Dat bedoel ik.quote:Op maandag 17 januari 2011 22:12 schreef Knutknuttsson het volgende:
Persoonlijk vind ik dat Ijsland ELK jaar Yohanna moet sturen
[ afbeelding ]
quote:Kandidaat Nationaal Songfestival IJsland overleden
Deelnemer van het Nationaal Songfestival in IJsland, Sigurjón Brink, is overleden.
De 36 jarige zanger is hoogstwaarschijnlijk in zijn slaap aan een hartaanval overleden. Hij zou volgende week zijn nummer tijdens de Nationale voorronde ten gehore brengen.
De RÚV beraadt zich nu op de gevolgen voor de IJslandse selectie.
Pfoeh... heftig zeg.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:56 schreef Arth_NL het volgende:
Zijn lied doet volgende week nog wel mee maar wordt gezongen door een vriend van hem.
En het lied is door:quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:56 schreef Arth_NL het volgende:
Zijn lied doet volgende week nog wel mee maar wordt gezongen door een vriend van hem.
Bron: Eurovisionbelgium.blogspot.comquote:Inzending van Sigurjón Brink in finale, ook Magna en Jógvan Hansen door in IJsland.
De vrienden van de overleden Sigurjón Brink, Magna en Jógvan Hansen mogen door naar de finale. Hreimur Örn Heimisson, Gunnar Ólason, Benedikt Brynleifsson, Vignir Snær Vigfússon, Matthías Matthíasson & Pálmi Sigurhjartarson slaagden erin om het lied van Brink goed te vertolken, zodat het in de finale zit. Matthías Matthíasson zit nu tweemaal in de finale. Aftur heim, Ég lofa en Ég trúi á betra líf zijn de laatste drie liedjes die worden toegevoegd aan de finale. Voor de anderen is het "Game Over".
Naar finale:
Jógvan Hansen - Ég lofa
Magna - Ég trúi á betra líf
Hreimur Örn Heimisson, Gunnar Ólason, Benedikt Brynleifsson, Vignir Snær Vigfússon, Matthías Matthíasson & Pálmi Sigurhjartarson - Aftur heim
Uitgeschakeld:
Buff - Sáluhjálp
Georg Alexander - Morgunsól
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:15 schreef Greys het volgende:
Hoe heet de groep nou die het zingt?
Voor de TT? Sigurjón's Friends, toch?
Het is ook niet vóór die overleden vriend, maar ván die overleden vriend.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:33 schreef APK het volgende:
Ik mis een beetje een snik in het liedje voor die overleden vriend, maar daar is het ook niet echt het liedje voor
Ben wel benieuwd of het verhaal achter het liedje nog punten op gaat leveren.
Dat bedoelde ik ook, een snik vanwege die vriend.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:38 schreef Greys het volgende:
Het is ook niet vóór die overleden vriend, maar ván die overleden vriend.
Toch?
Maar dan kunnen ze op het eind toch wel even snikken ipv dat jolige geriedel, levert een hele zooi extra punten opquote:Hij zou dit nummer eigenlijk zelf gaan doen, dus dan hoefde er geen snik in.
En nu hij het nummer niet meer kon doen, deden zijn vrienden het.
Dat denk ik niet, want de rest van Europa kent de achtergrond niet of nauwelijks.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:33 schreef APK het volgende:
Ben wel benieuwd of het verhaal achter het liedje nog punten op gaat leveren.
Maar dat gaan alle commentatoren van alle landen ze vast wel even duidelijk makenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:59 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, want de rest van Europa kent de achtergrond niet of nauwelijks.
2xquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:00 schreef Greys het volgende:
Maar dat gaan alle commentatoren van alle landen ze vast wel even duidelijk maken
Dat moet dan nog wel doordringen bij de bierdrinkende televoterquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar dat gaan alle commentatoren van alle landen ze vast wel even duidelijk maken
Die zijn dan extra emoquote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:06 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat moet dan nog wel doordringen bij de bierdrinkende televoter
Matig? Qua landen niet. Er zijn denk ik 4 landen die wel doorgaan en 10 landen die enige kans maken. Waarbij ik IJsland dan toch indeel onder de liedjes met kans maar zonder finaleplek.quote:Op dinsdag 12 april 2011 22:12 schreef Fred_B het volgende:
Ik verwacht geen wereldscore, maar in de matige eerste halve finale is er best een kans op wat verrassingen.
Helemaal eens, heel fijn nummer, leuk gebracht, blij dat het door gingquote:Op woensdag 11 mei 2011 00:38 schreef Boldface het volgende:
Ik kende dit nummer nog niet tot vanavond, maar het was meteen één van de beste nummers die ik heb gehoord. Het verhaal erachter is ingrijpend en wordt natuurlijk keurig door iedere commentator verteld, dus voor zover de muziek dat al niet doet, speelt het achterliggende verhaal wel in op de sentimenten van de kijker.
Ik vond het knap vertolkt en goed gezongen. Het draait eens niet om uiterlijk of een bizarre act, maar gewoon om een goed liedje en om een mooi eerbetoon. Dit gaat heel hoog eindigen zaterdag, denk ik. De loting is ook nog eens gunstig voor IJsland: starten als 21e...
Geen idee. Toen er storing op Nederland 1 was, ben ik weggezapt naar de Belg. Daar werd het verhaal keurig verteld (anders had ik het nu ook niet geweten). Ik miste trouwens niks aan het Nederlandse commentaar. Beetje nietszeggend. Bij de VRT waren ze best cynisch. Zo werden Kroatië en Hongarije behoorlijk neergesabeld. Ook Litouwen werd afgebrand. Twee van die drie zijn toch naar de finale door.quote:Op woensdag 11 mei 2011 00:41 schreef Greys het volgende:
(Ik vraag me alleen af of iedere commentator keurig dat ingrijpende verhaal heeft kunnen vertellen, was de commentaar storing toen al verholpen? Want op een bepaald moment gedurende best wat nummers heeft geen commentator iets kunnen zeggen.)
Nee, niet bijna, maar helemaal.quote:Op woensdag 11 mei 2011 23:48 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Zo kneuterig dat het bijna weer leuk wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |