quote:
Afgelopen weekend in Londen geweest. De vrienden waar ik mee was hadden die dag een festival (Reading) en ik had daar geen trek in dus ben maar wat stadions afgelopen. Eerst Emirates Stadium. Wel enorm groot maar verder ademt het weinig uit in mijn ogen. Leuk zo'n stadion op een verlaten industrieterrein.
Vervolgens langs Craven Cottage (Fullham) gegaan. Was helaas niet open dus ben er maar wat omheen gekuierd. Ademde véél meer sfeer in mijn ogen. Wel raar dat er ergens zielig in 't hoekje een enorm standbeeld van Michael Jackson staat (ik weet van Fayed, maar toch past het er niet imo).
Toen naar Chelsea. Ik was er om half 2 en de wedstrijd tegen Norwich zou beginnen om 3 uur. Ik naar de kassa gewandeld, kaarten waren vanaf 100 pound; hoezeer ik ook voetballiefhebber ben, zo bijzonder vind ik Chelsea niet dus ik denk ik ga 'm fijn in de kroeg kijken. Komt er na 2 minuten een oudere man naar me toe gelopen, jaar of 70. Of ik kaartjes wil voor de wedstrijd. Zijn zoon was die dag ziek dus zijn seizoenkaart was vrij. Voor 40 pound kon ik met 'm mee. Geen seconde over nagedacht en een toffe wedstrijd gezien. Niveau was niet bijzonder, maar het enorme geluid en sfeer die de fans van Norwich maakten na de 1-1 was echt geweldig. Ze braken de tent af. Drogba ging knock out voor m'n ogen min of meer, heeft zeker 10 minuten op 't gras gelegen. Toen rode kaart, penalty, 11 minuten blessuretijd, debuut Mata en Lukaku, ik heb een topmiddag gehad.
![9u91tl.jpg]()
Volgende trip wordt waarschijnlijk Madrid-Ajax
Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen