dan is het inderdaad heel anders.... zolang je het huis niet in brand zet moet dat kunnenquote:Op maandag 17 januari 2011 10:40 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik verscheur altijd nadat ik geschreven heb.. Heb zelf een keer teksten die ik heb geschreven verbrand.. Als een soort symbolische afsluiting.. En zodat ik het niet blijf terug lezen en er inderdaad in blijf hangen..
Jij snapt mequote:Op maandag 17 januari 2011 10:41 schreef ennudan het volgende:
[..]
dan is het inderdaad heel anders.... zolang je het huis niet in brand zet moet dat kunnen
Nou snap ik wel waarom je zo graag wil printen
Precies... dat denk ik dus ookquote:Op maandag 17 januari 2011 11:03 schreef H6-4ever het volgende:
@ennudan.
Ik heb ook een paar dingen ontdekt over mijn ex nadat ze de relatie heeft beeindigd, voel me daardoor ook gekwetst...had liever alles eerlijk van haar gehoord..in mijn geval is ze niet bij een ander (hoop ik)maar heeft ze wel dingen verzwegen, die wel van belang waren en mischien waren we er dan nog wel uitgekomen samen....maar ik ga haar niet confronteren met wat ik nu weet..zei heeft de keuze gemaakt, kan daar niks aan veranderen en daarbij denk ik dat ik geen relatie met iemand wil die niet eerlijk kan zijn tegen mij!
Probeer je te beheersen, niet slaan, niet schelden,quote:Op maandag 17 januari 2011 11:01 schreef J0ycie88 het volgende:
Straks komt mijn grote vriend weer. YES!
Diep vanbinnen scheld ik alles verrot want als ik iets kan missen vandaag is het hem wel! (Ja ik heb het over de 32 jarige vrijwilliger
Naja ik zelf het er ook mee te maken gehad ben er na dat hij het uit heeft gemaakt achter gekomen dat hij een ander had en nog wel meerdere dingen.. Dit kwetste me enorm en dit bleef zo totdat ik heb er mee heb geconfronteerd.. Toen kon ik het voor mezelf afsluiten (dat stukje dan).. Dit werkt natuurlijk niet voor iedereen zo.. Maar het kan wel opluchten om hem/haar er mee te confronteren.quote:Op maandag 17 januari 2011 11:03 schreef H6-4ever het volgende:
@ennudan.
Ik heb ook een paar dingen ontdekt over mijn ex nadat ze de relatie heeft beeindigd, voel me daardoor ook gekwetst...had liever alles eerlijk van haar gehoord..in mijn geval is ze niet bij een ander (hoop ik)maar heeft ze wel dingen verzwegen, die wel van belang waren en mischien waren we er dan nog wel uitgekomen samen....maar ik ga haar niet confronteren met wat ik nu weet..zei heeft de keuze gemaakt, kan daar niks aan veranderen en daarbij denk ik dat ik geen relatie met iemand wil die niet eerlijk kan zijn tegen mij!
Deze week zit vrij nemen er helaas niet inquote:Op maandag 17 januari 2011 11:06 schreef ennudan het volgende:
[..]
Probeer je te beheersen, niet slaan, niet schelden,
Maar kan me goed voorstellen dat je aan zoiets op dit moment weinig behoefte hebt... vandaar.. volgende week of eind deze week vrij regelen en even helemaal niks doen... emoties ontladen en batterij opladen!!!
(en tot die IT-er komt gewoon hier blijven schrijven)
Ha Octagon! Hoe is het leven in jouw Bourgondische wereld?quote:
Je irriteert je nu al? das niet goed.... je bent zo druk als je je maakt zeggen ze dan...quote:Op maandag 17 januari 2011 11:09 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Deze week zit vrij nemen er helaas niet inIk hoop volgende week.. Vanmiddag even samen kijken met een collega
![]()
Beheersen doe ik me wel maar denk dat ik hem toch zeg dat ie niet moet blijven hangen omdat ik even rust wil voordat ik weer moet beginnen. Dat is heel netjes en zo voorkom ik mijn irritaties.. (naja een deel, want ik irriteer me nu al)
Ja, snap je heel goed.. Voor mij was dat allemaal niet meer van toepassing. Vriendschap wilde ik niet meer met hem, en had nog regelmatig contact met hem ook over hyves etc..quote:Op maandag 17 januari 2011 11:13 schreef H6-4ever het volgende:
Ja daar heb je opzich wel een punt, maar dat is vragen om problemen..heb nu geen contact met haar, kijk niet meer op haar hyves enzenz.. vindt dat ik op de goede weg ben, als ik haar ga confronteren ben ik bang dat ik weer opnieuw kan beginnen, en dan is de 'vriendschappelijke verhouding' ook voorbij...
Ja naja druk maak ik me in principe niet om hem,, Hij is alleen zo vermoeiend! Ik irriteer me er al aan dat hij komt.laat ik het zo zeggen. Als ik nu eens coordinator was, had ik hem er echt uitgegooid!quote:Op maandag 17 januari 2011 11:15 schreef ennudan het volgende:
[..]
Je irriteert je nu al? das niet goed.... je bent zo druk als je je maakt zeggen ze dan...
Gewoon denken aan mooie dingen: zon, zee, strand, lekkere kerel.. (twee lekkere kerels kan jou het schelen wat het kost)
Onderhandelen over een baan als coordinator!!!!!!!quote:Op maandag 17 januari 2011 11:18 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ja naja druk maak ik me in principe niet om hem,, Hij is alleen zo vermoeiend! Ik irriteer me er al aan dat hij komt.laat ik het zo zeggen. Als ik nu eens coordinator was, had ik hem er echt uitgegooid!
Voor 6 euro per maand meer doe ik dat niet hoor, coordinator worden.. Haha ja, naja het punt is daar zou hij zich echt niets van aantrekken.. Hij eist aandacht op. Serieus als ik zou zitten fokken, een boterham zou zitten eten en smsjes beantwoorden, zou hij nog blijven zitten en doorpraten.quote:Op maandag 17 januari 2011 11:21 schreef ennudan het volgende:
[..]
Onderhandelen over een baan als coordinator!!!!!!!
ik ben vandaag ook wel blij dat ik alleen op kantoor zit moet ik zeggen. Denk ook niet dat ik heel vriendelijk tegen sommige mensen was geweest.
Gewoon hopen dat die IT-er komt als hij er ook is. Heb je tenminste nog iets te doen
6 euro per maand? en dan wel alle gedoe eromheen hebben natuurlijk. Nee dan zou ik het inderdaad ook niet voor doen. Zelfs niet als je daarmee je favoriete vrijwilliger weg kon sturenquote:Op maandag 17 januari 2011 11:25 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Voor 6 euro per maand meer doe ik dat niet hoor, coordinator worden.. Haha ja, naja het punt is daar zou hij zich echt niets van aantrekken.. Hij eist aandacht op. Serieus als ik zou zitten fokken, een boterham zou zitten eten en smsjes beantwoorden, zou hij nog blijven zitten en doorpraten.
Die heeft echt een plaat voor zijn kop van 4 bij 4 meten volgens mij..
Meneer van de IT mag straks wel komen eigenlijk dan hoef ik de kou niet in.. Want heb het toch een partij koud (is niet gek in een nood gebouw met enkele glazen dat elk zuchtje wind maar binnenlaat :p)
Ben zelf een a-typische Belg, vrees ik... Drank- en eetorgieėn zijn niet aan mij besteed ! (ex vond ook dat een probleem, maar pas enkel nadat ze zich realiseerde dat haar kinderwens nogal gewogen had op onze relatie)quote:Op maandag 17 januari 2011 11:09 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Ha Octagon! Hoe is het leven in jouw Bourgondische wereld?![]()
(de tijd staat zeker een beetje stil daar? tja...dan lijken zelfs IT'ers snel....)
....en ook de bovenste 3 knoopjes van je blouse eens dichtdoen....quote:Op maandag 17 januari 2011 11:32 schreef ennudan het volgende:
[..]
6 euro per maand? en dan wel alle gedoe eromheen hebben natuurlijk. Nee dan zou ik het inderdaad ook niet voor doen. Zelfs niet als je daarmee je favoriete vrijwilliger weg kon sturen
Joycie ik dan gewoon dat jij zelfs boterhametend, smsend en fokkend tegelijk een enorme aantrekkingskracht op hem uitoefent(misschien kun je het nog proberen door met je rug naar hem toe te gaan zitten)
Dat ookquote:Op maandag 17 januari 2011 11:34 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
....en ook de bovenste 3 knoopjes van je blouse eens dichtdoen....
OWWW!! Zou dat het zijn!!quote:Op maandag 17 januari 2011 11:34 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
....en ook de bovenste 3 knoopjes van je blouse eens dichtdoen....
Voor alle zaken is een simpele oplossingquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |