Hij was natuurlijk de oorzaak dat je een spiegel nodig had om het te doen..quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:30 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ehm, die had al genoeg gedaan
Nee, het niet alsof ze je preventief openen knippen tot je kin. Het is meer als ze denken nu gaat het scheuren dat ze dan inknippen om het inscheuren te voorkomen.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:29 schreef CherryLips het volgende:
[..]
ja duh, maar knip je dan niet verder dan dat je ingescheurd zou zijn? Dan wordt er een joekel van een knip gezet terwijl een klein scheurtje voldoende was.
Neem eens wat XTC en voel de liefde, zeiksnor.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:30 schreef De_Kardinaal het volgende:
Gapende bloederige kutjes, een scheurtje hier en daar, een slijmerige koter, nou spannend hoor. Wat een zeldzaamheid zeg.
Dat zijn ook de twee jaren dat ik me elke dag heb gedouchtquote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:31 schreef kres het volgende:
[..]
Ik heb je al 2 jaar meegemaakt op Lowlands... Dus ik weet het ook..
quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:32 schreef kres het volgende:
[..]
Hij was natuurlijk de oorzaak dat je een spiegel nodig had om het te doen..
doe maar niet, vergeten is makkelijkerquote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:31 schreef L-E het volgende:
Zullen we het weer over de oorzaak van al deze ellende hebben: ranzige seks?
Seks met kinderen, met bejaarden, met dieren, met kadavers en/of anale seks leidt niet tot nakomelingen.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:31 schreef L-E het volgende:
Zullen we het weer over de oorzaak van al deze ellende hebben: ranzige seks?
Lekker bomen swaffelen.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:32 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Idd.. de moeite die wij moeten doen..
5 min. als we dat al halen. En een vrouw.... 9 maanden misselijk, helse pijnen etc.
Man zijn rules... En staand plassen ook!
Dat is discutabel.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:33 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Seks met kinderen, met bejaarden, met dieren, met kadavers en/of anale seks leidt niet tot nakomelingen.
over welke van de definities?quote:# seks
Uitspraak: sks de -woord (mannelijk) Zelfst. Naamw. handelingen, gedachten en gevoelens waar je lichamelijk opgewonden van raakt `seks met iemand hebben` `telefoonseks` '
Gevonden op http://www.woorden.org/woord/seks
#
seks
1 handelingen en gevoelens die te maken hebben met lichamelijke opwinding en vrijen 2 geslacht '
Gevonden op http://www.woorden-boek.nl/woord/seks
#
seks
Zie: seksueel gedrag
Rubriek: S17 seksualiteit '
Gevonden op http://www.thesauruszorgenwelzijn.nl/sek
#
seks
seksualiteit geslachtsleven '
Gevonden op http://www.woorden-boek.nl/woord/seks
#
seks
1) Bedpret 2) Bloot 3) Erotiek 4) Gemeenschap 5) Geslachtsverkeer 6) Man en vrouw intiem 7) Seksualiteit '
Gevonden op http://www.mijnwoordenboek.nl/puzzelwoor
#
Seks
Normaal gesproken is er geen reden waarom je niet zou vrijen als je zwanger bent. Alleen in bepaalde gevallen kan seks afgeraden worden, bijvoorbeeld bij een voorliggende placenta. '
Naja, ik kan het niet uitleggen, maar ik denk dan dat je lichaam het zelf ook wel aankan en beter weet waar ingescheurd kan worden dan dat er ergens een schaar ingezet wordt.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:32 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Nee, het niet alsof ze je preventief openen knippen tot je kin. Het is meer als ze denken nu gaat het scheuren dat ze dan inknippen om het inscheuren te voorkomen.
Bedpret?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:34 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
over welke van de definities?
En dan heb je nog niet eens kennis gemaakt met mijn meest mannelijke aspecten.quote:
Je harige billen?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:34 schreef Q. het volgende:
[..]
En dan heb je nog niet eens kennis gemaakt met mijn meest mannelijke aspecten.
Ja, vandaar ook de enorme sterfte in het kraambed voor de opkomst van de moderne gezondsheidszorg, omdat moeder natuur het zoveel beter kan.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Naja, ik kan het niet uitleggen, maar ik denk dan dat je lichaam het zelf ook wel aankan en beter weet waar ingescheurd kan worden dan dat er ergens een schaar ingezet wordt.
laat mijn billen erbuiten, wil je?!quote:
Zucht...quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:35 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja, vandaar ook de enorme sterfte in het kraambed voor de opkomst van de moderne gezondsheidszorg, omdat moeder natuur het zoveel beter kan.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-ziek-van-seks.dhtml deze ellende hebben jullie alleen dan weerquote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:32 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Idd.. de moeite die wij moeten doen..
5 min. als we dat al halen. En een vrouw.... 9 maanden misselijk, helse pijnen etc.
Man zijn rules... En staand plassen ook!
Wat een slap argument, sodeju.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:35 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja, vandaar ook de enorme sterfte in het kraambed voor de opkomst van de moderne gezondsheidszorg, omdat moeder natuur het zoveel beter kan.
quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:35 schreef L-E het volgende:
Nu zit ik de foto's van zijn eerste week te bekijken.
Ik ga zo huilen.
Zoveel spijt?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:35 schreef L-E het volgende:
Nu zit ik de foto's van zijn eerste week te bekijken.
Ik ga zo huilen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |