GOOORE PVDA STEMMER !!quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:25 schreef TheMagnificent het volgende:
JOUW EINDSCORE IS: 115.
Al met al heb je behoorlijk wat affiniteit met de islam zoals die door de meeste moslims in Nederland wordt beleden. De kloof tussen jou en hen is misschien wel kleiner dan je zelf verwacht had. Tot vrijdag in de moskee?
Ik heb laatst toch echt D66 gestemd.quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:26 schreef Weissman het volgende:
[..]
GOOORE PVDA STEMMER !!
LANT UIT !!
Een eckte eckte Turk stemt blindelings PvdA.quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:28 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ik heb laatst toch echt D66 gestemd.
Boks.quote:Op donderdag 20 januari 2011 22:46 schreef kanovinnie het volgende:
Jouw eindscore is: 35.
Al met al moet jij weinig tot helemaal niks hebben van de islam. De kans is overigens groot dat je ook met andere religies weinig ophebt, al zullen bepaalde gebruiken en opvattingen tussen die religies wel verschillen.
Het zal tijd worden. Met je tijd meegaan, meid. Al die falers die nog met de oude MSN werkenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 08:37 schreef Ayca het volgende:
Wat is deze.
Ik ben nu verplicht om de nieuwe msn te downloaden anders kan ik niet inloggen.
Pff.
quote:Op vrijdag 21 januari 2011 09:33 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Het zal tijd worden. Met je tijd meegaan, meid. Al die falers die nog met de oude MSN werken.
hmmmmquote:Op vrijdag 21 januari 2011 09:33 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Het zal tijd worden. Met je tijd meegaan, meid. Al die falers die nog met de oude MSN werken.
Move ya ass up, bitch !!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 10:30 schreef Ayca het volgende:
Hm naar de volgende bushalte lopen of hier 20min. wachten...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |