Ik ook. Ik stop met het kopen van Nederlandse sigaretten.quote:
Goedzo, veel succes. Ik ben ondanks alles zo blij dat ik in mei ben gestopt. Je hoeft niet meer te denken aan de hoge prijzen en niet aan het feit dat je nergens meer kunt roken.quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:11 schreef zoalshetis het volgende:
ben ik even blij dat ik in april een serieuze stoppoging ga doen.
Opeens niet meer zo moralistisch?quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:21 schreef Viajero het volgende:
[..]
Ik ook. Ik stop met het kopen van Nederlandse sigaretten.
Dit kabinet is een droom voor smokkelaars, tabakprijzen omhoog, coffeeshops dicht..
Nu nog de boterprijs verdubbelen en koffie verbieden, en ik wordt smokkelaar
hoe is het jou gelukt?quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Goedzo, veel succes. Ik ben ondanks alles zo blij dat ik in mei ben gestopt. Je hoeft niet meer te denken aan de hoge prijzen en niet aan het feit dat je nergens meer kunt roken.
"politie rolt weer thuiskweker op. hij had maar liefst 100 tabaksplantjes staan".quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:52 schreef MASD het volgende:
Hehe, nog even en het vervangt coke als upper class drug.
Ach, illegale sigaretten branden net ze goedquote:
Hoeveel wil je ervoor hebbenquote:Op donderdag 20 januari 2011 18:24 schreef Kabolter het volgende:
Ach, ik heb nog een paar slof sigaretten van Bali hier liggen. 80 eurocent per pakje, en natuurlijk ook uit de fabriek van Philip.
Die ¤4,80*30 = ¤144 per maand waren geen probleem? Die ¤12 extra die er nu bijkomen daarentegen...quote:
dat sowieso. net alsof verslaafden zich laten weerhouden door prijs. maar het blijft een geweldige melkkoe die tweemaal gepakt wordt.quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:06 schreef Merkie het volgende:
[..]
Die ¤4,80*30 = ¤144 per maand waren geen probleem? Die ¤12 extra die er nu bijkomen daarentegen...
Deze prijsverhoging zal 0,0 effect hebben op het aantal rokers.
Elke prijsverhoging heeft effect op het aantal rokers. Nog meer effect was bereikt wanneer roken niet alleen via prijsstelling wordt ontmoedigd, maar ook op andere manieren, dus via voorlichting of beperkingen zoals het rookverbod in de horeca.quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:06 schreef Merkie het volgende:
Die ¤4,80*30 = ¤144 per maand waren geen probleem? Die ¤12 extra die er nu bijkomen daarentegen... Deze prijsverhoging zal 0,0 effect hebben op het aantal rokers.
stink kleding?quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:04 schreef Taartjeh het volgende:
Rook niet alleen mijn ouder die roken wel bijde best veel !
En door hun he krijg ik stink kleding en rook longen !
Ik ben ze dankbaar !!
Bah knoflooksaus dat moet je gewoon niet vreten pindakaas valt nog wel mee!quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:18 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
stink kleding?
Dan vind ik dat er ook 385% aan accijns moet komen op pindakaas en knoflooksaus..
Dat stink ook als mensen dan hun bakkes open doen.
Ik alweer 9 maandenquote:Op donderdag 20 januari 2011 18:49 schreef mrPanerai het volgende:
ondertussen bijna 6 maanden rookvrij...boeie dus
Tot het moment dat er echt veel rokers gaan stoppen en de roverheid andere manieren gaat bedenken om aan deze duizelingwekkende belastingopbrengsten te komen..quote:Op donderdag 20 januari 2011 18:49 schreef mrPanerai het volgende:ondertussen bijna 6 maanden rookvrij...boeie dus
nogmaals. prijs maakt niet uit als mensen verslaafd zijn. dan komen ze er wel op andere manieren aan.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:38 schreef DroogDok het volgende:
Gezeik, verdubbelden die prijzen, roken is een keuze.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |