Geeft idd heerlijk meequote:Op maandag 14 februari 2011 14:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Loopband is gemakkelijker toch?. Die geeft ook zo lekker mee
.
Ik wil het ook wel eens proberen, voor de gein, maar ik kom nooit in een sportschool.
Morgen ga ik 5 km lopen. Verwacht er een minuut of 33 over te doen, slechts 3 minuten langer dan wat ik gewend ben, dus dat moet lukken
. Heb al een mooi rondje uitgestippeld. Moet alleen nog wel even uitwandelen voor het huis
.
quote:Op maandag 14 februari 2011 14:38 schreef GotC het volgende:
Oeh! Ik heb net effe m'n taille enzo gemeten, en ben sinds juli 2010, 14 cm kwijt bij m'n taille!
Thanks, ben er blij meequote:
quote:Op maandag 14 februari 2011 14:51 schreef GotC het volgende:
[..]
Thanks, ben er blij meeVan 94 naar 80 gegaan. Geen kilo's kwijt, maar cm's zijn imo toch belangrijker
Same herequote:Op maandag 14 februari 2011 14:54 schreef DarkElf het volgende:
[..]
klopt.
ik kreeg laatst complimentjes over mijn taille maar ben geen kilo meer kwijt geraakt, alleen door het hardlopen en pilates veranderd mijn vorm blijkbaar, ook tof
Gewoon voor t hardlopen gaanquote:Op maandag 14 februari 2011 15:01 schreef Oksel het volgende:
Bedankt voor de tips trouwens. Grote nadeel is dat ik dus zwaar ben. Zou graag 10kg lichter zijn, rent stuk makkelijker..
als je al loopt en je valt af zie je jezelf harder gaan lopen, leuk is datquote:Op maandag 14 februari 2011 15:01 schreef Oksel het volgende:
Bedankt voor de tips trouwens. Grote nadeel is dat ik dus zwaar ben. Zou graag 10kg lichter zijn, rent stuk makkelijker..
Zou gewoon eerst proberen 30 min te lopen. Afstand komt wel, zorg eerst maar dat je een uur kan lopenquote:Op maandag 14 februari 2011 15:06 schreef Oksel het volgende:
Welke tijd / afstand raden jullie in het begin aan? Conditie is goed, loopconditie dus niet. Vrijdag in 20 minuten 3,2km gelopen, zonder buiten adem te raken. Is 5km een goede startafstand? Of moet ik meer in tijd denken, en bijv. 40 minuten lopen? 45 minuten?
Je hebt nu klompvoeten? Waar blijft dat vet anders?quote:Op maandag 14 februari 2011 14:51 schreef GotC het volgende:
[..]
Thanks, ben er blij meeVan 94 naar 80 gegaan. Geen kilo's kwijt, maar cm's zijn imo toch belangrijker
Nja, kort..quote:Op maandag 14 februari 2011 15:10 schreef Oksel het volgende:
Zo kort?![]()
Dan zet ik rondje uit van 5km. Dat moet toch binnen 30 minuten te lopen zijn.
Met fietsen ben ik na 30 minuten net een beetje warm..
quote:Op maandag 14 februari 2011 15:12 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Je hebt nu klompvoeten? Waar blijft dat vet anders?![]()
Ik heb een martelschema van de fysio gekregen om m'n achillespees op te lappen. Ik ben benieuwd
Niet per se, want hoe groter de afstand, hoe lager de gemiddelde snelheidquote:Op maandag 14 februari 2011 15:14 schreef GotC het volgende:
[..]
Nja, kort..![]()
Je zei net dat je 3,2 km in 20 min had gelopen. Dan zou je 4,8 km in 30 min lopen.
17 april, is dat de ijsselloop ? Verder zijn goede schoenen echt een must. Qua broek, hangt een beetje van het weer af denk ik. Als de stof ademend is kom je al een heel eindquote:Op maandag 14 februari 2011 13:36 schreef Oksel het volgende:
Goed, ik heb me opgegeven voor een bedrijfsloop, 10km. Probleem is; ik ben een fietser. Heb een echte fietsconditie. Kan zonder problemen 150km fietsen in 5 uur. Of 3 uur zwaar mountainbiken.
Lopen is heeeeeel wat anders, maar hoop wel dat ik snel om kan schakelen. 17 April is het zover, en wil ik 10km binnen 't uur lopen.
Ik heb wat loopwerk gedaan, op een loopband, binnen. Dan loop ik zonder problemen een uur op 7,5km/uur. Dit is
heel wat anders.
Eerst binnenkort goede loopschoenen, Run2Day zit hier in de buurt. Verder kijken wat voor shorts ik ga dragen, heb zat fietsbroeken met zeem, maar die zijn vast anders dan loopbroeken? Dan elke 2 dagen trainen. Ga een rondje uitzetten van eerst 5km, opbouwend tot 8km denk
ik. En dat elke 2e dag lopen, als ik niet fiets.
Nog adviezen?
Op blote voeten lopen ga ik hier in Den Haag maar niet proberenquote:Op maandag 14 februari 2011 16:15 schreef MissMSX het volgende:
Ik was vanmorgen bij de fysio en die vertelde dat er kennelijk een hele discussie is over het nut van 'goede' schoenen. Er zijn wetenschappers die beweren dat je het beste op blote voeten kunt lopen en dat het goedeschoenenverhaal graag in stand wordt gehouden door de schoenenfabrikanten.
Don't shoot the messenger please
Op het strand, langs de kustlijnquote:Op maandag 14 februari 2011 16:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Op blote voeten lopen ga ik hier in Den Haag maar niet proberen.
Had ik ook gelezen ja..quote:Op maandag 14 februari 2011 16:15 schreef MissMSX het volgende:
Ik was vanmorgen bij de fysio en die vertelde dat er kennelijk een hele discussie is over het nut van 'goede' schoenen. Er zijn wetenschappers die beweren dat je het beste op blote voeten kunt lopen en dat het goedeschoenenverhaal graag in stand wordt gehouden door de schoenenfabrikanten.
Don't shoot the messenger please
quote:Op maandag 14 februari 2011 16:35 schreef Oksel het volgende:
Heb in Australia veel barefooted gelopen..Zelfs in de bush bush soms, als er veel zandgrond was. Gaat niets boven hardlopen langs het strand..
Inclusief je strak afgetrainde gebruinde hoogblonde chick in bikini..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |