Ik denk dat dit wel los zal lopen, de economische ruimte zal gewoon opgevuld gaan worden met andere activiteiten. Een terugval in welvaart is niet het einde van de wereld overigens.... lekker met zijn alleen mens-erger-je-nieten bij kaarslichtquote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan kan je lekker lang blijven wachten, zodra het 'kaartenhuis' volgens jou instort is Nederland namelijk economisch failliet. Zit je dan met je 60K jaar inkomen in een kapot Nederland
De komende tien jaar gaat half nederland met pensioen en gaat cashen voor het pensioen, in omringende landen koop je mooie vrijstaande hutten voor de helft van een rijtjeshuis hier. sommmigen met een garage voor twee auto's maar ok dan zet ik me motor wel buitenquote:
Waarschijnlijk is hij/zij dat niet... maar wel het enige lid van de familie met een baanquote:
We zitten er overigens ook over te denken om naar Canada of de VS te verhuizen. M'n vriendin kreeg laatst een aanbod voor werk in Canada en ik kan daar ook zeker wel werk vinden. Met onze opleidingen is dat geen enkel probleem.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dan kan je lekker lang blijven wachten, zodra het 'kaartenhuis' volgens jou instort is Nederland namelijk economisch failliet. Zit je dan met je 60K jaar inkomen in een kapot Nederland
Als je de mogelijkheid wilt hebben om op korte termijn te verhuizen is kopen niet verstandig (los van wat markt doet).quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:50 schreef WillemBier het volgende:
[..]
We zitten er overigens ook over te denken om naar Canada of de VS te verhuizen. M'n vriendin kreeg laatst een aanbod voor werk in Canada en ik kan daar ook zeker wel werk vinden. Met onze opleidingen is dat geen enkel probleem.
Onze familie, met name haar zieke vader, houdt ons nu nog hier. Maar die is al 80 en heeft ook niet het eeuwige leven.
Dus je gelooft er niet in dat de komende 10 jaar half Nederland met pensioen gaat en gaat proberen te cashen voor het pensioen?quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:49 schreef meth77 het volgende:
[..]
De komende tien jaar gaat half nederland met pensioen en gaat cashen voor het pensioen, in omringende landen koop je mooie vrijstaande hutten voor de helft van een rijtjeshuis hier.
moet je even wachten tot de babyboomers klaar zijn met verkopen, anders loopt het zo leegquote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:50 schreef WillemBier het volgende:
[..]
We zitten er overigens ook over te denken om naar Canada of de VS te verhuizen. M'n vriendin kreeg laatst een aanbod voor werk in Canada en ik kan daar ook zeker wel werk vinden. Met onze opleidingen is dat geen enkel probleem.
Huisvrouwen logicaquote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:40 schreef WillemBier het volgende:
"Hoeveel HRA ik misloop..."
serieus dat er nog mensen zijn die zo denken...
Of het begrotingstekort terugbrengen dat mede door de banksubsidie is ontstaan.quote:Die HRA is geen cadeautje hoor, maar slechts een korting. Als de HRA wordt afgeschaft (en dat gaat onder druk van de EU hoe dan ook gebeuren), dan gaan we gewoon minder belasting betalen.
Cognitieve dissonantie is werkelijk overalquote:Maar goed, ik hoef ook niet eeuwig te wachten hoor, dit gaat echt geen 10 jaar meer duren. Je proeft de angst overal, bij vrienden die tot hun nek in de schulden zitten, zelfs bij m'n eigen ouders die in hun huis een dikke pensioenpot zagen, en ook aan de zenuwachtige reacties op dit forum.
Je belegd toch ook niet in goud hèquote:Overigens, ik heb andere aftrekposten gecreëerd waardoor ik en m'n vriendin net niet meer in het 52%-tarief vallen, dus die HRA heb ik helemaal niet nodig. Ik ben financieel aardig aan het binnenlopen momenteel, laten we het daarop houden.
zou ik wel doen, het pensioen is ook al geen zekerheid meer, en alleen AOW is armoedequote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:52 schreef WillemBier het volgende:
[..]
Dus je gelooft er niet in dat de komende 10 jaar half Nederland met pensioen gaat en gaat proberen te cashen voor het pensioen?
De bouwsector blijft gewoon bouwen, de starters hebben moeite met de financiering en degene die gespaard hebben blijven lekker doorsparen. Tegen de komende dalingen in de markt kun je namelijk niet opsparenquote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:44 schreef Sjabba het volgende:
[..]
Wat dacht je van stilstaan?
Of verwacht je van vrienden die tot hun nek in de schulden zitten dat ze hun huis met groot verlies gaan verkopen en gaan huren? Denk dat die lekker blijven zitten.
True, daar heb je helemaal gelijk in. De komende jaren zullen vanzelf uitwijzen welke kant het balletje op gaat rollen. Maar één ding is zeker: voorlopig kopen we geen huis.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:51 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Als je wilt de mogelijkheid wilt hebben om op korte termijn te verhuizen is kopen niet verstandig (los van wat markt doet).
Nouja, sommige daarvan zullen wel moeten verkopen. Als je het niet meer kunt betalen of als je elkaar letterlijk de tent uitvecht, dan houdt het toch echt op.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:44 schreef Sjabba het volgende:
[..]
Wat dacht je van stilstaan?
Of verwacht je van vrienden die tot hun nek in de schulden zitten dat ze hun huis met groot verlies gaan verkopen en gaan huren? Denk dat die lekker blijven zitten.
je kunt in de |USA wel in een huis geld steken lijkt me, deze heeft een poolquote:
Ja niet verkeerd. Maar het liefste ga ik toch naar Canada.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:01 schreef meth77 het volgende:
[..]
je kunt in de |USA wel in een huis geld steken lijkt me, deze heeft een pool![]()
![]()
http://www.maricopareales(...)a-AZ-RES_Detail.aspx
Eerst zeg je dat er gouden bergen komen voor kopers, nu weer voor renovatiebedrijven. Zodra een huis is opgeknapt zal deze weer duurder in de markt gezet worden. Wat verwacht je nu eigenlijk? Ik denk overigens dat we overgaan naar stagnatie (waar we nu eigenlijk al inzitten) en dat het van daaruit weer gaat stijgen. De kredietcrisis heeft in ieder geval de overheid wakkergeschud en daarvan zie je nu het resultaat. Er mag minder uitgeleend worden en je moet steeds meer aflossen. Dat is dus allemaal zekerheid inbouwen. De mensen die de laatste tijd een huis gekocht hebben, zijn dus betrouwbare aflossers. Er zijn nog vast een aantal mensen die 100% aflossingsvrij hebben en daardoor wellicht een executieverkoop moeten doen, maar dat zal steeds meer afnemen. Zoals gezegd: de overheid grijpt met fluwelen hand in en de markt corrigeert zich. Je kan het oneens zijn over de prijzen die gevraagd worden, maar banken en kopers zullen zich realistisch tonen (ze moeten wel).quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:45 schreef xenobinol het volgende:
[..]
We zijn al drie jaar bezig met de stagnatie/afbraak van de markt. Ik verwacht ook dat de komende 5 jaar het besef dat de markt niet meer gaat herstellen breed gedragen zal worden door de bevolking. Deze indruk op de menselijke psyche zal net zo'n impact gaan krijgen op de prijsvorming als de perceptie dat de huizenprijzen alleen maar konden stijgen. De vraag is of het sentiment gaan neigen naar stagnatie of langdurige daling. Hoe het ook zal zijn, de kosten van onderhoud en de staat van onderhoud zullen een key factor gaan worden in de waardering van een koopwoning. Als ik zie in welke slechte staat een hoop koopwoningen verkeren dan vermoed ik dat er gouden tijden aankomen voor renovatiebedrijven.
Aangezien jij kennelijk veel vaker buitenkomt kun je neem ik aan makkelijk aan mijn vraag voldoen. Kom maar op met die voorbeelden dus. Of was het gewoon uit je duim gezogen?quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:14 schreef WillemBier het volgende:
[..]
LOL jij komt zeker weinig buiten?
LOLquote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:08 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Aangezien jij kennelijk veel vaker buitenkomt kun je neem ik aan makkelijk aan mijn vraag voldoen. Kom maar op met die voorbeelden dus. Of was het gewoon uit je duim gezogen?
Jij zei dat elke gemeente die wel heeft, een uitspraak die te ontkrachten is door 1 gemeente aan te wijzen zonder verpauperde wijk. De uitspraak bewijzen kan alleen door voor elke gemeente aan te wijzen welke wijk verpauperd is.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:15 schreef WillemBier het volgende:
[..]
LOL
Het ging om voorbeelden van verpauperde koopwijken. Wou je nou echt serieus gaan beweren dat die hier in Nederland niet of nauwelijks bestaan?
Jij zei dat die in elke gemeente te vinden waren. Ik heb in mijn leven in 5 verschillende gemeenten gewoond en ik ben ze nog niet tegen gekomen. Maar jij kent ze kennelijk, dus ik zou er graag eens een in mijn gemeente bezoeken. Altijd leuk om het contrast met mijn eigen huis eens te zien.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:15 schreef WillemBier het volgende:
Het ging om voorbeelden van verpauperde koopwijken. Wou je nou echt serieus gaan beweren dat die hier in Nederland niet of nauwelijks bestaan?
Grappenmaker. ALS de HRA afgeschaft wordt dan is dat onder het mom van bezuinigingen. Het heeft weinig zin om die af te schaffen en de IB te verlagen, dan komt de overheid nog steeds net zo veel geld tekort. Als de HRA afgeschaft wordt verdwijnt de opbrengst daarvan gewoon in het begrotingsgat. Niet meer en niet minder.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:40 schreef WillemBier het volgende:
[..]
"Hoeveel HRA ik misloop..."
serieus dat er nog mensen zijn die zo denken...
Die HRA is geen cadeautje hoor, maar slechts een korting. Als de HRA wordt afgeschaft (en dat gaat onder druk van de EU hoe dan ook gebeuren), dan gaan we gewoon minder belasting betalen.
De enige zenuwachtige reacties hier zijn van de mensen die al jaren vertwijfeld wachten op de voorspelde crash en al die jaren hun geld over de schutting gooien.quote:Maar goed, ik hoef ook niet eeuwig te wachten hoor, dit gaat echt geen 10 jaar meer duren. Je proeft de angst overal, bij vrienden die tot hun nek in de schulden zitten, zelfs bij m'n eigen ouders die in hun huis een dikke pensioenpot zagen, en ook aan de zenuwachtige reacties op dit forum.
Dat lijkt me een simpel opdrachtje dan voor Whuzz. Liefst een bekende gemeente, zodat we het allemaal kunnen beamen.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:16 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Jij zei dat elke gemeente die wel heeft, een uitspraak die te ontkrachten is door 1 gemeente aan te wijzen zonder verpauperde wijk.
De definitie van 'verpauperd' is in elk geval niet wat Whuzz er later plotseling van maakte. Verpauperd is iets anders dan verkrot.quote:Rest alleen nog de definitie van verpauperd
Je bedoelt die mensen die elke maand weer honderden euro's aan hypotheekrente afdragen aan de bank, waar ze geen euro van terugzien? Die aangeslagen worden met OZB en meer van die fratsen?quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:18 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
De enige zenuwachtige reacties hier zijn van de mensen die [...] al die jaren hun geld over de schutting gooien.
Ach hebben we hier weer een gevalletje van de omhoog gevallen studenten die vinden een arbeiders wijk al verpauperd omdat er hardwerkende arbeiders in kleine woningen wonen.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:19 schreef WillemBier het volgende:
De definitie van 'verpauperd' is in elk geval niet wat Whuzz er later plotseling van maakte. Verpauperd is iets anders dan verkort.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |