Blegh das verrot..quote:Op woensdag 19 januari 2011 10:46 schreef MrMoon het volgende:
[..]
kan niet, werk in een callcenter..
Hehe, scherp.quote:Op woensdag 19 januari 2011 11:10 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En dat ie vanavond moet werken is ook verrot
In een callcenter werken is ook verrotquote:Op woensdag 19 januari 2011 11:10 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En dat ie vanavond moet werken is ook verrot
Dat bedoel ik dusquote:Op woensdag 19 januari 2011 11:12 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
In een callcenter werken is ook verrot
wij bellen niet zelf, wij worden gebeldquote:Op woensdag 19 januari 2011 11:13 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Zeker vanavond al die mensen storen die de klassieker aan het kijken zijn?
Dus alle Ziggo klanten die problemen hebben met het kijken van de klassieker gaan jou eigenlijk storen! Een schandequote:Op woensdag 19 januari 2011 11:14 schreef MrMoon het volgende:
[..]
wij bellen niet zelf, wij worden gebeld
quote:Op woensdag 19 januari 2011 11:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Dus alle ZiggoKPN klanten die problemen hebben met het kijken van de klassieker gaan jou eigenlijk storen! Een schande![]()
Dat zij er nogal wat dus...quote:
doe je goedquote:Op woensdag 19 januari 2011 11:27 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik ga het zometeen toch weer voor elkaar krijgen om niet genoeg trainees te hebben...
ach hopelijk is het weer lekker rustig zoals de afgelopen dagen..quote:
Bij mij was het wel het geval.quote:Op woensdag 19 januari 2011 12:40 schreef FrituurVetPet het volgende:
Het is tegenwoordig al wel zo dat skillswijzigingen van geliste spelers op de transferlijst aangepast worden toch?
Dus als ik nu mijn 17jarige uitstekend def erop zet, staat er vanaf vrijdag formidabel te zien toch?
volgens mij wel..quote:Op woensdag 19 januari 2011 12:40 schreef FrituurVetPet het volgende:
Het is tegenwoordig al wel zo dat skillswijzigingen van geliste spelers op de transferlijst aangepast worden toch?
Dus als ik nu mijn 17jarige uitstekend def erop zet, staat er vanaf vrijdag formidabel te zien toch?
quote:Uri Geller stond waarschijnlijk in het publiek, want Javián Norońa Fabras vrije trap boog op het allerlaatste moment af richting kruising, zodat de bezoekers de leiding namen met 1-2.
We hebben ook nog een tijdje een toto teauteau gehad, erg vermakelijk was dat ook! Alleen vergat de helft het wel eens, waardoor er uiteindelijk meestal nog maar een stuk of 7 mensen waren die actief meededen.quote:Op woensdag 19 januari 2011 13:39 schreef vanpers het volgende:
Zijn er eigenlijk nog dingen die bij de FOK verwattert zijn?
VJ GL wordt nog druk gedaan.
FOK cup ook nog.
Awards niet meer geloof ik toch?
Was er eerst iets van een nieuwsbrief/interview?
Wat allemaal nog meer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |