soundos dan gespiegeld geweest in de intro van de tweede (?) aflevering ?
Ik hoop dat ze er zo snel mogelijk uitvliegt.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 11:17 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik vermoed dat zij de winnaar is van de Mol.
Het is helemaal niet zeker dat Soundos er dan in afl. 1 uit zou zijn gegaan. Als Pepijn ervoor gekozen had niet iedereen door te laten gaan, dan hadden ze een hele andere volgorde kunnen nemen van wie er door was of eruit ging.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 11:58 schreef THeeF het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze er zo snel mogelijk uitvliegt.
Ze hadden haar er in aflevering 1 nooit in moeten houden.
Wat een verschrikkelijk irritant figuur is dat mens
Dat hartje bij Jan.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:50 schreef GotC het volgende:
Handige linkdump van WIDM @ Facebook:
http://img828.imageshack.us/img828/2167/aflevering3.png
Ik volg precies dezelfde redenering als jullie (geen onmols gedrag vertonen en niet te veel aandacht van de productie) en kom dan ook uit bij Patrick of Pepijn.quote:Op maandag 24 januari 2011 21:36 schreef Jabberwocky het volgende:
Alles wat jij nu schrijft is eigenlijk mijn redenatie achter Patrick. Ik vind namelijk niet dat de montage hem zo benadrukt eigenlijk. Art wel, natuurlijk.
Maar Pepijn is er ook een om in de gaten te houden inderdaad.
Over welke WIDM @ Facebook heb je het? Er zijn er zes ofzo en ik kan degene waar dit soort informatieve plaatjes geplaatst worden nog niet vinden.quote:Op maandag 24 januari 2011 17:50 schreef GotC het volgende:
Handige linkdump van WIDM @ Facebook:
http://img828.imageshack.us/img828/2167/aflevering3.png
http://www.facebook.com/wieisdemolquote:Op dinsdag 25 januari 2011 16:55 schreef sverbern het volgende:
[..]
Over welke WIDM @ Facebook heb je het? Er zijn er zes ofzo en ik kan degene waar dit soort informatieve plaatjes geplaatst worden nog niet vinden.
En daar komt nu bij:quote:Op maandag 24 januari 2011 18:56 schreef texelonia het volgende:
Op twitter:
IkBenDeMol
Donderdag. Mol meets Lingo. From hell.
Ik vind dat zoiets. Als we altijd maar rekening moeten houden met mensen die nog niet gekeken hebben. Die moeten zelf dan maar opletten hoor.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:02 schreef TLC het volgende:
Ik vind het wel een beetje spoilerachtig als er namen in de TT worden gegeven, dat is toch ook niet leuk kijken als mensen een aflevering nog niet gezien hebben, zo weet je meteen wie de executie is doorgekomen.
Dan let je inderdaad op dat je niet op het topic klikt, maar een TT komt regelmatig in de AT voorbij.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:44 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik vind dat zoiets. Als we altijd maar rekening moeten houden met mensen die nog niet gekeken hebben. Die moeten zelf dan maar opletten hoor.
Ik heb er ook zin in naar aanleiding van de interviews! Waarom zegt Miryanna trouwens dat ze zo heeft uitgekeken naar de busrit? Wist de groep al dat ze deze opdracht zouden krijgen? En waarom zijn de laatste twee stukjes interview met PJ en Patrick ineens met galm?quote:Op woensdag 26 januari 2011 00:00 schreef alors het volgende:
oh mijn god die preview ziet er zooo tof uit, en ik kan het niet live zien![]()
Nou ja, een TT met: Horace is eruit!!! als je nog niet gekeken hebt is natuurlijk niet echt leuk. Dat soort dingen kun je prima vermijden. Maar een TT zoals van dit topic zegt helemaal niks natuurlijkquote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:52 schreef Miendientje het volgende:
Dan let je inderdaad op dat je niet op het topic klikt, maar een TT komt regelmatig in de AT voorbij.
Al vind ik deze TT persoonlijk niet zo spoilerachtig, het kan van alles betekenen. Misschien sloeg het wel op iets wat in de uitzending gebeurt is.
De berg waar ze aan hangen heet El (?) Diablo toch? Dat zegt Pepijn in het interview. Vandaar waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:30 schreef Dave het volgende:
[..]
En daar komt nu bij:
@maarten2411 Vooruit, nog een Moltweet dan: zet je schrap voor een duivelse donderdag
hell/duivels... Ik zie een thema.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in aflevering 2 zegt hij tegen haar: je was mijn mol. Volgens hem antwoordde ze: "en jij mijn mol". Dat heb ik haar zelf echter nooit zo expliciet horen zeggen.
Impliceren dat iemand eruit vliegt terwijl zij jou als mol gekozen heeft is natuurlijk een hele mooie methode om de tv-kijker op het verkeerde been te zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |