Vanavond vanaf 21.00u is er weer WebHawk PrimeTime op ONZ RadioMet vandaag onder andere:
Het NOS Journaal voor (en door) FOK!kers:Omdat we toch bij willen blijven van het nieuws moeten we af en toe het journaal kijken. Maar, daar gebruiken ze altijd van die rare woordspelingen en verdraaiingen als "Hallo", "Hond", "Brand" en "Fanfare". Speciaal voor ONZ-Radio heeft de NOS een
speciaal journaal samengesteld waarin er gewoon normaal Nederlands gesproken wordt.
Raad wat 'ie draaien gaat:De eerste plaat in het programma kan van te voren geraden worden doormiddel van een simpele hint. De hint voor deze uitzending:
quote:
Thomas over het weer: "Het regent niet maar toch regent het. én de zon schijnt!".
Als je wilt raden kan dat per DM (niet PM) naar webhawkjuh.
Pizza Onzin 2.0DJ Koelkast heeft hem eerder al geïntroduceerd, de Pizza Onzin. Waar het Koelkast's idee was om pizzaria's te bellen en er een te bestellen, is het mijn doel om hem ook echt op de menukaart te krijgen. In dit item volg je de voerderingen hiervan.
VerzoekjesUiteraard kan ook jouw muziekale verzoek aan de beurt komen! Geef ze
hier door en ze komen voorbij!
SkypeSkypen kan ook tijdens deze uitzending. Vandaag is er geen skypebox (

), maar je bent uiteraard altijd welkom om je verzoekje telefonisch door te geven. Telefonische verzoekjes worden met voorrang behandeld, mits je in de uitzending wil komen. .
Verder in het kort:• Barry belt de vrijwillige brankweer
• Cabaret met vandaag Theo Maassen
Kortom, luister dus naar WebHawk PrimeTime vanaf 21.00u op Radio ONZ!
[ Bericht 51% gewijzigd door WebHawkjuh op 15-01-2011 19:11:42 ]