quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:50 schreef rival het volgende:
[..]
als ik je zo hoorde viel het de laatste tijd toch sowieso wel mee?
Het valt ook wel mee. Er zijn strubbelingen. En ook al sta ik echt 100% achter mn besluit om iemand onderdak te bieden omdat ie hier in de buurt moest werken. Ik heb wel het gevoel dat dat zo'n beetje de domste keuze die ik kon maken zal wordenquote:
Je hebt het niet overlegd? Dat is ook niet zo handig.quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:53 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
[..]
Het valt ook wel mee. Er zijn strubbelingen. En ook al sta ik echt 100% achter mn besluit om iemand onderdak te bieden omdat ie hier in de buurt moest werken. Ik heb wel het gevoel dat dat zo'n beetje de domste keuze die ik kon maken zal worden
Die is leuk ja.quote:
IK leer het wel?quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:54 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die is leuk ja.
Je leert 't wel.
Dat heb ik dus wel!quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:54 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je hebt het niet overlegd? Dat is ook niet zo handig.
Story of my life jongequote:Op donderdag 13 januari 2011 15:54 schreef Jofunu-kun het volgende:
Het had beter kunnen zijn "Waar Huppel onnodig omrijdt"
JIJ ja.quote:
Ooh, maar waarom verwacht je dan dat hij wel moeilijk gaat doen?quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:54 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Dat heb ik dus wel!
En hij zei OK is goed!
Gelukkig zeggen mannen ook altijd wat ze bedoeling en nooit wat ze denken dat iemand wil horen.
Is niet erg, maar waarom de Brienenoordbrug over als je op noord moet zijn, en vanuit het Noorden (A12/A20) aankomt? Das heul niet nodig, gewoon afslag Kralingen nemen en de weg om het Kralingse Bos heen volgenquote:
Oke.quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:55 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
JIJ ja.
ik heb al een heleboel geleerd tijdens de Top-2000 a gogo week.
Geen idee.quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:56 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ooh, maar waarom verwacht je dan dat hij wel moeilijk gaat doen?
Huh de brienenoord dat was toen ik met mn moeder naar Rotterdam ging eeuwen geleden. Die ging echt niet met mij naar mn vader hoorquote:Op donderdag 13 januari 2011 15:57 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Is niet erg, maar waarom de Brienenoordbrug over als je op noord moet zijn, en vanuit het Noorden (A12/A20) aankomt? Das heul niet nodig, gewoon afslag Kralingen nemen en de weg om het Kralingse Bos heen volgen
En toch is het allemaal best makkelijk hoorquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:00 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Geen idee.
[..]
Huh de brienenoord dat was toen ik met mn moeder naar Rotterdam ging eeuwen geleden. Die ging echt niet met mij naar mn vader hoor![]()
Ja ik weet wel hoe ik er vanaf hier moet komen. Het gaat mis als ik besluit eerst het centrum even in te gaan. Ik ben ook altijd schouwburgplein kwijt![]()
Weet nog dat ik jaren terug mn pa belde om te vragen waar die was. Zegt die man, ja bij die hoge flats. Ik zag alleen maar hoge flats
.. jij vroeg het, hij zei ja.quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:53 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
[..]
Het valt ook wel mee. Er zijn strubbelingen. En ook al sta ik echt 100% achter mn besluit om iemand onderdak te bieden omdat ie hier in de buurt moest werken. Ik heb wel het gevoel dat dat zo'n beetje de domste keuze die ik kon maken zal worden
Mannen welquote:Op donderdag 13 januari 2011 15:54 schreef Huppelmuts het volgende:
Gelukkig zeggen mannen ook altijd wat ze bedoeling en nooit wat ze denken dat iemand wil horen.
quote:
Uhuh.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:01 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
En toch is het allemaal best makkelijk hoor
Dat zei een vriendin van me ook al.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:01 schreef rival het volgende:
[..]
.. jij vroeg het, hij zei ja.
bij elk verkeerd woord van hem zeg je alleen maar... jij zei ja, anders zou ik het niet doen.
klaar!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |