dan duimen we gewoon de rest van de week tot het volgende week isquote:Op woensdag 12 januari 2011 20:08 schreef freecell het volgende:
En ik deedvoor die groeilijntjes en meldde dat de tweede test een week later is
Oh, ik zat al te kijken naar de tt wat er nu zo anders aan wasquote:Op woensdag 12 januari 2011 20:39 schreef simmu het volgende:
[..]
dan duimen we gewoon de rest van de week tot het volgende week is![]()
jij kleine sneak jij met de topictitel
Jep... met als enige voordeel dat ik zelf momenteel nergens last van heb.quote:Op woensdag 12 januari 2011 21:53 schreef Asyniur het volgende:
Kiekeboe is leuk!
Och Shandaly, is het nog steeds zo'n ziekenboeg bij jullie?
Blijkbaar is daar niet iedereen mee akkoordquote:
quote:Op donderdag 13 januari 2011 07:44 schreef leonieke het volgende:
[..]
Blijkbaar is daar niet iedereen mee akkoord![]()
.
Fijn!quote:Op donderdag 13 januari 2011 18:40 schreef freecell het volgende:
18 maanden?En Belgie ligt nog best dichtbij dan, wat een verschillen hè?
Als je Florian op zijn buik zou leggen kijkt hij je zo aanen gaat dan zitten en konthoppen
Vandaag ging goedWe hadden een eigen kamer (luxe!!!) en Florian kreeg elke 20 minuten een portie melk of iets anders (dubbelblind dus niemand weet of hij nou vandaag al melk heeft gehad)
Ik kreeg elke keer koffie oid
Hij was op een gegeven moment helemaal vriendjes met de man die elke keer de melk kwam brengenHij mocht verder niks eten of drinken namelijk
Maar geen reactie dus vandaag.... Als dat volgende week ook zo is zijn we helemaal blij
Nog een aantal verschillen? Belgische baby's eten vanaf 4 maanden standaard fruit en groenten, maar pas vanaf 12 maanden volledig mee met de pot (dus inclusief kruiden e.d.)quote:Op donderdag 13 januari 2011 18:40 schreef freecell het volgende:
18 maanden?En Belgie ligt nog best dichtbij dan, wat een verschillen hè?
Leukquote:Als je Florian op zijn buik zou leggen kijkt hij je zo aanen gaat dan zitten en konthoppen
Ik snap het eigenlijk niet zo goed. Waarom mag niemand weten of hij melk heeft gehad of niet? En hoe kunnen ze dan weten dat hij volgende week het andere krijgt?quote:Vandaag ging goedWe hadden een eigen kamer (luxe!!!) en Florian kreeg elke 20 minuten een portie melk of iets anders (dubbelblind dus niemand weet of hij nou vandaag al melk heeft gehad)
Ik kreeg elke keer koffie oid
Hij was op een gegeven moment helemaal vriendjes met de man die elke keer de melk kwam brengenHij mocht verder niks eten of drinken namelijk
Maar geen reactie dus vandaag.... Als dat volgende week ook zo is zijn we helemaal blij
zo'n 'dubbelblind' design is om de interpretatie van de resultaten niet te laten beinvloeden door de verwachtingen van ouders/onderzoekers/uitvoerende. ergens staat heus wel genoteerd wat hij echt krijgt/heeft gekregen, maar degene die 't onderzoek uitvoert krijgt dat dus pas na afloop van het onderzoek te horen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:51 schreef leonieke het volgende:
Ik snap het eigenlijk niet zo goed. Waarom mag niemand weten of hij melk heeft gehad of niet? En hoe kunnen ze dan weten dat hij volgende week het andere krijgt?
Het staat ergens gecodeerd en ze hebben het gemengd met een vrij sterke vanillegeur, zodat je het verschil ook niet ruikt.quote:Op donderdag 13 januari 2011 23:03 schreef trui het volgende:
[..]
zo'n 'dubbelblind' design is om de interpretatie van de resultaten niet te laten beinvloeden door de verwachtingen van ouders/onderzoekers/uitvoerende. ergens staat heus wel genoteerd wat hij echt krijgt/heeft gekregen, maar degene die 't onderzoek uitvoert krijgt dat dus pas na afloop van het onderzoek te horen.
weinig? zeg maar gerust niks! hij lag gewoon op het aankleedkussen te spelen met zn aankleedkussenspeeltje en ik had zo'n wtfquote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:47 schreef ymme het volgende:
Ah Ravi, bloedende billetjes.
Gelukkig lijkt hij er zelf weinig van te merken!
Daan leek altijd nergens last van te hebben maar sinds hij veel meer on the move is en nu ook zo af en toe zijn vingers ergens tussen komen zie je toch dat hij wel pijn voelt.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 12:52 schreef simmu het volgende:
[..]
weinig? zeg maar gerust niks! hij lag gewoon op het aankleedkussen te spelen met zn aankleedkussenspeeltje en ik had zo'n wtfarm wurm
moment
![]()
het ventje speelt gewoon vrolijk door. lijkt niks te voelen, dus dat gaan we even navragen. ik heb wel al eens gezien dat hij zijn hoofd stootte en toen ging huilen, maar dat kon ook de schrik zijn. dus ik ga zeker ff navragen.
Nah, dat haalt ie alleen maar uit zijn mond en gooit het dan op de grond (net als zijn eten) :Squote:Op vrijdag 14 januari 2011 14:45 schreef ymme het volgende:
Z'n hele leven lang, Asy.
Gun je hem dan niet een kunstgebit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |