Vraag garantie bij de volgende vis, slechts 3.50 voor een half jaar garantie.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 09:38 schreef woads het volgende:
Update:
- Ik heb besloten voor mijn vis dat hij dood is en heb hem maar begraven.(nu is hij dus zeker dood) (leonard)
- Ik heb een nieuwe vis gekocht, volgende dag wederom overleden (leonard de 2de ging wel drijven)
- Deze week een nieuwe vis, hopelijk blijft deze wel leven.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 09:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Vraag garantie bij de volgende vis, slechts 3.50 voor een half jaar garantie.
Die is echt zielig. Ze zouden degene die dat doet van mij wel mogen afmaken.quote:
Gelukkig maar, vond het een beetje onduidelijk op het filmpje of dat nou de bedoeling was.quote:Het beestje zit alleen ff in een vervelend klein kommetje. Ze hebben 'm niet aangezet hoor!
Er is wel eens een "kunstenaar" geweest die 6 (of zo) blenders met in ieder 1 goudvis op een rijtje had gezet op een tentoonstelling, met daarbij een bordje dat je ze aan moest zetten. Uiteraard was het niet de bedoeling dat dat echt gebeurde, maar uiteindelijk heeft 1 klapjosti toch eentje aangezet.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:40 schreef marloesw het volgende:
[..]
Gelukkig maar, vond het een beetje onduidelijk op het filmpje of dat nou de bedoeling was.
Om een goudvisquote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:43 schreef ToT het volgende:
[..]
Er is wel eens een "kunstenaar" geweest die 6 (of zo) blenders met in ieder 1 goudvis op een rijtje had gezet op een tentoonstelling, met daarbij een bordje dat je ze aan moest zetten. Uiteraard was het niet de bedoeling dat dat echt gebeurde, maar uiteindelijk heeft 1 klapjosti toch eentje aangezet.
Heeft voor een redelijke rel gezorgd.
*Mompelt iets over een mus en Domino Day.*quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:45 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Om een goudvis, maar best cruel eigenlijk
.
Moge de eerste 2 in vrede rusten. Heel veel sterkte TS. We leven met je mee; Leonard was als een vriend, een broer voor ons.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 09:38 schreef woads het volgende:
Update:
- Ik heb besloten voor mijn vis dat hij dood is en heb hem maar begraven.(nu is hij dus zeker dood) (leonard)
- Ik heb een nieuwe vis gekocht, volgende dag wederom overleden (leonard de 2de ging wel drijven)
- Deze week een nieuwe vis, hopelijk blijft deze wel leven.
Je geeft ze wel eten he?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 09:38 schreef woads het volgende:
Update:
- Ik heb besloten voor mijn vis dat hij dood is en heb hem maar begraven.(nu is hij dus zeker dood) (leonard)
- Ik heb een nieuwe vis gekocht, volgende dag wederom overleden (leonard de 2de ging wel drijven)
- Deze week een nieuwe vis, hopelijk blijft deze wel leven.
Ha die ho ja spesjaal voor jou ok doei gr grquote:Op woensdag 9 februari 2011 14:10 schreef Weissman het volgende:
[..]
HAAHAHAHA GOUD-VIS VAT JE UM...HILARICHS MANG !!!11!11
GOIEN GARP, GROETJENS HENK (FORUM-LID)
grotjes aan de kitsquote:Op woensdag 9 februari 2011 14:11 schreef johnnyboy. het volgende:
[..]
Ha die ho ja spesjaal voor jou ok doei gr gr
stokskequote:Op vrijdag 21 januari 2011 09:33 schreef Diemux het volgende:
Probeer met een stokske of een netje dat beest te verplaatsen. Kijken wat het doet.
Misschien is het een idee om langs een psychiater te gaan met een gedrag-stoornis van dit kaliber.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 09:04 schreef woads het volgende:
Oké. Ik was vorige week jarig. Wat kreeg ik uiteraard: Twee splinternieuwe goudvissen. (Al acterend deed ik alsof ik er blij mij was) Een meisje riep achter in de kamer: "Hé, ik ga volgende week op vakantie, kan je ook op mijn goudvissen pakken." Ik zei: "Misschien is dat niet zo goed idee. " Zei zij: "Jawel joh! Komt goed." Ik legde me erbij neer.
We zijn nu 4 dagen verder en 4 van de 5 vissen zijn gesneuveld. De aquarium ik stuk gegaan en de overlevende zit nu een een bak met water.
Een vis was eruit gesprongen, (ik vond hem op de grond), overige 3 zijn wederom zonder duidelijk reden gesneuveld. Waarom ziet mijn medemens niet dat ik niet goudvis waardig ben?!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |