Tja, zoals al verwacht. Je zag dat Dodig al zijn energie had gestoken om die tiebreak te winnen. Dan is het bijna altijd zo dat ze die set daarna tegenvallen omdat ze die intensiteit niet meer kunnen opbrengen.quote:
Inderdaad, sinds Anacone heeft Fedje er ineens weer zin in! En hij speelt idd echt bijna beter dan ooitquote:Op woensdag 19 januari 2011 11:51 schreef TheGeneral het volgende:
*4-1 Federer.
Hij lijkt nu ook elke game te willen pakken. In plaats van, zoals normaal, 1 break pakken en dan op eigen service het afmaken. Maar zich niet meer inspannen op de service van de tegenstander.
Die backhand passing was wel briljant ja..quote:Op woensdag 19 januari 2011 12:13 schreef Norrage het volgende:
Nog wel wat nonchalance en zo..al 2e keer dat ie gebroken wordt en zo....maar paar geweldige punten van Simon ook hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |