Nee, maar ik heb liever dat source 'MSN' op zoveel mogelijk monitoren in de studio te zien is (is de Social Radio studio-samenvatting).quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:49 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Meer niet? [/Jon Bakker-modus]
quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:50 schreef Allrounder het volgende:
Ik heb het 40 min. volgehouden naar Domien te luisteren. Maar even een Avicii mix aangeslingerd.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
Dadelijk weer allemaal braaf naar Wie is de Hans? kijken he...
u bent bekend met het fenomeen www.uitzendinggemist.nl?quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:00 schreef Allrounder het volgende:
Ik was ook van plan WIDM eens te volgen. Heb de 1e aflevering gezien 2e vergeten. Nu kijk ik niet meer, want dan snap ik er toch niks van.
Jazeker, echter geen zin om dat nu nog terug te kijken. Ik ben eigenlijk niet goed in series volgen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:02 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
u bent bekend met het fenomeen www.uitzendinggemist.nl?
ik ken het, maar voor dingen als de Mol, Robinson en Peking Expres maak ik een uitzondering. dat moet ik zien en het liefst op het moment van uitzenden zelf en anders zsm.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:04 schreef Allrounder het volgende:
[..]
Jazeker, echter geen zin om dat nu nog terug te kijken. Ik ben eigenlijk niet goed in series volgen.
Ik wil zulke series (spellen) idd ook op het moment zelf zien. Met series maakt me dat niet uit. Die download ik gewoon en kijk ik dan in 1 keer uit, i.p.v. elke zondagavond voor de buis te moeten zitten.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:06 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik ken het, maar voor dingen als de Mol, Robinson en Peking Expres maak ik een uitzondering. dat moet ik zien en het liefst op het moment van uitzenden zelf en anders zsm.
Vast een heruitgave ofzo dan.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:16 schreef Paul-89 het volgende:
Deze is toch helemaal niet meer zo nieuw ?
ouderwets kutquote:
Is niet nieuw meer.quote:
+1quote:
Jeps, denk het ook. Dit nummer is ook lekker trouwens.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:39 schreef -Hans- het volgende:
Chef's special. Daar gaan we het komend jaar veel van horen! Leuke single en ze schijnen ook wel OK te zijn geweest @ Noorderslag.
http://twitter.com/#!/NicoletteVanDam/status/28176192167223296quote:Zapt langs een programma met dikke kinderen en dat domme gansje Nicolette van Dam op RTL4. Ge-wel-di-ge tv. Not.
quote:@RoelJewel Goeie text... ;-)
is ook een keer in beeld geweest tijdens ramonquote:Op donderdag 20 januari 2011 19:56 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb liever dat source 'MSN' op zoveel mogelijk monitoren in de studio te zien is (is de Social Radio studio-samenvatting).
Maar goed, genoeg technisch gelul voor vanavond.
Ze reageert ook echt op alles en iedereen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:47 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://twitter.com/#!/RoelJewel/status/28175564766449664
[..]
http://twitter.com/#!/NicoletteVanDam/status/28176192167223296
[..].
Birds tijdens NachtGiel, dat was ongelofelijk mooiquote:Op donderdag 20 januari 2011 20:39 schreef -Hans- het volgende:
Chef's special. Daar gaan we het komend jaar veel van horen! Leuke single en ze schijnen ook wel OK te zijn geweest @ Noorderslag.
Zekersquote:Op donderdag 20 januari 2011 20:41 schreef Allrounder het volgende:
[..]
Jeps, denk het ook. Dit nummer is ook lekker trouwens.
Helaas gemist.quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:53 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Birds tijdens NachtGiel, dat was ongelofelijk mooi
Hallootjesquote:
quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:06 schreef Timo20 het volgende:
Goooooeeeedenavond![]()
![]()
Daar zijn we weer eens :s
gelukkig hebben we YTquote:
Avondquote:
Timoquote:Op donderdag 20 januari 2011 21:06 schreef Timo20 het volgende:
Goooooeeeedenavond![]()
![]()
Daar zijn we weer eens :s
Thanksquote:
Waarschijnlijk is ie in 2011 op single uitgekomen?quote:Op donderdag 20 januari 2011 21:30 schreef -Hans- het volgende:
Go Back To The Zoo. Helden!!!!
wat waren ze goed @ Noorderslag. Waarom staat er 2011 achter de titel. Re release?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |