net ff de endurance race op grand valley gedaan met 2 ervaren en 2 nieuwe coureurs... de 2 nieuwe gingen in die ene race naar lvl 13quote:Op zondag 23 januari 2011 11:50 schreef Kreator het volgende:
[..]
Oja. Crap. Dat was ik ff vergeten..
B-spec nu alle 6 boven niveau 20 zitten, maar ik moet nu ook races keer op keer gaan doen om te levellen voordat ik weer verder kan....
Ja, in het begin gaat het wel lekker snel.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:35 schreef Salatrel het volgende:
[..]
net ff de endurance race op grand valley gedaan met 2 ervaren en 2 nieuwe coureurs... de 2 nieuwe gingen in die ene race naar lvl 13nu maar de mx5 race aangezet met alle4 de coureurs
Is wel erg optimistisch, dan zouden ze continu rond hun snelste rondetijd moeten rijden en dat doen ze niet. Ga als je de Formula Gran Turismo gebruikt maar van minimaal vijf uur en een kwartier uit, mits je een geheel droge race hebt. Gaat het regenen of heb je een compleet natte race, tel er dan gerust anderhalf tot twee uur bij op.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:49 schreef Toempf het volgende:
Ben ook al heel het weekend bezig met Endurances op B-spec, zit nu op level 30. Suzuka 1000km gaat zo'n 4,5 duren volgens mijdaarna mogen ze gelijk weer aan de bak
Ik heb me geloof ik een klein beetje vergistquote:Op zondag 23 januari 2011 18:54 schreef Ik-ben-niet-perfect het volgende:
[..]
Is wel erg optimistisch, dan zouden ze continu rond hun snelste rondetijd moeten rijden en dat doen ze niet. Ga als je de Formula Gran Turismo gebruikt maar van minimaal vijf uur en een kwartier uit, mits je een geheel droge race hebt. Gaat het regenen of heb je een compleet natte race, tel er dan gerust anderhalf tot twee uur bij op.
quote:
Daar was ik ook achter gekomen inderdaad. Gaat ook wel eens mis, en dan vlieg je minstens 5x over de kopquote:Op zondag 23 januari 2011 22:40 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nurburgring is makkelijkJe kan bij de chicane door de 2 linker blokken knallen en over het groene gedeelte rijden
Like the wind is easy money.quote:Op maandag 24 januari 2011 10:36 schreef CamelNLD het volgende:
Wat zijn een paar races waar je flink mee verdient? Ik heb de Seizoenevents grotendeels al klaar en die a-spec credits en xp gaat wel erg langzaam nu.
A-spec races zijn de races die je zelf moet rijdenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |