Jaquote:Op vrijdag 21 januari 2011 13:09 schreef Mcnick1 het volgende:
Krijg je van easyway trouwens nog een jaaropgave?
De jaaropgave wordt medio februari / maart verstuurd.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 13:09 schreef Mcnick1 het volgende:
Krijg je van easyway trouwens nog een jaaropgave?
Ik had er maandag een mee, in een van de meest luxe uitvoeringen. Vond het niet echt bijzonder ofzo qua rijeigenschappenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:53 schreef joppie_saus het volgende:
Geen heel bijzondere auto, maar oioi wat reed deze auto toch heerlijk!:
Is dat een C-Max? Ik heb er wel eens in gereden, maar een automaat. Vond hem hartstikke nerveus. Hij schakelde bij mij constant terug tijdens het optrekken wat niet nodig was. Misschien stond hij op sport stand ofzo.. Geen idee of die optie er is.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 15:59 schreef joppie_saus het volgende:
Hmm, dat kan. Ik vond de auto heerlijk sturen en lekker vlot optrekken. Niks mis mee.
In een 107 niet, maar in de betere BMW / Audi / Mercedesquote:Op vrijdag 21 januari 2011 16:17 schreef joppie_saus het volgende:
C-Max inderdaad, handbak. Automaat vind ik sowieso geen zak aan.
Uiteraard gaat dat voor, neem aan dat EW daar ook begrip voor heeft. Gecondoleerd!quote:Op vrijdag 21 januari 2011 17:46 schreef joppie_saus het volgende:
Hmm, die Mercedes automaat bij de rijtest was natuurlijk ook wel het uiterste
Ik werd vanochtend gebeld door EW voor maandag, maar ik was net een kwartier daarvoor gebeld dat vader van vriend is overleden en maandag de begrafenis is. Dat gaat echt even voor.
Gecondoleerdquote:Op vrijdag 21 januari 2011 17:46 schreef joppie_saus het volgende:
Hmm, die Mercedes automaat bij de rijtest was natuurlijk ook wel het uiterste
Ik werd vanochtend gebeld door EW voor maandag, maar ik was net een kwartier daarvoor gebeld dat vader van vriend is overleden en maandag de begrafenis is. Dat gaat echt even voor.
Ik was in pak, maar ik hoor ook wel mensen die in een nette spijkerbroek en overhemd komen en gewoon aangenomen worden. Tevens word je sowieso wel aangenomen, tenzij je echt in korte broek met teenslippers komt of die BMW tegen een boom parkeertquote:Op vrijdag 21 januari 2011 19:38 schreef warchaser44 het volgende:
wordt het trouwens op prijs gesteld dat je in pak komt naar de sollicitatie? of is een pantalon+overhemd genoeg
Als je maar goed kijkt tijdens het BMW-tegen-de-boom-parkeren, word je ook nog aangenomenquote:Op vrijdag 21 januari 2011 22:08 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik was in pak, maar ik hoor ook wel mensen die in een nette spijkerbroek en overhemd komen en gewoon aangenomen worden. Tevens word je sowieso wel aangenomen, tenzij je echt in korte broek met teenslippers komt of die BMW tegen een boom parkeert
Dat zou zomaar kunnen inderdaadquote:Op vrijdag 21 januari 2011 22:13 schreef Fleauris het volgende:
[..]
Als je maar goed kijkt tijdens het BMW-tegen-de-boom-parkeren, word je ook nog aangenomen
Ik vind zo'n Aygo echt niksquote:Vandaag een Aygo gereden, viel me nog best mee! Ik had niet zo'n hoge pet op van zo'n kleine Toyota en ik vond de Auris al niet heel spetterend. Maar een Aygo met een 1.0 reed nog best redelijk!
Daarna een vrij nieuwe Astra Station, niet echt iets op aan te merken, maar hij sprong er qua rijeigenschappen ook niet bovenuit ofzo.
Ik wil terug naar de tijden met de luxe SUVsRange Rover, XC90 met V8.
Die cafetaria is inderdaad heel goed te doen! Vaak staat er ook wel een andere hiker, kan je daar ook een praatje mee maken.. Tenzij het een Duitse student is natürlichquote:Op vrijdag 21 januari 2011 22:43 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik kom er zo vaak dat ik wel weet hoe laat ik bij Arval moet aankomen om meteen de bus in te kunnen stappen. Dreig ik te laat te komen rij ik wel even langs de Mac
Of ik lever hem wel af en ga naar het cafetaria, de patat daar is heel goed te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |