abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 20 januari 2011 @ 23:15:17 #26
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_91639341
Karin vond ik vanavond niks :N Wel een leuke aflevering.
  donderdag 20 januari 2011 @ 23:15:49 #27
171161 Bellatrix
video et taceo
pi_91639358
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:10 schreef ZwartmetSuiker het volgende:

[..]

Ja maar volgens mij kom je als mol zijnde niet om vrienden te maken. Ik bedoel, al ben je weinig sympathiek, als je goed molt is zoiets niet erg.
Het is toch wel handig om goed in de groep te liggen, net zoals Dennis of een George? Dan kun je alleen maar meer maken.
“I am become a sour woman, I take no joy in mead nor meat, and song and laughter have become suspicious strangers to me. I am a creature of grief and dust and bitter longings. There is an empty place within me where my heart was once.”
pi_91639370
Goed ik ga slapen, morgen weer eventjes verder.

Dit is trouwens mijn eerste reekstopic :D :P
In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
pi_91639526
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:14 schreef Jane het volgende:

[..]

Ja, dat klopt. Ik bedoelde ook meer dat het echt zo'n opdracht is waarvan het de bedoeling is dat er een lekkere discussie losbarst of dat mensen elkaar een beetje kwaad aankijken naderhand. Maar daarvan was nu gewoon helemaal geen sprake.
Ehhhh...... daar was juist wél sprake van:

"Wij hebben gisteren een ongelooflijke topdag gehad met z'n allen. [...] wij waren een grote gezellige club. Het was fantastisch... en vandaag... *bam*, slaat het meteen om."
  donderdag 20 januari 2011 @ 23:56:26 #30
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_91641244
Na deze aflevering lijkt het erop dat Patrick de mol is (zag ook op internet een molmailfilmpje waarin plots zijn naam voorbijkwam onder aan het scherm, al was dat bij de intro met beelden van de opdrachten dus wellicht verkeerd geknipt en geplakt in de beelden).

Zelf denk ik dat Miryanna er volgende week zal uitvliegen, prettige vrouw maar helemaal niet fanatiek betrokken bij het spel (ja, Soundos en Karin zijn irritant, maar gaan wel meer op in het spel wat altijd helpt bij de test). Mocht ik gelijk hebben dan zit Anna meteen al in aflevering 6 met haar vrijstelling!

Heb nog niet alles nagelezen, maar Karin zit dus niet volgende week nog op Horace als mol (het is duidelijk een opdracht waarin een kandidaat aan een andere kandidaat, of aan allemaal, een antwoord mag ontfutselen van de vorige test).

Zo, wie was de persoon die evenveel foute antwoorden had als Horace? En de mol dient ook nog altijd contact op te nemen met één van de kandidaten.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  vrijdag 21 januari 2011 @ 00:09:59 #31
261030 Heufd
schouders, knie en teen.
pi_91641869
Net teruggekeken en daar gaat mijn mol.

Wel een bazenseizoen trouwens. Die gladjanus begin ik ook steeds meer te mogen.
pi_91641945
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:07 schreef marcodej het volgende:

[..]

"Ga die vlag maar halen!" en hij mikt de vlag de diepte in. _O-

Was dat niet bij 71 graden noord? :D
pi_91642550
Ben ik de enige die Karin geweldig vindt? *horace loopt de boel te fucken*
pi_91642986
Ik hoop echt dat het Karin niet is :').. Voorlopig denk ik aan Art, Patrick of Anne, hoewel Art mij iets te verdacht wordt neergezet. En owee als de kandidaten weer zelf mol acties gaan uithalen. Vreselijk is dat, je moet toch voor geld gaan. Gelukkig valt dat voorlopig nog wel mee.
pi_91643078
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 00:25 schreef bierjoost het volgende:
Ben ik de enige die Karin geweldig vindt?
pi_91643450
Hmm net gekeken, wel weer een leuke aflevering, vooral opdracht 2 :). Ik denk dat Jan nog steeds goed zit, en denk dat hij op Art zit, vooral vanwege het vieze kijken aan het eind van de aflevering :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:03:08 #37
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_91644011
quote:
Op donderdag 20 januari 2011 23:56 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

Heb nog niet alles nagelezen, maar Karin zit dus niet volgende week nog op Horace als mol (het is duidelijk een opdracht waarin een kandidaat aan een andere kandidaat, of aan allemaal, een antwoord mag ontfutselen van de vorige test).
Maar je zag ook al een stukje waarin Art zegt dat ie keihard heeft gelogen. Dus of we er veel aan hebben...
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_91644075
Zo, heb de laatste topics even doorgebladerd, wat zijn jullie snel :P

Ik wil het niet, maar toch staat Karin op mijn lijstje met verdachten. Het kan gewoon niet dat zij zo dom is.
Verder zorgt zij niet voor geld in de pot, doet ze domme dingen waardoor opdrachten (dreigen te) mislukken en probeert ze anderen verdacht te maken.
Daarnaast vond ik haar opmerking bij de test verdacht. Ze zei iets als: ''Horace is de mol, ik zou bijna helemaal op hem gaan. Maar dat doe ik natuurlijk niet!
Nee, als je de mol bent doe je dat natuurlijk niet nee.

Maar ik blijf toch nog lekker in mijn Anna tunnel. Weinig opvallende dingen die ze doet, maar ook weinig om geld in de pot te brengen.

Ik begrijp niet zo goed waarom mensen het onzin vinden dat een mol geld verdient als hij of zij weet dat het er toch weer uit gaat. Dat is toch een prima manier om net te doen alsof je goed je best doet voor de pot? Natuurlijk wil je dat er helemaal geen geld in gaat, maar je wilt ook niet dat je verdacht wordt en dan is dat de perfecte manier. Bovendien is dit in eerdere seizoenen ook meerdere malen voorgekomen.

Anna kwam zelf niet op het Beatrix idee, kwam sowieso met weinig, maar ging er dan toch in mee (was ook bereid om mee te gaan met Elvis trouwens dacht ik). Waarom niet, als er daarna weer geld gaat verdwijnen? Het is niet zo dat ze de rest van de afleveringen al veel in de pot heeft gebracht...

Bij de film/ sleutel opdracht kwam ze er zogenaamd pas 2,5 minuut voor tijd achter dat de personen op hun scherm waarschijnlijk andere mensen waren dan de mensen die Anna en Soundos konden zien. Ja, dan lijkt het alsof je toch je best doet, maar weet je ook dat je in die 2,5 minuut natuurlijk weinig meer kunt uithalen.

Owja, en de vulkaan die ze schilderde leek verdacht veel op de Santa Ana vulkaan die op de site van WIDM staat :)

Jan en Miryanna vallen wat mij betreft af, die doen te goed hun best voor geld en zorgen ook dat er daadwerkelijk wat in de pot komt. Jan lijkt me wel een persoon die veel observeert en wellicht een leuke kans maakt om winnaaar te worden.
Feauteaux
You make me sick, because I adore you so...
Ik besefte de ernst van mijn kater, toen de poes stampend de kamer binnen kwam.
pi_91644096
Ik begin soundos steeds meer te waarderen :D ze praat een beetje raar, maar dat mag de pret niet drukken.. Vond het echt een leuke aflevering!
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:13:00 #40
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_91644309
Mol-tweet:
Zo, en dat was in aflevering drie afvaller twee. Op naar vier! Groeten van de elfde Mol.

Dat vier zou toch niet stiekem betekenen dat er volgende aflevering 2 kandidaten uitgaan..?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:15:40 #41
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_91644366
quote:
Op vrijdag 21 januari 2011 01:05 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ik wil het niet, maar toch staat Karin op mijn lijstje met verdachten. Het kan gewoon niet dat zij zo dom is.
Verder zorgt zij niet voor geld in de pot,
Karin heeft 1e aflevering toch 3000 uit de mandjes meegenomen?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:19:32 #42
19350 gohan16
Inmiddels 26
pi_91644462
10 deelnemers, 11 afleveringen

9 afleveringen waarbij mensen afvallen (1-9) -> 7 mensen vallen af. (dus 2 afleveringen valt er niemand af)
1 aflevering finale (= 3 mensen)
1 einde met bekendmakig mol

toch?
I used to be schizofrenic, but we're okay now.
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:43:06 #43
217529 Jabberwocky
Jabberwo)))cky
pi_91645000
Waarschijnlijk wel, ja. Dus nog een keer zonder afvallers. :)
"Beware the Jabberwock, my son!
The jaws that bite, the claws that catch!
Beware the Jubjub bird, and shun
The frumious Bandersnatch!"
pi_91645110
Hoe kiest de programmaleiding eigenlijk wie de mol gaat zijn?
Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
  vrijdag 21 januari 2011 @ 01:54:45 #45
19350 gohan16
Inmiddels 26
pi_91645230
Of iemand komt terug... ;)
I used to be schizofrenic, but we're okay now.
pi_91645326
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:48 schreef sbientje het volgende:
Hoe kiest de programmaleiding eigenlijk wie de mol gaat zijn?
Bij de 'sollicitatie/castingdagen' wordt iedereen gevraagd of ze de mol willen zijn. En de ja-zeggers zullen ze dan wel bespreken en kijken of die bij hun eigen profiel voor dit seizoen past en dan met die persoon in overleg erover gaan.
pi_91645423
Inderdaad bazen-seizoen. Een ontzettend leuke aflevering. Het leek vanouds alsof iedereen hun best deed, er was een echt groepsgevoel en toen bam...een onhaalbare hotel-opdracht. Plus bagage. Plus test. Dat hakt er flink in.

Goede aflevering.

Na vandaag zeg ik: Patrick is de Mol.
  vrijdag 21 januari 2011 @ 04:52:05 #48
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_91646414
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:13 schreef texelonia het volgende:
Mol-tweet:
Zo, en dat was in aflevering drie afvaller twee. Op naar vier! Groeten van de elfde Mol.

Dat vier zou toch niet stiekem betekenen dat er volgende aflevering 2 kandidaten uitgaan..?
Erg veel cijfers in zo'n tweet..
  vrijdag 21 januari 2011 @ 05:24:48 #49
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_91646509
De site van de Avro doet maf..is lekker aan het mollen! :P

quote:
De pagina die je hebt opgevraagd bestaat (nog) niet, of bestaat niet meer...

Ben je hier beland vanaf een andere pagina van deze website, stel ons dan op de hoogte via een mailtje, zodat we de fout kunnen herstellen.

Ben je hier terechtgekomen via een link op een andere website, dan is die link helaas onjuist.

Klik hier om weer naar de AVRO Homepage te gaan.
:{.
pi_91647526
Ik vond die Jan nooit sympathiek, maar ik merk dat ik hem tof begin te vinden.
Lijkt me een mol actie. :D
Bij elke gelegenheid schreef fathank het volgende:
Ik ben toen op Lowlands halverwege 't optreden van Typhoon knock out gegaan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')