abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 23 januari 2011 @ 19:37:51 #1
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91762641


Wat is het?
Cityville is een nieuw spel van Zynga, de makers van Farmville. In Cityville is het de bedoeling dat je een stad letterlijk vanaf het begin opbouwt. Dit doe je door het verbouwen van gewassen (net als bij FV, maar minder uitgebreid), waardoor je goederen krijgt om je winkels en restaurants mee te bevoorraden. Uiteraard bouw je ook huizen waarvan je om de zoveel tijd de huur moet incasseren.
Samenwerken met vrienden/buren is erg belangrijk in Cityville. Zo kun je bijvoorbeeld franchises (winkelketens) opzetten in de steden van je buren en vice versa.

Waar moet ik rekening mee houden?
- De meeste acties die je verricht kosten energie. Voorbeelden hiervan zijn een fase van een huis of bedrijf bouwen, je crops harvesten, ruimte maken door bomen om te hakken, etc. Als je energie op is, zul je per één energie vijf minuten moeten wachten.
- Als je level up gaat zul je meer mogelijkheden krijgen wat betreft het bouwen van dingen. Ook zal je heel wat extra energie krijgen om vervolgens meer dingen te kunnen doen.
- Er is een limiet aan inwoners. Hoe meer Community Buildings je hebt, des te meer inwoners zich kunnen vestigen in jouw stad.
- Je kunt niets bouwen of kopen zonder geld. Daarom moet je vaak de huur ophalen van je inwoners en een deel van de inkomsten van je bedrijven en winkels innen (BTW :o).
- Je winkels en bedrijven kunnen niks verkopen zonder goederen. Om deze te kunnen bevoorraden zul je gewassen moeten verbouwen en oogsten (vandaar vervolg op FarmVille ;)).

Geld!
Naast "gewone" coins heb je, zoals bij elke Zynga-game, ook cash. Cash krijg je iedere keer dat je een level omhoog gaat. Het kan - net als coins - ook gekocht worden met echt geld. Cash kun je gebruiken om bepaalde items te kopen of dingen te unlocken (maar deze kun je ook unlocken door bepaalde opdrachten te voltooien).

Tips!
- Pak die bonus :D! Als je goods, coins, XP of collectables aan het verzamelen bent, zal het je opvallen dat er rechtsbovenin je scherm een bonus balk ontstaat. Hoe meer items je claimt, des te voller die bonus balk wordt. Als hij vol is krijg, vanzelfsprekend, een bonus (in coins). Hoe meer balkjes je vol kunt krijgen, hoe hoger je bonus wordt. En je bonus wordt ook steeds hoger naarmate je een hoger level bereikt.
- Zoek je buren :)! Als je vrienden hebt die het spel spelen kunnen jullie beide bonussen ontvangen (zoals extra coins, energy of goods). Verder is het handig om veel buren te hebben zodat, wanneer je bepaalde items nodig hebt, zij jou deze kunnen schenken, en vice versa (zie ook actieve FOK!kers die je kunt toevoegen als buren).
- Voltooi die opdrachten :o! Hiermee kun je dingen unlocken en dingen verdienen. Sommige opdrachten hebben meerdere fasen, waarbij je bij de laatste fase een mooi cadeau krijgt.
- Stuur veel cadeau's O+! Als je items of werknemers nodig hebt om je Community Buildings af te kunnen ronden, moet je het van je buren hebben (of heel veel geld :')). Stuur daarom ook geregeld zelf cadeau's naar je buren.
- Spaar je cash :7! Je weet maar nooit wanneer je iets leuks ziet wat je écht wilt hebben, maar niet genoeg cash hebt omdat je het hebt besteed aan een nutteloos item, als extra energy (dit krijg je immers vanzelf).

Actieve FOK!kers
Natuurlijk kun je ook FOK!kers toevoegen die het spel spelen. Omdat dit spel alleen te spelen is via je Facebook-account, wordt er wel (redelijk) vertrouwelijke informatie meegegeven. Ga er respectvol en volwassen mee om o|O. Oh, en vergeet bij het aanvragen van een vriendschap niet erbij te vermelden dat het om CityVille gaat :).
Wees ook geen leecher! We willen allemaal items ontvangen van onze buren, maar geef ze dan zelf ook, zodat het geen éénrichtingsverkeer is.


Augustus_Thijs
-Bubseltje-
Deoxyribonucleic
Djenneke
DjinN
Dowdoon
JaimyLee
Johan1994
Lauuwtje
MaxMark
PoederSuikerPoeder
Rickazio
Toekito
trovey
VuilnisMetaal

Als je in dit lijstje wilt worden toegevoegd (of worden verwijderd), verander dit dan zelf op de Wiki-pagina :)


Spelen?
Klik hier. Je hebt er wel een Facebook-account voor nodig.

Links naar vorige delen
Cityville
Cityville #2

Toevoegingen aan de OP zijn welkom :s)
OP staat hier.
♔ KoningenUitGroningen ♔
  zondag 23 januari 2011 @ 19:38:50 #2
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91762685
Nieuwe :)
♔ KoningenUitGroningen ♔
  zondag 23 januari 2011 @ 19:40:24 #3
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91762774
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 18:57 schreef Morrisz het volgende:

[..]

Hmm, na hoeveel clicks krijg je eigenlijk zo'n melding? Ik krijg die melding namelijk bij 90% van alle requests die ik doe
1 keer.
♔ KoningenUitGroningen ♔
  zondag 23 januari 2011 @ 19:43:44 #4
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_91762992
Mag je er ook natuurrampen in gebruiken, a la Sim City? En die dan ook door stadjes van 'vrienden' laten gaan?

(mag je in Farmville de varkenspest of graanrot naar iemands boederij sturen? Appelworm misschien?)
  zondag 23 januari 2011 @ 19:53:10 #5
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91763522
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 19:43 schreef Beardy het volgende:
Mag je er ook natuurrampen in gebruiken, a la Sim City? En die dan ook door stadjes van 'vrienden' laten gaan?

(mag je in Farmville de varkenspest of graanrot naar iemands boederij sturen? Appelworm misschien?)
Tot zover naastenliefde op het forum.. ? :')

Je mag, en moet voor sommige goals plaatsen van je vrienden bezoeken. Mogelijkheden die je er hebt zijn: Oogsten van gewassen, innen van geld (winkels en huizen), helpen met constructies en daarnaast kun je een franchise openen op een daarvoor toegewezen locatie door je vriend of vriendin :) Ik speel geen Farmville, en het lijkt me beetje off-topic.
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_91765348
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 19:43 schreef Beardy het volgende:
Mag je er ook natuurrampen in gebruiken, a la Sim City? En die dan ook door stadjes van 'vrienden' laten gaan?

(mag je in Farmville de varkenspest of graanrot naar iemands boederij sturen? Appelworm misschien?)
Om op je vraag in te gaan: Nee. Je kunt elkaar wél op een constructieve wijze helpen. Waar je beide beter van wordt, trouwens.

Weer wat nieuwe gebouwen erbij, zag ik? Wat dat betreft gaat 't wel aardig..
pi_91768322
Hoi
Be brave. Be kind.
pi_91768791
gebruik anders ff de OP uit de wiki
  zondag 23 januari 2011 @ 22:07:32 #11
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_91773861
Uhm .... maar als je niks kan slopen, wat is er dan de gein van? Ik bedoel .... dan klinkt het net als WERK, zo (als HUISJESMELKER sim, zeg maar). Net als die boerderij spelen ....

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_91780543
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 19:40 schreef Rickazio het volgende:

[..]

1 keer.
Ik bedoel na hoeveel keer klikken op een request de link niet meer geldig is ;)
Ik zie op bepaalde drukke fora dat de links na een paar minuten al de melding: Sorry, looks like all the rewards have been claimed!
pi_91786540
http://apps.facebook.com/(...)RagLmQ2%2ChvJ&ref=nf

Ik heb nog een paar dingetjes nodig voor mijn baseballstadium
Be brave. Be kind.
pi_91786986
quote:
Als je in dit lijstje wilt worden toegevoegd (of worden verwijderd), verander dit dan zelf op de Wiki-pagina :)
Ik heb dat gedaan maar zie mezelf niet verschijnen...

Dus maar even hier: op facebook ben ik ook Onze Hans (klik)

[ Bericht 15% gewijzigd door onzehans op 24-01-2011 09:31:28 ]
pi_91789601
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 10:58 schreef MaxMark het volgende:
Heb nog één Axe nodig:
http://apps.facebook.com/(...)RahImJ4%2ChvJ&ref=nf
ok gedaan.. krijg ik nu wat van jou?
Be brave. Be kind.
pi_91792751
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 11:01 schreef Esje-lief het volgende:

[..]

ok gedaan.. krijg ik nu wat van jou?
Ik had jouw link al geklikt vanmorgen :)
pi_91792840
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 09:01 schreef Esje-lief het volgende:
http://apps.facebook.com/(...)RagLmQ2%2ChvJ&ref=nf

Ik heb nog een paar dingetjes nodig voor mijn baseballstadium
Marble en City Seal jouw kant opgestuurd. :)
pi_91806429
Dank u allen!!
Be brave. Be kind.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:51:17 #20
323475 JaimyLee
Manchester United
pi_91822094
Ik speel het niet meer en het lukt niet om mezelf uit de OP te halen. Kan iemand dit voor me doen?
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.
pi_91843287
quote:
1s.gif Op zondag 23 januari 2011 20:58 schreef MaxMark het volgende:
Tvp :s)
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
pi_91844658
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:51 schreef JaimyLee het volgende:
Ik speel het niet meer en het lukt niet om mezelf uit de OP te halen. Kan iemand dit voor me doen?
Je bent uit de Wiki... Alleen wordt de wiki blijkbaaar niet gebruikt voor dit topic :P
pi_91847137
sinds een paar dagen op facebook en dus ook aan de Cityville geslagen. Ik zoek nog buurtjes... O-)

PS: Stuur dan ff een PM als je me toe wil voegen :@ Niet allemaal tegelijk :')

[ Bericht 41% gewijzigd door Apotheose op 25-01-2011 17:25:42 ]
just give a second thought
what if we don't get caught...
  dinsdag 25 januari 2011 @ 14:21:00 #24
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_91847237
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_91856674
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 14:18 schreef Apotheose het volgende:
sinds een paar dagen op facebook en dus ook aan de Cityville geslagen. Ik zoek nog buurtjes... O-)

PS: Stuur dan ff een PM als je me toe wil voegen :@ Niet allemaal tegelijk :')
Of jij voegt zelf mensen toe uit de OP, wel zo makkelijk ;)
pi_91856866
Wie zou ik mogen toevoegen?
Heb nog wat buren nodig en zo,

Heb er pas 5..
Gister avond begonnen en nu toch al level 11 :)

Als iemand mij wilt toevoege: gertjan groote
pi_91857009
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 17:54 schreef SoldMayor het volgende:
Wie zou ik mogen toevoegen?
Iedereen die in de lijst in de OP staat.
pi_91857693
okee,

Hoe kan het trouwens dat sommige mensen mij wel als buurman hebben maar ik zelf die andere personen niet? terwijl ik de invite stuurde?
pi_91858085
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 17:49 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Of jij voegt zelf mensen toe uit de OP, wel zo makkelijk ;)
kan ook.. sowwy :@
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91861675
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 18:17 schreef SoldMayor het volgende:
okee,

Hoe kan het trouwens dat sommige mensen mij wel als buurman hebben maar ik zelf die andere personen niet? terwijl ik de invite stuurde?
  dinsdag 25 januari 2011 @ 19:45:03 #32
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91862116
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 19:37 schreef SoldMayor het volgende:

[..]

Dan heb je ze niet geaccepteerd bij een invite

M'n "Expension 12x12" is nu 20 permits en 150k :(
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_91862263
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 januari 2011 19:45 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Dan heb je ze niet geaccepteerd bij een invite

M'n "Expension 12x12" is nu 20 permits en 150k :(
maar ik stuur zelf toch die invite
pi_91864568
http://apps.facebook.com/(...)oS79oGVlw7LLq&ref=nf

fire axes anyone..

Ik heb er 7 in mijn inventory.. maar kan ze niet uitkrijgen :(

(ohh toch gelukt)

[ Bericht 2% gewijzigd door Esje-lief op 25-01-2011 20:40:13 ]
Be brave. Be kind.
pi_91873058
ik moet er nog 1!!
Be brave. Be kind.
pi_91880476
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
  woensdag 26 januari 2011 @ 02:01:52 #38
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91880885
Rick needs Boxed Chocolates to help plan the perfect date! :) (klik please!)

http://apps.facebook.com/(...)nxlKTB1q0ixbs&ref=nf
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_91886037
je mag echt wel een shitload aan buren hebben anders kun je nooit die ziekenhuizen etc bemannen :{
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91886911
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 10:57 schreef Apotheose het volgende:
je mag echt wel een shitload aan buren hebben anders kun je nooit die ziekenhuizen etc bemannen :{
Mwoah..
pi_91887292
en dat cash ook... Dat komt ook maar mondjesmaat binnen bij elk level...

En als ik choco nodig heb.. Dan kan ik dus zo de link er bij gooien? :

http://apps.facebook.com/(...)2C-3GoS80jK%2Cox7LLq

*newbie meldt zich :')
just give a second thought
what if we don't get caught...
  woensdag 26 januari 2011 @ 12:10:06 #42
263757 smoking-snares
waar rook is, is ....
pi_91888547
* smoking-snares meld zich :W
Zet heel Fok! blauw.
  woensdag 26 januari 2011 @ 12:16:22 #43
263757 smoking-snares
waar rook is, is ....
pi_91888735
* smoking-snares is diegene die jullie kapot heeft gespamt :Y
Zet heel Fok! blauw.
  woensdag 26 januari 2011 @ 12:19:50 #44
263757 smoking-snares
waar rook is, is ....
pi_91888857
Toekito ^O^ ! -Bubseltje- O+ Dowdoon :)

[ Bericht 25% gewijzigd door smoking-snares op 26-01-2011 12:52:29 ]
Zet heel Fok! blauw.
pi_91890591
ik ga ook spammen... :P Ziekenhuis heeft personeel nodig :')
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91891995
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 13:08 schreef Apotheose het volgende:
ik ga ook spammen... :P Ziekenhuis heeft personeel nodig :')
ja voeg mij ook toe,
mijn ziekenhuis ook personeel nodig.
pi_91892182
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 13:41 schreef SoldMayor het volgende:

[..]

ja voeg mij ook toe,
mijn ziekenhuis ook personeel nodig.
je facebookadres is..... :P
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91892785
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 13:45 schreef Apotheose het volgende:

[..]

je facebookadres is..... :P
gertjan groote,
ik stop ff. Zie dalijk je invite wel. :Y
  woensdag 26 januari 2011 @ 14:33:16 #49
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91894356
Choclate [klik en je krijgt zelf ook 1]

http://apps.facebook.com/(...)lKXG2t%29ixbs&ref=nf
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_91894867
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 14:33 schreef Rickazio het volgende:
Choclate [klik en je krijgt zelf ook 1]

http://apps.facebook.com/(...)lKXG2t%29ixbs&ref=nf
O-)
just give a second thought
what if we don't get caught...
  woensdag 26 januari 2011 @ 15:21:05 #51
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91896410
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 14:46 schreef Apotheose het volgende:

[..]

O-)
12/12 :)

[ Bericht 0% gewijzigd door Rickazio op 26-01-2011 23:55:43 ]
♔ KoningenUitGroningen ♔
  woensdag 26 januari 2011 @ 17:46:51 #52
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_91903285
http://www.facebook.com/?(...)p?id=100000245594697
Als je er ff bij zet dat je van Fok komt en cityville wil spelen voeg ik je toe :)
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_91906430
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 17:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
http://www.facebook.com/?(...)p?id=100000245594697
Als je er ff bij zet dat je van Fok komt en cityville wil spelen voeg ik je toe :)
Done ;)
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91907634
ik vind t lastig dat je voor elk community building weer vriendjes moet uitnodigen om daar te gaan plaatsnemen. Voel me dan zo een stalker :@ En cash heb ik niet meer... Heeft iedereen hier zoveel vrienden? Of doen jullie niet zoveel met gebouwen als banken enzo?
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91907900
quote:
13s.gif Op woensdag 26 januari 2011 19:26 schreef Apotheose het volgende:
ik vind t lastig dat je voor elk community building weer vriendjes moet uitnodigen om daar te gaan plaatsnemen. Voel me dan zo een stalker :@ En cash heb ik niet meer... Heeft iedereen hier zoveel vrienden? Of doen jullie niet zoveel met gebouwen als banken enzo?
ik heb ondertussen 90 cityville vrienden ofzo :X Dat helpt wel...
pi_91908365
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 19:43 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

ik heb ondertussen 90 cityville vrienden ofzo :X Dat helpt wel...
wow :D ja dat scheelt. Ik heb er nog maar 10 ofzo?
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91908419
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 19:43 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

ik heb ondertussen 90 cityville vrienden ofzo :X Dat helpt wel...
ik zit ook dik over de 100 idd, dagelijks meer dan 50 gifts
pi_91908670
nou zet mij dan ook maar in de OP :D

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001925809956
c_/

Edit: ik was ff in de vorige topics aan t sneupen waar sommigen een apart account hebben voor spelletjes.. had ik ook wel kunnen doen achteraf... Nu heb ik straks 100 cityville vriendjes en maar 40 die ik echt ken :{

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 44% gewijzigd door Apotheose op 26-01-2011 20:47:49 ]
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91915257
Damn...level 59..op bezoek bij de buurtjes en ineens werd mijn account uitgeschakeld...gebruik facebook alleen voor cityville...hoe kan dit nu??? Heb al een mail gestuurd maar hoelang gaat dit duren en krijg ik mn account uberhaupt wel terug??? Baal echt als een stekker!!!!
pi_91917040
quote:
Op woensdag 26 januari 2011 19:58 schreef Apotheose het volgende:
nou zet mij dan ook maar in de OP :D

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001925809956
c_/

Edit: ik was ff in de vorige topics aan t sneupen waar sommigen een apart account hebben voor spelletjes.. had ik ook wel kunnen doen achteraf... Nu heb ik straks 100 cityville vriendjes en maar 40 die ik echt ken :{

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier ook zo..maar ja lekker boeiend. Als de lol weer van cityville af is ontvriend je iedereen gewwon weer :)
On zeh laptop
pi_91920136
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 21:39 schreef moesje4 het volgende:
Damn...level 59..op bezoek bij de buurtjes en ineens werd mijn account uitgeschakeld...gebruik facebook alleen voor cityville...hoe kan dit nu??? Heb al een mail gestuurd maar hoelang gaat dit duren en krijg ik mn account uberhaupt wel terug??? Baal echt als een stekker!!!!
:? heeft iemand je gerapporteerd als 'niet ok' ofzo of kan dat niet op facebook :P

iemand nog wat sneeuw voor mij? O-)

http://apps.facebook.com/(...)J%2C-3GoS80nIYms7LLq

En een sneeuwbal? O~)

http://apps.facebook.com/(...)3cxKE-cHvP27lKUnggCL
just give a second thought
what if we don't get caught...
  woensdag 26 januari 2011 @ 23:36:47 #62
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_91922768
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_91927349
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 19:58 schreef Apotheose het volgende:
nou zet mij dan ook maar in de OP :D

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001925809956
c_/

Edit: ik was ff in de vorige topics aan t sneupen waar sommigen een apart account hebben voor spelletjes.. had ik ook wel kunnen doen achteraf... Nu heb ik straks 100 cityville vriendjes en maar 40 die ik echt ken :{

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lekker boeiend :P

Wat maakt mij het nou uit dat mensen weten hoe ik echt heet :P
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
pi_91935170
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 21:39 schreef moesje4 het volgende:
Damn...level 59..op bezoek bij de buurtjes en ineens werd mijn account uitgeschakeld...gebruik facebook alleen voor cityville...hoe kan dit nu??? Heb al een mail gestuurd maar hoelang gaat dit duren en krijg ik mn account uberhaupt wel terug??? Baal echt als een stekker!!!!
Al wat gehoord? Vaag ja...
pi_91936493
quote:
1s.gif Op woensdag 26 januari 2011 21:39 schreef moesje4 het volgende:
Damn...level 59..op bezoek bij de buurtjes en ineens werd mijn account uitgeschakeld...gebruik facebook alleen voor cityville...hoe kan dit nu??? Heb al een mail gestuurd maar hoelang gaat dit duren en krijg ik mn account uberhaupt wel terug??? Baal echt als een stekker!!!!
Misschien een nepnaam of tweede account? Volgens de 'regels' van Facebook mag iedereen maar één account hebben en elk profiel moet van/over jezelf zijn.
pi_91941158
nog 1 sneeuwbal en 2 sneeuwvlokjes en mijn city is covered in snow :') En ik kan gaan uitbreiden *O*

http://apps.facebook.com/(...)3cxKE-cHvP33hMRnggCL

http://apps.facebook.com/(...)J%2C-3GoS81jEZus7LLq

alvast thx!!

* Apotheose zingt: i'm not an addict.... :')
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91949367
Werkt cityville niet? Of ligt dat aan mij :)
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_91949674
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 17:42 schreef ry4life het volgende:
Werkt cityville niet? Of ligt dat aan mij :)
werkt prima hier? :)
pi_91949995
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 17:50 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

werkt prima hier? :)
Ahh dank, zal wel weer aan mij liggen ;(
Als iets niet gaat zoals het moet, moet het zoals het gaat...
pi_91950495
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 17:57 schreef ry4life het volgende:

[..]

Ahh dank, zal wel weer aan mij liggen ;(
Blijft vreemd soms :P
  donderdag 27 januari 2011 @ 19:42:24 #71
299969 Finland.
Met een vleugje Pools.
pi_91954790
Cityville! +O

Ben ook op zoek naar meer buurtjes, maar niet echt een voorstander om mijn FB-link hier neer te pleuren of hier aan iemand weg te geven :').

Overigens; vandaag level 42 gehaald. En ik wil hotdogs hebben, krijg steeds maar niks van die stomme bioscoop xD. En ik ben nog steeds op zoek naar 2 neighbours zodat ik er 15 heb :').
[b]Op zondag 27 mei 2012 14:43 schreef Nuchterheid het volgende:[/b]
Het is algemeen bekend dat Russen altijd dronken zijn.
[b]Op donderdag 4 oktober 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:[/b]
Ik heb geen sixpack, maar een fust.
pi_91956175
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 19:42 schreef Finland. het volgende:
Cityville! +O

Ben ook op zoek naar meer buurtjes, maar niet echt een voorstander om mijn FB-link hier neer te pleuren of hier aan iemand weg te geven :').

Overigens; vandaag level 42 gehaald. En ik wil hotdogs hebben, krijg steeds maar niks van die stomme bioscoop xD. En ik ben nog steeds op zoek naar 2 neighbours zodat ik er 15 heb :').
Ik had twee bioscopen en alsnog duurde het vrij lang. Je zou in principe ook wat meer 'focus' kunnen leggen op je aanwezige bioscoop. Dus zodra je genoeg energie/goods beschikbaar hebt, deze meteen gebruiken voor de bios, voordat je andere dingen doet.

En het niet willen delen van je link... De wereld is heus niet zo slecht dat mensen naar aanleiding van je FB-profiel rare dingen gaan doen hoor. Wat je ook gewoon kunt doen, is mensen hier van Fok! in een aparte groep indelen en voor hen niks zichtbaar laten zijn op je profiel.
pi_91957114
hoe zit dat met het uitbreiden ... Ik las iets over die permits dat je daar 3 van moet hebben? weet wel dat je er met 20.0000 coins oid ook kunt uitbreiden maar kan dat ook anders dmv die permits? :? Duurt zo lang voordat je op zoveel coins zit... Hoe doen jullie dat? Sparen sparen sparen en niks kopen qua winkels oid en huizen? :?
just give a second thought
what if we don't get caught...
  donderdag 27 januari 2011 @ 20:46:37 #74
299969 Finland.
Met een vleugje Pools.
pi_91958050
Hoe meer uitbreidingen je wil, hoe meer permits je nodig hebt. Ik heb er inmiddels al een stuk of 7 gehad en heb nu 25k + 16 permits nodig. En inderdaad, ik spaar gewoon.

@MaxMark
Hmm, 't Gaat me er meer om dat ik hier dan bekend ben. Overigens ben ik die truuk van die bios al aan het toepassen :)
[b]Op zondag 27 mei 2012 14:43 schreef Nuchterheid het volgende:[/b]
Het is algemeen bekend dat Russen altijd dronken zijn.
[b]Op donderdag 4 oktober 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:[/b]
Ik heb geen sixpack, maar een fust.
  vrijdag 28 januari 2011 @ 00:04:24 #75
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_91971047
Volgende Expension kosten : 20 permits en 225000 coins bij mij ;)
♔ KoningenUitGroningen ♔
  vrijdag 28 januari 2011 @ 14:42:08 #76
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_91989571
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_91990161
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 00:04 schreef Rickazio het volgende:
Volgende Expension kosten : 20 permits en 225000 coins bij mij ;)
waar zie je hoeveel en welke permits je nodig hebt om uit te breiden?
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_91998297
Hallo allemaal. Ik speel sinds kort ook cityville en hoop dat jullie mij willen helpen :) Ik heb een gebouw neergezet voor een stukje landbouwgrond en nu kan ik dat stukje grond niet meer aanklikken/gebruiken (jaja lekker slim :@ ). Is er een manier waarop ik het beeldscherm kan roteren zodat ik erbij kan? Met die knop 'rotate' kan ik volgens mij alleen maar gebouwen omdraaien?
Of moet ik dat gehele gebouw dan verwijderen?

Alvast bedankt :)
pi_91998664
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 17:48 schreef Alex_Jef het volgende:
Hallo allemaal. Ik speel sinds kort ook cityville en hoop dat jullie mij willen helpen :) Ik heb een gebouw neergezet voor een stukje landbouwgrond en nu kan ik dat stukje grond niet meer aanklikken/gebruiken (jaja lekker slim :@ ). Is er een manier waarop ik het beeldscherm kan roteren zodat ik erbij kan? Met die knop 'rotate' kan ik volgens mij alleen maar gebouwen omdraaien?
Of moet ik dat gehele gebouw dan verwijderen?

Alvast bedankt :)
je kunt dat gebouw wel even ergens anders neergooien zodat je erbij kan :P Het beeld kun je niet roteren naar mijn weten
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92015533
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 januari 2011 17:56 schreef Apotheose het volgende:

[..]

je kunt dat gebouw wel even ergens anders neergooien zodat je erbij kan :P Het beeld kun je niet roteren naar mijn weten
Het is gelukt. Heb het stukje grond ook kunnen verplaatsen naar een plek waar ik er wel bij kan.

Bedankt! :)
pi_92039189
ik heb nodig:

Mutsen: http://apps.facebook.com/(...)5yUS3eyS5bMsS5%2ChvJ

Warme winterjassen: http://apps.facebook.com/(...)he6v4hN4kLpJ96oKJmg7

Kerst mag dan wel over zijn (gelukkig), toch heb ik nog van die lampjes nodig: http://apps.facebook.com/(...)lblu4hN4kLpJ96nJJmg7

Schaatsen: http://apps.facebook.com/(...)ffn6-4qObhImQ86pvSdg

Thx! O+
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92041038
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 14:31 schreef Apotheose het volgende:
ik heb nodig:

Mutsen: http://apps.facebook.com/(...)5yUS3eyS5bMsS5%2ChvJ

Warme winterjassen: http://apps.facebook.com/(...)he6v4hN4kLpJ96oKJmg7

Kerst mag dan wel over zijn (gelukkig), toch heb ik nog van die lampjes nodig: http://apps.facebook.com/(...)lblu4hN4kLpJ96nJJmg7

Schaatsen: http://apps.facebook.com/(...)ffn6-4qObhImQ86pvSdg

Thx! O+
gestuurd.... asje.
pi_92054484
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001547173475

Voor mensen die nog een vriendelijke buurman zoeken.
I chose not to choose live, I chose something else
pi_92055857
permit please :P

het wordt steeds erger... moet er nu 22

http://apps.facebook.com/(...)4lvP5eNrO-18v&ref=nf
Be brave. Be kind.
pi_92056022
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 21:45 schreef Esje-lief het volgende:
permit please :P

het wordt steeds erger... moet er nu 22

http://apps.facebook.com/(...)4lvP5eNrO-18v&ref=nf
done. Klik je dan ook ff op mijn benodigdheden? O-)
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92056763
Done!
Be brave. Be kind.
pi_92072253
Hoe stel ik in dat ik mijn facebook profiel hier kan plaatsen, zodat andere mensen mij kunnen toevoegen ?
Wie het laatst lacht, denkt het traagst!
pi_92074419
Ik ben sinds een weekje ook begonnen met Cityville!
Ik vind het een heel leuk spelletje, alleen heb ik helaas weinig vrienden op mijn Facebook die het ook spelen.

Ik heb mezelf dus ook maar even aan het lijstje van Actieve FOK!kers toegevoegd, mochten er mensen zo lief zijn om me willen toe te voegen en mijn buurman/vrouw in Cityville te worden, dan zou ik dat zeer op prijs stellen! :P Mijn facebook link is http://www.facebook.com/profile.php?id=100000474889764 - (Wel even vermelden dat je van FOK! af komt, anders weiger ik mogelijk de uitnodiging omdat ik niet weet wie je bent.)
pi_92074791
Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om mij wat capital endorsements toe te sturen ? :) Mijn dank is groot.

http://apps.facebook.com/(...)mG%2CmugMLzVf&ref=nf
pi_92076775
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 12:39 schreef vlam12 het volgende:
Hoe stel ik in dat ik mijn facebook profiel hier kan plaatsen, zodat andere mensen mij kunnen toevoegen ?
gewoon de link doorgeven? :? En hopen dat de volgende die een nieuw deel maakt van dit topic je in de OP zet , if you like :P
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zondag 30 januari 2011 @ 15:46:50 #92
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92080514
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 22:30 schreef Peterd588 het volgende:
Voeg me toe :)
http://www.facebook.com/Quicklaunch
Done :)
Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
pi_92091019
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 14:31 schreef Apotheose het volgende:

[..]

gewoon de link doorgeven? :? En hopen dat de volgende die een nieuw deel maakt van dit topic je in de OP zet , if you like :P
Maar hoe vind je die link dan ? :? :@
Wie het laatst lacht, denkt het traagst!
  zondag 30 januari 2011 @ 19:25:19 #94
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_92091228
Als je op je homepage bent op facebook, kopieren wat er in je adresbalk staat en dat hier plakken.
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_92091353
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 19:21 schreef vlam12 het volgende:

[..]

Maar hoe vind je die link dan ? :? :@
je kunt je eigen link maken: http://www.facebook.com/n(...)3255&comments&ref=mf .
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92092870
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 19:28 schreef Apotheose het volgende:

[..]

je kunt je eigen link maken: http://www.facebook.com/n(...)3255&comments&ref=mf .
aha, ik heb het ! *O*
http://www.facebook.com/Arv.Khoen2x
iedereen (buren) kan me toevoegen !!
En kan ik aub ook in de OP ? :P

[ Bericht 0% gewijzigd door vlam12 op 30-01-2011 20:22:02 ]
Wie het laatst lacht, denkt het traagst!
pi_92107489
Hoi Hoi allemaal,
Al een tijdje bezig met cityville en ben in level 47.
Alleen heb ik nu veel meer buren nodig.
Wie wil me toevoegen?
Ik speel het eigenlijk wel iedere dag, dus allerlei gifts sturen probeer ik ook iedere dag naar iedereen.
Ik wil graag zoveel mogelijk buren.
Wie wil buren worden? Stuur me maar een berichtje

groetjes
pi_92107853
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 13:48 schreef FutureWorld het volgende:
Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om mij wat capital endorsements toe te sturen ? :) Mijn dank is groot.

http://apps.facebook.com/(...)mG%2CmugMLzVf&ref=nf
ik heb je gegeven wil je me gelijk toevoegen om buurman te worden?

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001689115453#!/

Dit geld trouwens voor iedereen die me wil toevoegen
pi_92109662
Gedaan :)

Er zouden trouwens nieuwe skycrapers en de grote boot in een exclusieve beta-testfase zijn?

EDIT: Las ik ergens op t CV-forum, maar kan t bericht niet meer terugg gevonden krijgen.
pi_92110258
Ik vraag me toch echt af hoe iemand met level 25 dit voor elkaar krijgt :{

pi_92111677
quote:
Op maandag 31 januari 2011 01:10 schreef MaxMark het volgende:
Ik vraag me toch echt af hoe iemand met level 25 dit voor elkaar krijgt :{

[ afbeelding ]
Ik zie level 55 staan maar dan nog vind ik het een behoorlijk aantal skyscrapers :D
pi_92111818
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 06:21 schreef Misan het volgende:

[..]

Ik zie level 55 staan maar dan nog vind ik het een behoorlijk aantal skyscrapers :D
Hij zit in iemand anders zijn buurt neem ik aan :P

En ja, je kan in principe op level 1 hetzelfde hebben. Nadeel is dan alleen dan je honderden euro's moet uitgeven aan Cityville cash :')
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
pi_92113138
Ik heb heeeeel veel vrienden nodig! :') O-)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001294382764
pi_92114102
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 06:21 schreef Misan het volgende:

[..]

Ik zie level 55 staan maar dan nog vind ik het een behoorlijk aantal skyscrapers :D
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 07:11 schreef VuilnisMetaal het volgende:

[..]

Hij zit in iemand anders zijn buurt neem ik aan :P

En ja, je kan in principe op level 1 hetzelfde hebben. Nadeel is dan alleen dan je honderden euro's moet uitgeven aan Cityville cash :')
Inderdaad, die 55 is van mij en ik ben daar 'op bezoek' bij iemand met level 25. Hij heeft niet alleen die skyscraper condo's van een half miljoen per stuk, maar ook drie van die 2 miljoen kostende landmarks. En dan nog twee Tower Eats van elk een miljoen -O-
pi_92115425
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 10:19 schreef MaxMark het volgende:

[..]



[..]

Inderdaad, die 55 is van mij en ik ben daar 'op bezoek' bij iemand met level 25. Hij heeft niet alleen die skyscraper condo's van een half miljoen per stuk, maar ook drie van die 2 miljoen kostende landmarks. En dan nog twee Tower Eats van elk een miljoen -O-
dan moet ie toch haast wel ECHT geld hebben uitgegeven zou je denken... :? Ik spaar liever voor meer land :P
just give a second thought
what if we don't get caught...
  maandag 31 januari 2011 @ 11:57:11 #106
263757 smoking-snares
waar rook is, is ....
pi_92117168
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 09:29 schreef Twiney het volgende:
Ik heb heeeeel veel vrienden nodig! :') O-)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001294382764
You've been invited *O* * smoking-snares is die gast met biertje en zonder shirt :Y
Zet heel Fok! blauw.
pi_92118665
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:57 schreef smoking-snares het volgende:

[..]

You've been invited *O* * smoking-snares is die gast met biertje en zonder shirt :Y
Jeej :D
pi_92126988
Ik heb buren nodig. Wie wil er buren met me worden.
Voeg me toe en zeg er wel even bij dat je van hier bent

http://www.facebook.com/h(...)p?id=100001689115453

hoe meer buren hoe beter ;)
Uiteraard help ik je met van alles wat je nodig hebt in het spel
pi_92134895
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 januari 2011 14:31 schreef Apotheose het volgende:
ik heb nodig:

Mutsen: http://apps.facebook.com/(...)5yUS3eyS5bMsS5%2ChvJ

Warme winterjassen: http://apps.facebook.com/(...)he6v4hN4kLpJ96oKJmg7

Kerst mag dan wel over zijn (gelukkig), toch heb ik nog van die lampjes nodig: http://apps.facebook.com/(...)lblu4hN4kLpJ96nJJmg7

Schaatsen: http://apps.facebook.com/(...)ffn6-4qObhImQ86pvSdg

Thx! O+
Hoi wil je me buurvrouw worden in cityville?
pi_92138930
Ik moet een State Capitol Building bouwen in Cityville voor een goal, maar ik kan hem nergens vinden.
Is er iemand die minder kippig is dan ik en me een tip kan geven?
pi_92143394
quote:
13s.gif Op maandag 31 januari 2011 20:07 schreef Sientje_ het volgende:
Ik moet een State Capitol Building bouwen in Cityville voor een goal, maar ik kan hem nergens vinden.
Is er iemand die minder kippig is dan ik en me een tip kan geven?
Hoi Sientje_ staat er ook niks bij je goal onder in het scherm als hint? Ik heb het hele programma even voor je doorgespit maar ook ik kon het niet vinden.

wil je buren met me worden?
pi_92144985
Nouja ik heb het goal al gehaald, en ik heb het gebouw nu ontlocked en moet het bouwen (voor volgend goal).
Gelukkig dat ik niet de enige ben die ik het niet kan vinden.
En wil best buren worden.
pi_92151050
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 21:33 schreef Sientje_ het volgende:
Nouja ik heb het goal al gehaald, en ik heb het gebouw nu ontlocked en moet het bouwen (voor volgend goal).
Gelukkig dat ik niet de enige ben die ik het niet kan vinden.
En wil best buren worden.
Voeg me maar toe:

http://www.facebook.com/h(...)p?id=100001689115453
pi_92163036
Updates:

Additions/Improvements
New Quest added to unlock the bookstore
New business added: Bookstore
Three new buildings added
Level cap raised to 80

En nieuwe gebouwen:



De quest om de bookstore te unlocken heb ik niet gehad. Wel kreeg ik ineens de melding dat ik het al unlocked had. Blijkbaar hebben meerdere mensen dat gehad?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:19:09 #115
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92164997
quote:
De quest om de bookstore te unlocken heb ik niet gehad. Wel kreeg ik ineens de melding dat ik het al unlocked had. Blijkbaar hebben meerdere mensen dat gehad?
Dit is de opdracht voor de bookstore:

Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:29:13 #116
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92165369
quote:
13s.gif Op maandag 31 januari 2011 20:07 schreef Sientje_ het volgende:
Ik moet een State Capitol Building bouwen in Cityville voor een goal, maar ik kan hem nergens vinden.
Is er iemand die minder kippig is dan ik en me een tip kan geven?
In je inventory, ik kon hem ook niet vinden en ineens stond ie daar :')

Ow ja nu lv 73 omg :')
  dinsdag 1 februari 2011 @ 11:31:49 #117
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92165470
Ow en die skyscrapers... er zijn mensen die niet helemaal eerlijk spelen helaas -O-
pi_92168707
ik wil graag mn bibliotheek openen. WIe helpt me met zo een lint?

http://apps.facebook.com/(...)29US3eyS7hGnL8%2ChvJ

Thx!
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92178836
ik heb 2 nieuwe buren nodig
dus wie kan ik toevoegen :@
pi_92179609
Bedankt alle nieuwe buurtjes voor het toevoegen
Voor mensen die nog buren zoeken http://www.facebook.com/profile.php?id=100001547173475

Die van die bookstore ben ik nu ook. Wel leuk dat ze blijven uitbreiden. Ik weet dat er nog veel meer aankomt. Er waren wat hacks waarin andere gebouwen al beschikbaar waren.
I chose not to choose live, I chose something else
pi_92180889
hoe kan je zo'n linkje krijgen waar mensen op klikken en dat ik dan iets krijg?
pi_92181990
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92182105
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 17:15 schreef ibo0546 het volgende:
hoe kan je zo'n linkje krijgen waar mensen op klikken en dat ik dan iets krijg?
Op je profiel kijken
Vetgedrukte tekst van datgene wat je wilt plaatsen aanklikken met rechtermuisknop
Linkadres kopieren en hier plakken.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92182313
http://apps.facebook.com/(...)2V6%2818hwU6jIeK-%2C

Bookstore is geplaatst en ik vier het hier even. :P
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92182459
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 16:34 schreef ibo0546 het volgende:
ik heb 2 nieuwe buren nodig
dus wie kan ik toevoegen :@
Ik wil wel...zie OP :P
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92185223
waarom staan sommige poppetjes (inwoners) soms zo te springen en te zwaaien? :? Alsof ze je aandacht willen trekken ofzo :p
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92187165
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 16:34 schreef ibo0546 het volgende:
ik heb 2 nieuwe buren nodig
dus wie kan ik toevoegen :@
Waarom kijken mensen nooit even in de OP? ;(
pi_92190661
Ik stop ermee, vind het niet meer zo interessant :P
Children of the night. What music they make.
pi_92192046
Ik zit dit nu net in de lijst met neighbours, bij die gast met al die gebouwen:

quote:
Coins: 84,739,839
:')

Heb hem al een bericht gestuurd met de vraag hoe hij het doet, maar nog geen antwoord.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 20:55:57 #131
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92192512
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 20:54 schreef Misan het volgende:
Mag ik chocolaatjes? :@ http://apps.facebook.com/(...)z7gDxeK49mIZuvmMLzVf
Done!
pi_92192891
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 20:54 schreef Misan het volgende:
Mag ik chocolaatjes? :@ http://apps.facebook.com/(...)z7gDxeK49mIZuvmMLzVf
^O^
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92195319
Thnx voor alle invites! O+
Meer buurtjes kan nooit kwaad! ;) O-)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001294382764 << add me ^^
pi_92196417
Mag ik ook wat chocolaatjes ? O-)
Klikje!
Je krijgt zelf ook
pi_92196743
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:53 schreef Sientje_ het volgende:
Mag ik ook wat chocolaatjes ? O-)
Klikje!
Je krijgt zelf ook
Done! :)
pi_92197033
mag ik fried rice, kan hem echt niet vinden :@


mn facebook account om te verzenden : http://www.facebook.com/Arv.Khoen2x
Wie het laatst lacht, denkt het traagst!
pi_92197101
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 21:38 schreef Twiney het volgende:
Thnx voor alle invites! O+
Meer buurtjes kan nooit kwaad! ;) O-)

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001294382764 << add me ^^
Heb je iedereen uit de OP al ge-add?
pi_92199418
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:02 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Heb je iedereen uit de OP al ge-add?
OP? :X
pi_92200082
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:38 schreef MaxMark het volgende:

[..]

;(
I'm sowwy! :'(
pi_92200451
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:42 schreef Twiney het volgende:

[..]

I'm sowwy! :'(
En je bent hier al bijna 2 jaar.
Anyway, OP staat voor OpeningsPost. Dat is dus de allereerste post in dit topic :)
pi_92204649
Ik ben inmiddels ook aan de chocolate toe en alhoewel ik al enkele in mijn inventory heb, staat de teller van de quest nog op 0 ;(

Linkje: http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6mDRuxiCUqV&sendkey=61aa7e8623d4c752579e639e47b0c644%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6mDRuxiCUqV&ref=nf

Edit: Er zitten twee puntjes achter elkaar in de link -O- Copy/pasten graag :P
pi_92204773
Werkt ook gewoon met aanklikken. ;)
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92204788
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 18:44 schreef Apotheose het volgende:
waarom staan sommige poppetjes (inwoners) soms zo te springen en te zwaaien? :? Alsof ze je aandacht willen trekken ofzo :p
Vinden ze gewoon leuk. :+
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_92205436
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 00:00 schreef trovey het volgende:
Werkt ook gewoon met aanklikken. ;)
Ah ja, inderdaad. Is alleen Fok! die het doet.
pi_92206477
Beach town komt eraan:

quote:
Features in the works include:
A bridge over the river to expand your city even further
Ability to change your city and business names
Franchise improvements

Themed city items for you to design:
Little Italy
AsiaTown
Nightlife district
Beach Boardwalk
pi_92207720
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 00:39 schreef MaxMark het volgende:
Beach town komt eraan:

[..]

Eindelijk *O*
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
  woensdag 2 februari 2011 @ 10:16:42 #149
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92212049
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 00:39 schreef MaxMark het volgende:
Beach town komt eraan:

[..]

Ow leuk! Ben heel benieuwd wat dat inhoudt. Zoning Permits sparen!
Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
pi_92212176
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 10:16 schreef Double-U het volgende:

[..]

Ow leuk! Ben heel benieuwd wat dat inhoudt. Zoning Permits sparen!
:') ik heb 'r nu ongeveer 125
pi_92212191
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 00:39 schreef MaxMark het volgende:
Beach town komt eraan:

[..]

waar lees je die info? :o
pi_92212235
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 22:01 schreef vlam12 het volgende:
mag ik fried rice, kan hem echt niet vinden :@
[ afbeelding ]

mn facebook account om te verzenden : http://www.facebook.com/Arv.Khoen2x
zit in de peas collection
  woensdag 2 februari 2011 @ 11:45:54 #154
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92215032
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 10:16 schreef Double-U het volgende:

[..]

Ow leuk! Ben heel benieuwd wat dat inhoudt. Zoning Permits sparen!
En veel geld :')
pi_92215787
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:45 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

En veel geld :')
land uitbreiden kost me nu meer dan 100.000 per keer :')
pi_92215807
Ben ik even blij dat ik al veel land heb gekocht voordat het uitbreiden duurder werd. Ik vind de 30.000 waar ik nu op zit al veel x]
pi_92215984
quote:
Ik kon niet meer klikken, geloof dat ik vanmorgen al is op je link had gedrukt.
Normaal heb ik alle spullen vrij snel verzameld maar bij de chocolaatjes gaat het niet zo hard. heb er pas 7!
  woensdag 2 februari 2011 @ 13:23:13 #159
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92218916
Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
  woensdag 2 februari 2011 @ 14:19:06 #160
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92221643
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:06 schreef Sientje_ het volgende:
Ben ik even blij dat ik al veel land heb gekocht voordat het uitbreiden duurder werd. Ik vind de 30.000 waar ik nu op zit al veel x]
Ik heb bijna al het land nu maar zit nu op de 300.000 ofzo :')
pi_92222848
quote:
done! Ik had ze ook nodig dus een win-win situatie :D
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92252233
Wat een kinderachtig uitziende spel, maar wel verslavend :P
* op paar links geklikt :)
  donderdag 3 februari 2011 @ 00:36:27 #163
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92257398
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 11:29 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

In je inventory, ik kon hem ook niet vinden en ineens stond ie daar :')

Ow ja nu lv 73 omg :')
Kun je nog wel uitbreiden Carla? :P

quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:19 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

Ik heb bijna al het land nu maar zit nu op de 300.000 ofzo :')
Wtf, hoe kan het dat ik dan al 250K moet betalen :{

[ Bericht 30% gewijzigd door Rickazio op 03-02-2011 00:42:19 ]
♔ KoningenUitGroningen ♔
  donderdag 3 februari 2011 @ 00:38:50 #164
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92257495
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 22:54 schreef Syd het volgende:
Wat een kinderachtig uitziende spel, maar wel verslavend :P
* op paar links geklikt :)
Klopt, farmville kan gewoon niet, maar cv kan nog net wel :P
Plus dat het vrij nieuw is, dus dan ben je ook wel nieuwsgierig ;)

quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:40 schreef Apotheose het volgende:

[..]

done! Ik had ze ook nodig dus een win-win situatie :D

"Ja, das logisch..."
♔ KoningenUitGroningen ♔
  donderdag 3 februari 2011 @ 10:34:45 #165
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92264591
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 00:36 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Kun je nog wel uitbreiden Carla? :P

[..]

Wtf, hoe kan het dat ik dan al 250K moet betalen :{
Ik ben dan waarschijnlijk vroeger begonnen dan jou met spelen.
Ik heb nog wel wat uit te breiden ja niet veel meer :+
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:30:53 #166
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92266130
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 10:34 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

Ik ben dan waarschijnlijk vroeger begonnen dan jou met spelen.
Ik heb nog wel wat uit te breiden ja niet veel meer :+
Toen ik begon te spelen (lvl 1) was jij al lvl 60 inderdaad ;)
Was vroeger alles maximaal 20k dan ? :X
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92266229
Ik heb nog heel wat hulp nodig met chocola ;(

http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6nF%2CmwlCUqV&sendkey=fdbc59a55ad69f0a0cc529572665707d%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6nF%2CmwlCUqV&ref=nf
pi_92266247
ben in lvl 27 en moet 280000 dokken voor een klein stukje grond... Druk aan t sparen .. :p
just give a second thought
what if we don't get caught...
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:36:04 #169
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92266290
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:33 schreef MaxMark het volgende:
Ik heb nog heel wat hulp nodig met chocola ;(

http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6nF%2CmwlCUqV&sendkey=fdbc59a55ad69f0a0cc529572665707d%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6nF%2CmwlCUqV&ref=nf
You just sent Mark Boxed Chocolates! Here is a reward of 1 Boxed Chocolates for helping out!
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:34 schreef Apotheose het volgende:
ben in lvl 27 en moet 280000 dokken voor een klein stukje grond... Druk aan t sparen .. :p
We worden genaaid :(

En wanneer komen ze nou eens met een 24x24 ofzo !
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92266465
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:34 schreef Apotheose het volgende:
ben in lvl 27 en moet 280000 dokken voor een klein stukje grond... Druk aan t sparen .. :p
Dat geeft wel aan hoe onredelijk het is. Alle mensen die al hoge levels hadden, konden alles voor 20.000 kopen.Ik zit nu op 56 en moet 150.000 betalen. Ondanks dat ik een twee keer zo hoog level als jou heb, betaal ik de helft minder. Gewoon totaal niet redelijk.

En de lagere levels hebben natuurlijk véél meer stukken grond nog aan te kopen -O-
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:41:50 #171
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92266477
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:30 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Toen ik begon te spelen (lvl 1) was jij al lvl 60 inderdaad ;)
Was vroeger alles maximaal 20k dan ? :X
Yup :Y

Chocolaatjes verzonden ^O^
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:45:07 #173
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92266590
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:41 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Dat geeft wel aan hoe onredelijk het is. Alle mensen die al hoge levels hadden, konden alles voor 20.000 kopen.Ik zit nu op 56 en moet 150.000 betalen. Ondanks dat ik een twee keer zo hoog level als jou heb, betaal ik de helft minder. Gewoon totaal niet redelijk.

En de lagere levels hebben natuurlijk véél meer stukken grond nog aan te kopen -O-
Ben benieuwd wat het nieuwe maximum is... vind 'm overigens ondertussen wel hoog genoeg. o|O
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92266670
Het is gek dat ze voor permits wel een maximum hebben en voor de coins niet. Of ze hebben wel een maximum, maar dat is gewoon belachelijk hoog.
De nieuwe Asian spullen zijn trouwens wel leuk!
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:48:34 #175
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92266717
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:47 schreef Sientje_ het volgende:
Het is gek dat ze voor permits wel een maximum hebben en voor de coins niet. Of ze hebben wel een maximum, maar dat is gewoon belachelijk hoog.
De nieuwe Asian spullen zijn trouwens wel leuk!
Inderdaad, wil een kleine chinatown maken, maar dat wordt dan op een ondergrondje waar goud onder zit :'(
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92266763
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:48 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Inderdaad, wil een kleine chinatown maken, maar dat wordt dan op een ondergrondje waar goud onder zit :'(
Heb ik inderdaad ook gedaan, klein hoekje van mn land in die stijl ingericht.
  donderdag 3 februari 2011 @ 11:54:53 #178
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92266926
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:50 schreef Sientje_ het volgende:

[..]

Heb ik inderdaad ook gedaan, klein hoekje van mn land in die stijl ingericht.
Ja precies, dat is super tof.

Volgens mij zijn ze "pist off" dat er zo weinig mensen betalen voor dit spel, alhoewel ik denk dat als 1% van alle gebruikers betaald ze nog steeds niet hoeven te klagen. Zag laatst een grafiek van ''Daily Users'' van deze applicatie. Best ziek gewoon.
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92266953
Weet iemand bij welk gebouw je de Forever Young Collection verzameld? Of heeft iemand toevallig een hairbrush over? :s)

Als de stukken land zo duur worden zullen niet van mensen gebruik gaan maken van beach town'.
  donderdag 3 februari 2011 @ 12:01:25 #180
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92267164
quote:
5s.gif Op donderdag 3 februari 2011 11:55 schreef Sientje_ het volgende:
Weet iemand bij welk gebouw je de Forever Young Collection verzameld? Of heeft iemand toevallig een hairbrush over? :s)

Was dat niet de schoenenwinkel ofzo? Hoe heet je en wat is je level? Of hebben wij elkaar nog niet toegevoegd? Kan wel even een hairbrush sturen ;)
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92267244
We zijn al neighbours. Francine&level 59.
Dankjewel O+
pi_92267679
als je goederen wilt verkopen klopt t ook niet: je betaald 20 coins voor bijv een watermeloen en dan kun je die voor 1 coin weer verkopen (700 goederen voor 700 coins) . Ik negeer die trein dus gewoon :P
just give a second thought
what if we don't get caught...
  donderdag 3 februari 2011 @ 13:03:44 #184
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92269493
quote:
14s.gif Op donderdag 3 februari 2011 12:03 schreef Sientje_ het volgende:
We zijn al neighbours. Francine&level 59.
Dankjewel O+
Gestuurd :)



Mijn net nieuwe ChinaTown gedeelte van de stad :P
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92269854
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 13:03 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Gestuurd :)

[ afbeelding ]

Mijn net nieuwe ChinaTown gedeelte van de stad :P
vind die china town dingen nou niet echt mooi ofzo... :N ( no offence ;) )
just give a second thought
what if we don't get caught...
  donderdag 3 februari 2011 @ 13:23:14 #186
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92270237
Je moet er beetje van houden inderdaad, als je alles
beetje geordend bij elkaar zet is het nog wel een grappig gezicht vind ik.

Beetje nasty dat die "Courtyard House" maarlieft 45 "Cash" is.

Overigens unlock je wel een nieuwe collectie met dat nieuwe winkeltje.
♔ KoningenUitGroningen ♔
  donderdag 3 februari 2011 @ 13:30:40 #188
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92270523
klik
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92275399
Eerlijk gezegd ben ik benieuwder naar die nightlife zooi en die beachwalk rommel.. die China-Town meuk is niet echt mijn ding. Of er moeten huizen etc. in dezelfde stijl meekomen, incl. shops.. al past daarvan de sushibar er wel bij, maarja.. das er maar 1..
pi_92280227
Ik heb nog 1 keer grits nodig voor die kak fireman.. Pffff

http://apps.facebook.com/(...)S9fNnL2%2ChvJ&ref=nf

Pretty please?

Ohh en permits..

http://apps.facebook.com/(...)4lvT6jHqJ-18v&ref=nf

1 voor jou 1 voor mij
Be brave. Be kind.
pi_92280496
Ik heb geklikt maar kwam niet verder dan een wit scherm, dus weet niet of het is gelukt.
pi_92280541
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 16:54 schreef Sientje_ het volgende:
Ik heb geklikt maar kwam niet verder dan een wit scherm, dus weet niet of het is gelukt.
Op de bovenste? Dan heb je waarschijnlijk zelf nog geen grits die je kan versturen..
Be brave. Be kind.
pi_92287801
Iemand sneeuwvlokken,

http://apps.facebook.com/(...)oS87lKRuu7LLq&ref=nf

en sneeuwballen,
http://apps.facebook.com/(...)HvP95nFWmggCL&ref=nf

voor mij? ik dank u zeer :)

[ Bericht 19% gewijzigd door #ANONIEM op 03-02-2011 19:22:23 ]
pi_92296390
Is de cityville gift limit veranderd? Vanochtend stuurde ik nog gifts naar max 40 personen en nu mocht ik er maar max 32 selecteren?
pi_92315652
Dagelijkse chocolade-smeekbede :Y)

http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oEWoujCUqV&sendkey=d128512b05048993cdaf437f77105bd8%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oEWoujCUqV&ref=nf
pi_92315824
Uw gebeden zijn gehoord ;) ofzo..
pi_92318331
kutzooi dat die energie zo snel opgaat.
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92318408
quote:
8s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 12:27 schreef Apotheose het volgende:
kutzooi dat die energie zo snel opgaat.
Energie aan buren geven, dan krijg je vaak terug. Bij buren op bezoek gaan, daar krijg je ook veel energie voor. Community buildings op tijd bijlangs gaan, daar krijg je vrijwel altijd +1 energy voor terug en soms +2. In principe kun je het dan nog redelijk lang volhouden :)
  vrijdag 4 februari 2011 @ 12:57:38 #199
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92319622
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 21:52 schreef Morrisz het volgende:
Is de cityville gift limit veranderd? Vanochtend stuurde ik nog gifts naar max 40 personen en nu mocht ik er maar max 32 selecteren?
Nope, nog steeds 40, mag van mij ook naar 400 overigens.
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 11:30 schreef MaxMark het volgende:
Dagelijkse chocolade-smeekbede :Y)

http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oEWoujCUqV&sendkey=d128512b05048993cdaf437f77105bd8%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oEWoujCUqV&ref=nf
KLIK

quote:
8s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 12:27 schreef Apotheose het volgende:
kutzooi dat die energie zo snel opgaat.
Zou inderdaad per level up ook wel minimaal 1 omhoog mogen...

[ Bericht 13% gewijzigd door Rickazio op 04-02-2011 13:22:03 ]
♔ KoningenUitGroningen ♔
  vrijdag 4 februari 2011 @ 13:31:22 #200
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92321124
Voor die gene die benieuwd is wat de volgende update gaat worden...
Ik heb dit van de officiële website:

quote:
Get ready for a brand new feature coming to CityVille!



Make sure you don't miss it, play now!
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92321693
hoe lang duurt t trouwens voordat je crops enzo dood zijn :P Had ergens als tip gelezen dat je die dingen zo lang mogelijk moet laten staan want de buren kunnen t wel voor je plukken. Maar ja, als de buren niet langskomen of pas over enkele uren , zijn mn gewassen enzo dood :')

ow en om mn schooltje af te maken heb ik nog wat goud nodig, blijkbaar: http://apps.facebook.com/(...)29US3eySadJtN3%2ChvJ

thx! :)

[ Bericht 32% gewijzigd door Apotheose op 04-02-2011 14:06:35 ]
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92323458
Be brave. Be kind.
  vrijdag 4 februari 2011 @ 14:38:52 #203
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92324316
quote:
12s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 14:21 schreef Esje-lief het volgende:
http://apps.facebook.com/(...)oS88iIRmo7LLq&ref=nf

ik heb rode envelopjes nodig...
klik
♔ KoningenUitGroningen ♔
  vrijdag 4 februari 2011 @ 14:50:14 #204
12621 tcr
*nix 4ever
pi_92324885
Die zoningpermits zijn wel irritant, elke keer meer nodig, nu al iets van 20 nodig voor de volgend uitbreiding, wat straten verminderd zodat ik de boel goed vol kan bouwen, en maar wat grotere gebouwen voor meer mensen per vierkantje ;).

Even een request ertussen:

http://apps.facebook.com/(...)SadMoP7%2ChvJ&ref=nf

Kan mijn Honkbal stadion af en kan ik weer huizen bouwen.
  vrijdag 4 februari 2011 @ 15:08:49 #205
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92325846
Grootste probleem sinds de updates is nu toch weer geld... Ik heb momenteel 120 permits.
De volgende uitbreiding kost me maar liefst 320.000 coins(!)
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92325943
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 13:31 schreef Rickazio het volgende:
Voor die gene die benieuwd is wat de volgende update gaat worden...
Ik heb dit van de officiële website:

[..]

En hij is nu beschikbaar! Warehouse staat in je inventory, waarin je decorations kunt plaatsen als ik t goed heb begrepen. Deze tellen dan niet meer mee in je inventory, terwijl je ze toch kunt bewaren.
  vrijdag 4 februari 2011 @ 15:20:33 #207
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92326438
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 15:10 schreef FutureWorld het volgende:

[..]

En hij is nu beschikbaar! Warehouse staat in je inventory, waarin je decorations kunt plaatsen als ik t goed heb begrepen. Deze tellen dan niet meer mee in je inventory, terwijl je ze toch kunt bewaren.
uh wat?

edit: ohja lijp, heb opeens ook ''de'' goal :)
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92327120
Ik heb m nog niet kunnen openen ivm personeelstekort ;), maar ik moet zeggen dat ie er aardig uitziet.
pi_92329510
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 13:43 schreef Apotheose het volgende:
hoe lang duurt t trouwens voordat je crops enzo dood zijn :P Had ergens als tip gelezen dat je die dingen zo lang mogelijk moet laten staan want de buren kunnen t wel voor je plukken. Maar ja, als de buren niet langskomen of pas over enkele uren , zijn mn gewassen enzo dood :')

ow en om mn schooltje af te maken heb ik nog wat goud nodig, blijkbaar: http://apps.facebook.com/(...)29US3eySadJtN3%2ChvJ

thx! :)
niemand? ;(
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92329921
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 16:19 schreef Apotheose het volgende:

[..]

niemand? ;(
Ach, vooruit dan ;)

* Had m in eerste instantie niet gezien..
pi_92330038
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 16:28 schreef FutureWorld het volgende:

[..]

Ach, vooruit dan ;)

* Had m in eerste instantie niet gezien..
O+ thx
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92331453
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 16:19 schreef Apotheose het volgende:

[..]

niemand? ;(
Ik had geklikt maar er gebeurde niks ?
pi_92331506
quote:
1s.gif Op donderdag 3 februari 2011 19:21 schreef Syd het volgende:
Iemand sneeuwvlokken,

http://apps.facebook.com/(...)oS87lKRuu7LLq&ref=nf

en sneeuwballen,
http://apps.facebook.com/(...)HvP95nFWmggCL&ref=nf

voor mij? ik dank u zeer :)
Nog 1 sneeuwvlok en 2 sneeuwballen O-)
pi_92332414
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 17:02 schreef Syd het volgende:

[..]

Ik had geklikt maar er gebeurde niks ?
ik heb er maar 1 nog... dus weet niet of dat van jou komt of van FutureWorld :D
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92332780
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 13:31 schreef Rickazio het volgende:
Voor die gene die benieuwd is wat de volgende update gaat worden...
Ik heb dit van de officiële website:

[..]

En nu maar hopen dat dit niet teveel ten koste van je energy gaat -O-

Btw, nog één click nodig:
http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&sendkey=c6c7db3bdf1e03de723fe6d643fd46a4%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&ref=nf
pi_92333003
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 17:36 schreef MaxMark het volgende:

[..]

En nu maar hopen dat dit niet teveel ten koste van je energy gaat -O-

Btw, nog één click nodig:
http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&sendkey=c6c7db3bdf1e03de723fe6d643fd46a4%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&ref=nf
done...
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92333523
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 17:36 schreef MaxMark het volgende:

[..]

En nu maar hopen dat dit niet teveel ten koste van je energy gaat -O-

Btw, nog één click nodig:
http://apps.facebook.com/(...)yMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&sendkey=c6c7db3bdf1e03de723fe6d643fd46a4%24%24hhH%21N%2CSU2YyMY4M4MTs._-NoeLLYcv..Kmlmct6gnmS%2Cu3xnLb6oGYosgCUqV&ref=nf
lol als doel gehaald is kan toch niet meer geklikt worden ?

You just sent Mark Boxed Chocolates! Here is a reward of 1 Boxed Chocolates for helping out!
  vrijdag 4 februari 2011 @ 21:43:36 #218
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92345956
Nou, doe mij dan ook maar wat chocolaatjes ;)
Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
pi_92355249
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 februari 2011 21:43 schreef Double-U het volgende:
Nou, doe mij dan ook maar wat chocolaatjes ;)
Geklikt :)

Warehouse gaat (op dit moment) niet verder dan 12 :')
pi_92364604
ik hoef nog maar 1 klikje... wie helpt me? :@

http://apps.facebook.com/(...)29US3eySbbInO8%2ChvJ
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zaterdag 5 februari 2011 @ 12:07:04 #221
62210 Double-U
Yeah I'm a girl
pi_92364989
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 11:53 schreef Apotheose het volgende:
ik hoef nog maar 1 klikje... wie helpt me? :@

http://apps.facebook.com/(...)29US3eySbbInO8%2ChvJ
Me! me! me! ... alleen er gebeurt niks ....
Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
pi_92365224
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 12:07 schreef Double-U het volgende:

[..]

Me! me! me! ... alleen er gebeurt niks ....
ik heb m wel :D Thx!
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92366507
uitbreiden is duurder geworden. Jammer
I chose not to choose live, I chose something else
pi_92367128
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 12:58 schreef Quinie het volgende:
uitbreiden is duurder geworden. Jammer
bah echt erg duur :( Irritant.
pi_92368952
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 12:58 schreef Quinie het volgende:
uitbreiden is duurder geworden. Jammer
Ja, al een tijdje hoor ;)
pi_92385936
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 februari 2011 20:53 schreef Sientje_ het volgende:
Rode envelopen wanted :)
done
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zondag 6 februari 2011 @ 04:58:02 #229
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92400679
Lol, ben blij dat ik een music store gekocht heb... hij is opeens 2miljoen ipv 200k een stijging van 1000% ^^
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92401679
Eerste post dus even kijken of het werkt. Ik heb permits nodig:

1
http://apps.facebook.com/(...)90549eca978%24%24ccF(NUXW6*jGP_ZUzNKZx-)wfLRZgQVWNuHCo)US3eySbjHoN3%2ChvJ

Je mag me toevoegen als neighbour
The only thing to fear is running out of beer!!
pi_92403203
Cityville wordt steeds trager, als je stad steeds groter word :'(
Het begint nu echt irritant te worden !
Wie het laatst lacht, denkt het traagst!
pi_92405390
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 09:52 schreef bot-vld het volgende:
Eerste post dus even kijken of het werkt. Ik heb permits nodig:

[ code verwijderd ]

http://apps.facebook.com/(...)90549eca978%24%24ccF(NUXW6*jGP_ZUzNKZx-)wfLRZgQVWNuHCo)US3eySbjHoN3%2ChvJ

Je mag me toevoegen als neighbour
Lees de OP.
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
pi_92405413
Mijn Chinatown :P


Ik zou willen dat jewaslijnen kon ophangen tussen huizen, dat zou het wat meer sfeer geven.
Of neon uithangborden o.i.d..
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
  zondag 6 februari 2011 @ 15:23:19 #236
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92412489
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:31 schreef VuilnisMetaal het volgende:
Mijn Chinatown :P

[ afbeelding ]
Ik zou willen dat jewaslijnen kon ophangen tussen huizen, dat zou het wat meer sfeer geven.
Of neon uithangborden o.i.d..
Haha, tof gedaan met die poorten aan de ingangen :P Realistisch
♔ KoningenUitGroningen ♔
  zondag 6 februari 2011 @ 15:26:39 #237
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92412597
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 12:44 schreef Apotheose het volgende:
wie helpt me nog even om mn stadje met sneeuw te bedekken:
Nu nog? Het is al februari.. :{
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92414458
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 15:26 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Nu nog? Het is al februari.. :{
ja ik vind t ook nergens op staan maar moet toch mn doelen bereiken :P (stom dat het dan alsnog 500 coins kost om een sneeuwlaag op de daken te krijgen)
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92417884
Ik speel ook al een tijdje CityVille.
Jammer dat uitbreiden nu zo duur is. Bij mij kost het nu al 270.000 coins.
Is echt heel duur.
  zondag 6 februari 2011 @ 18:04:42 #240
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92419369
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 17:25 schreef Rens-Reith het volgende:
Ik speel ook al een tijdje CityVille.
Jammer dat uitbreiden nu zo duur is. Bij mij kost het nu al 270.000 coins.
Is echt heel duur.
375,000 coins hier.. heb uit betrouwbare bronnen vernomen dat het tot maximaal 500,000 oploopt.
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92419871
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 18:04 schreef Rickazio het volgende:

[..]

375,000 coins hier.. heb uit betrouwbare bronnen vernomen dat het tot maximaal 500,000 oploopt.
500.000 coins is echt veel als je dat vergelijkt met 20.000 coins eerst. Sommige hebben mazzel dat ze al maximaal hebben uitgebreid voor de update.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-02-2011 18:17:13 ]
  zondag 6 februari 2011 @ 18:41:43 #242
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92421000
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 18:16 schreef Rens-Reith het volgende:

[..]

500.000 coins is echt veel als je dat vergelijkt met 20.000 coins eerst. Sommige hebben mazzel dat ze al maximaal hebben uitgebreid voor de update.
Klopt, wie het eerst komt, die/wie het eerst maalt helaas. Music winkel heb ik voor 200,000 gekocht die is nu 2,000,000 maar dat bleek een technisch foutje te zijn :')
♔ KoningenUitGroningen ♔
  zondag 6 februari 2011 @ 19:09:03 #243
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_92422416
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 18:41 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Klopt, wie het eerst komt, die/wie het eerst maalt helaas. Music winkel heb ik voor 200,000 gekocht die is nu 2,000,000 maar dat bleek een technisch foutje te zijn :')
Echt absurd :')
pi_92422457
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 19:09 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

Echt absurd :')
ja en ook totaal niet interessant om te plaatsen :D ook die knetterdure woningen koop ik gewoon niet omdat je meer dan het tienvoudige aan inwoners kunt krijgen als je goedkopere woningen plaatst :)
pi_92422770
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 19:10 schreef Misan het volgende:

[..]

ja en ook totaal niet interessant om te plaatsen :D ook die knetterdure woningen koop ik gewoon niet omdat je meer dan het tienvoudige aan inwoners kunt krijgen als je goedkopere woningen plaatst :)
Ja Zynga heeft veel goede verbeteringen maar ook slechtere zaken aan het spel toegevoegt. Ik vind de thema Chinatown wel leuk, sneeuw was wat minder.
Huizen zijn wel mooi maar vele nieuwe zijn erg duur.

Maar het uitbreiden dat vind ik gewoon het aller ergste. Had al maximaal kunnen uitbreiden van het geld wat ik nu al totaal kwijt ben aan uitbreiden.
pi_92434024
Rode envelopjes nodig O-)

I click to you , you click to me :P

http://apps.facebook.com/(...)oS90iIRmv7LLq&ref=nf

Nog van beide 1 om te slagen O-)
Iemand sneeuwvlokken,

http://apps.facebook.com/(...)oS87lKRuu7LLq&ref=nf

en sneeuwballen,
http://apps.facebook.com/(...)HvP95nFWmggCL&ref=nf

Waarom is dit spel zo verslafend :(

[ Bericht 46% gewijzigd door #ANONIEM op 06-02-2011 22:06:59 ]
pi_92435679
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 22:04 schreef Syd het volgende:
Rode envelopjes nodig O-)

I click to you , you click to me :P

http://apps.facebook.com/(...)oS90iIRmv7LLq&ref=nf

Nog van beide 1 om te slagen O-)
Iemand sneeuwvlokken,

http://apps.facebook.com/(...)oS87lKRuu7LLq&ref=nf

en sneeuwballen,
http://apps.facebook.com/(...)HvP95nFWmggCL&ref=nf

Waarom is dit spel zo verslafend :(
alleen de envelopjes heb je gekregen. Die andere twee wouden ( :') ) niet. Expired
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92435945
haha ik zei verslafend :%

maar, die dingen verlopen dus?

[ Bericht 15% gewijzigd door #ANONIEM op 06-02-2011 22:33:57 ]
pi_92436570
quote:
1s.gif Op zondag 6 februari 2011 19:17 schreef Rens-Reith het volgende:

[..]

Ja Zynga heeft veel goede verbeteringen maar ook slechtere zaken aan het spel toegevoegt. Ik vind de thema Chinatown wel leuk, sneeuw was wat minder.
Huizen zijn wel mooi maar vele nieuwe zijn erg duur.

Maar het uitbreiden dat vind ik gewoon het aller ergste. Had al maximaal kunnen uitbreiden van het geld wat ik nu al totaal kwijt ben aan uitbreiden.
daarom breid ik eigenlijk niet meer uit behalve als het niet anders kan :) heb nu meer dan 200 zoning permits in mijn inventory staan :')
pi_92444345
Ik wil de Chic Boutique gaan franchisen. Wie kan 'em regelmatig supply-en en wil er eentje hebben?
  maandag 7 februari 2011 @ 02:00:12 #251
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92444586
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 01:50 schreef MaxMark het volgende:
Ik wil de Chic Boutique gaan franchisen. Wie kan 'em regelmatig supply-en en wil er eentje hebben?
Hierzo ;) every day

edit: heb een plekje voor je vrijgemaakt.
♔ KoningenUitGroningen ♔
  maandag 7 februari 2011 @ 02:54:43 #252
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92445624
-

[ Bericht 99% gewijzigd door Rickazio op 07-02-2011 03:06:45 ]
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92453681
permit graag :)

http://apps.facebook.com/(...)c-%2A8kqP-cxe&ref=nf

Maar wat is cityville toch traag zeg. Mijn laptop trekt het al niet meer en kan het alleen nog normaal op mijn desktop spelen.
Maaja dan blijkt dat in taakbeheer dat cityville rond de 450mb aan geheugen gebruikt :')_!
  maandag 7 februari 2011 @ 14:52:20 #254
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92459836
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 12:11 schreef Morrisz het volgende:
permit graag :)

http://apps.facebook.com/(...)c-%2A8kqP-cxe&ref=nf

Maar wat is cityville toch traag zeg. Mijn laptop trekt het al niet meer en kan het alleen nog normaal op mijn desktop spelen.
Maaja dan blijkt dat in taakbeheer dat cityville rond de 450mb aan geheugen gebruikt :')_!
Klopt, mijn PC trekt het wel, maar het spel wil zelf soms niet laden... ik kreeg net gwn geen goederen nadat ik corps harvested had, toen startte ik het spel opnieuw op en waren de plekken wel leeg :')

Die collections blijven ook aldoor in m'n scherm staan.. normaal fade'n die weg
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92464240
Ik vroeg me af wie hier al over de level 60 is.
Zijn hier mensen die nu al level 80 zijn?

Ben zelf nog lvl 59!
pi_92464260
ik ben of net level 61 of ik ben nog level 60 :)
pi_92464562
Ik ben 60 :)
HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!
pi_92465202
Ik ben nog een keiharde noob met level 57.
pi_92465403
Kan iemand mijn wishlist aanvullen (H) zodat ik me schooltje kan openen

http://apps.facebook.com/(...)29US3eyT2jMvK6%2ChvJ

ennuh nog 1 sneeuwbal te gaan:

http://apps.facebook.com/(...)HvQ29kHRnggCL&ref=nf
pi_92465539
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 17:00 schreef Syd het volgende:
Kan iemand mijn wishlist aanvullen (H) zodat ik me schooltje kan openen

http://apps.facebook.com/(...)29US3eyT2jMvK6%2ChvJ

ennuh nog 1 sneeuwbal te gaan:

http://apps.facebook.com/(...)HvQ29kHRnggCL&ref=nf
bij die eerste blijft mn scherm op wit staan :S Sneeuwbal lukte wel
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92465612
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 17:03 schreef Apotheose het volgende:

[..]

bij die eerste blijft mn scherm op wit staan
Bij mij ook. Misschien nog geen vrienden/neighbours?
pi_92466011
hmm apart, nee heb dacht 6 neighbours, en bedankt voor de sneeuwbal :D nu gaat het sneeuwen in feb :D
pi_92466110
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 17:15 schreef Syd het volgende:
hmm apart, nee heb dacht 6 neighbours, en bedankt voor de sneeuwbal :D nu gaat het sneeuwen in feb :D
Dat ga je heel snel weer uitzetten, want het ziet er niet alleen lelijk uit, maar het maakt de boel ook alleen maar trager.
pi_92466174
ik heb nog maar 2 klikjes nodig....

http://apps.facebook.com/(...)n6pEhE3dOtJb1oDXdp7C

En idd, die sneeuw is lelijk... Als ik die wintermutsen binnen heb zet ik alles weer terug :P (of maakt dat niet uit ? )
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92466248
Heb hem nog neit aangezet :P maar merk nu al dat die traag is, zit op level 20.

En heb geklikt Apotheose :)
pi_92466463
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 17:20 schreef Syd het volgende:
Heb hem nog neit aangezet :P maar merk nu al dat die traag is, zit op level 20.

En heb geklikt Apotheose :)
thx O+ Nog eentje :D Kheb alles :p

[ Bericht 2% gewijzigd door Apotheose op 07-02-2011 17:31:48 ]
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92466995
ik heb ook geklikt

Hoe krijg ik spullen in mijn warehouse?
pi_92467229
quote:
1s.gif Op maandag 7 februari 2011 17:38 schreef Troeta het volgende:
ik heb ook geklikt

Hoe krijg ik spullen in mijn warehouse?
Klikken op de multitool-knop, die waar ook je normale wijzer, rotate en remove onder staan :)
pi_92467883
dank je :o
pi_92477623
Mag ik die mensen uit de op zomaar toevoegen? :)
pi_92479943
quote:
7s.gif Op maandag 7 februari 2011 21:20 schreef PatriQue89 het volgende:
Mag ik die mensen uit de op zomaar toevoegen? :)
Er zitten één of twee mensen tussen die niet meer spelen, maar die kunnen uiteraard gewoon weigeren. Dus ja, die mag je toevoegen :)
pi_92494078
Ik bedacht me net dat je via je harbor helemaal geen goederen kunt verschepen in ruil voor coins.. dat zou best aangepakt mogen worden eigenlijk, aangezien ik aan goederen zelden tekort heb.
  dinsdag 8 februari 2011 @ 12:18:44 #273
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92496634
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 11:02 schreef FutureWorld het volgende:
Ik bedacht me net dat je via je harbor helemaal geen goederen kunt verschepen in ruil voor coins.. dat zou best aangepakt mogen worden eigenlijk, aangezien ik aan goederen zelden tekort heb.
Dan ben je een uitzondering... Ik zou zeggen open meer winkels en plaats meer sticks.
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92497473
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 12:18 schreef Rickazio het volgende:

[..]

Dan ben je een uitzondering... Ik zou zeggen open meer winkels en plaats meer sticks.
Mwah, winkels meer dan voldoende.. kan ze net aan in 1 keer oogsten als ik zou willen.. en vervolgens ruimschoots vullen, maar dan kom ik dus energy te kort.

Als je gewoon een beetje goed plant met wanneer je boats terugkomen en je crops volgroeit zijn, kom je zelden echt goederen tekort. En anders kun je altijd nog, als nood, bij je buren gaan oogsten..

  dinsdag 8 februari 2011 @ 12:49:54 #275
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92497609
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 12:44 schreef FutureWorld het volgende:

[..]

Mwah, winkels meer dan voldoende.. kan ze net aan in 1 keer oogsten als ik zou willen.. en vervolgens ruimschoots vullen, maar dan kom ik dus energy te kort.

Als je gewoon een beetje goed plant met wanneer je boats terugkomen en je crops volgroeit zijn, kom je zelden echt goederen tekort. En anders kun je altijd nog, als nood, bij je buren gaan oogsten..

[ afbeelding ]
I know, daarom moet je vrijwel altijd die +3 energy bonussen gebruiken die je van je buren krijgt.
Vanwaar dat plaatje?
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92501629
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 februari 2011 12:49 schreef Rickazio het volgende:

[..]

I know, daarom moet je vrijwel altijd die +3 energy bonussen gebruiken die je van je buren krijgt.
Vanwaar dat plaatje?
Vanwege de aankondiging van de factories.. ik ben benieuwd. Wellicht weer een nieuwe manier om goederen te ontwikkelen ?

Waar ik wel continue tegenaan loop is het feit dat ik steeds te weinig zoning permits heb.. genoeg uitbreidingsplannen die nu steeds in de ijskast kunnen. Zojuist uitgebreid, maar staat ook meteen al weer vol.
pi_92521685
You just sent Mark a Red Envelope!
pi_92542677
Zouden mensen mij als buurman/buurvrouw willen toevoegen??? gebruikersnaam op facebook: Wouter Bot

Alvast bedankt

[ Bericht 4% gewijzigd door bot-vld op 09-02-2011 13:15:39 (foutje) ]
The only thing to fear is running out of beer!!
pi_92542793
wtf is die onzin met valentijn? :(
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92544990
Inderdaad, krijg ineens valentijnkaartje van een kerel :')

Mijn cityville doet vaag, mis halve teksten, en een buurvrouw helpt me mee een lege stukje grond om te ploegen ? Daarnaast zijn ineens al mijn pompoenen verrot :o

[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 09-02-2011 14:17:53 ]
pi_92545651
Mijn wishlist voor mijn schooltje moet nu wel doen hoorde ik :)

http://apps.facebook.com/(...)29US3eyT2jMvK6%2ChvJ

Daarnaast wil ik weer uitbreiden :P

http://apps.facebook.com/(...)DV%29U.4lwO7hMmQ-18v
pi_92545687
quote:
1s.gif Op woensdag 9 februari 2011 14:28 schreef Syd het volgende:
Mijn wishlist voor mijn schooltje moet nu wel doen hoorde ik :)

http://apps.facebook.com/(...)29US3eyT2jMvK6%2ChvJ

Daarnaast wil ik weer uitbreiden :P

http://apps.facebook.com/(...)DV%29U.4lwO7hMmQ-18v
nou ik had weer een wit scherm bij de 1e :@ De zoning dinges heb je wel ;)
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92545898
Dank :), hmm wat apart weer lool, hij staat namelijk in mijn lijst bij facebook (daar waar de comments enzo staan)

Hoeveel ingame opdrachten zijn er ? Ik blijf steken bij de winterkleding en sneeuw op daken en het schooltje.
pi_92555356
Best raar krijg ik van oude mannen valentijnskaarten op cityville moet niet gekker worden!
pi_92556476
quote:
1s.gif Op woensdag 9 februari 2011 13:18 schreef Apotheose het volgende:
wtf is die onzin met valentijn? :(
Ja is niet echt van toegevoegde waarde.
Al lijkt me dat huis (dat je krijg als je er 50 hebt) wel mooi.
pi_92560012
ik krijg steeds van die netwerkfoutmeldingen als een ander een business in mn stad wil openen (en ik dus op accept klik...)
just give a second thought
what if we don't get caught...
  donderdag 10 februari 2011 @ 08:45:52 #290
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92579180
quote:
1s.gif Op woensdag 9 februari 2011 18:52 schreef Rens-Reith het volgende:

[..]

Ja is niet echt van toegevoegde waarde.
Al lijkt me dat huis (dat je krijg als je er 50 hebt) wel mooi.
Indd, ik moet er nog 8 :P Iemand de secret admirer unlocked? :P
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92581886
Ik hoop dat mijn bootjes stevige wielen hebben ;(

pi_92582203
ik heb ze wel eens over mijn wegen zien rijden/varen :+
  donderdag 10 februari 2011 @ 11:13:53 #293
323475 JaimyLee
Manchester United
pi_92582504
Ik heb mij al is uit de wiki laten halen, maar deze topics gebruiken dat dus niet? Kan de volgende TS mij uit de OP halen? Ik vind het niet erg al die vrienden, maar ik speel geen cityville meer.

gr gr gr Jaimy
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.
  donderdag 10 februari 2011 @ 15:08:56 #294
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_92589788
quote:
1s.gif Op donderdag 10 februari 2011 11:13 schreef JaimyLee het volgende:
Ik heb mij al is uit de wiki laten halen, maar deze topics gebruiken dat dus niet? Kan de volgende TS mij uit de OP halen? Ik vind het niet erg al die vrienden, maar ik speel geen cityville meer.

gr gr gr Jaimy

Just when I thought I was out... they pull me back in.
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_92597666
4 capital endoserements ofzo
wie o wie
pi_92604646
quote:
1s.gif Op donderdag 10 februari 2011 18:09 schreef ibo0546 het volgende:
4 capital endoserements ofzo
wie o wie
Wie o wie ben jij :')
pi_92609188
Jezus :r moet ik mijn miljoen uitgeven aan twee van die kansloze overpriced skyscraper condos :r
pi_92609498
quote:
13s.gif Op donderdag 10 februari 2011 21:28 schreef Misan het volgende:
Jezus :r moet ik mijn miljoen uitgeven aan twee van die kansloze overpriced skyscraper condos :r
En je hebt er (voorlopig) geen flikker aan ^O^
pi_92609761
quote:
1s.gif Op donderdag 10 februari 2011 21:33 schreef MaxMark het volgende:

[..]

En je hebt er (voorlopig) geen flikker aan ^O^
nee, ze brengen geen reet op qua inwoners of geld
pi_92610487
quote:
13s.gif Op donderdag 10 februari 2011 21:28 schreef Misan het volgende:
Jezus :r moet ik mijn miljoen uitgeven aan twee van die kansloze overpriced skyscraper condos :r
MOET dat? :? Is dat een doel ofzo wat je moet halen?
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_92610745
quote:
1s.gif Op donderdag 10 februari 2011 21:46 schreef Apotheose het volgende:

[..]

MOET dat? :? Is dat een doel ofzo wat je moet halen?
een doel idd

Nieuw topic: Cityville #5
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')