Ik vind het maar vreemd. Als er nou vrienden aan de deur stonden terwijl jij nog in je lelijke pyjama liep (ik dacht eigenlijk dat je klacht daarover zou gaan) zou ik het begrijpen. Die beddenbezorger zie je toch nooit meer.quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:55 schreef Confession het volgende:
[..]
Omdat die jongens van mijn leeftijd waren..en ik zat in de pyjama dat voelt dubbel kut.
Denk jij dat ik dat kan?quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Waarom ga je die bedden niet in elkaar zetten TS?
Zo moeilijk is dat nou ook weer niet.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:01 schreef Confession het volgende:
[..]
Denk jij dat ik dat kan?![]()
Nee dus , ik weet zeker dat kan ik niet al laat je me een week alleen met die bouwpakketjes.
Aww, wat schattig.quote:Op woensdag 12 januari 2011 13:59 schreef Confession het volgende:
[..]
Altijd ook nog lekker kinderlijk echt met aapjes en al erop!
Zo moeilijk is het niet. Ik heb nog wel een (roze) schroevendraaier te leen. Kreeg laatst van m'n vriend allemaal roze gereedschap, was een hint denk ikquote:Op woensdag 12 januari 2011 14:01 schreef Confession het volgende:
[..]
Denk jij dat ik dat kan?![]()
Nee dus , ik weet zeker dat kan ik niet al laat je me een week alleen met die bouwpakketjes.
Ja maar dat ben ik dus, Famillie dat boeit mij geen flikker.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:00 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Ik vind het maar vreemd. Als er nou vrienden aan de deur stonden terwijl jij nog in je lelijke pyjama liep (ik dacht eigenlijk dat je klacht daarover zou gaan) zou ik het begrijpen. Die beddenbezorger zie je toch nooit meer.
Je had trouwens ook leuk kunnen doen en zeggen "Jullie komen op een perfect moment. Kan ik er gelijk weer induiken hihi". Of je had het seksueel aan kunnen pakken en kunnen zeggen "zullen we er gelijk met zijn 4tjes in gaan liggen wij zijn er al klaar voor hihi". Ik zie hier gemiste kansen TS. Dat is pas een klacht waard.
Blijkbaar een slechte, want het pornodeel is vooralsnog uitgeblevenquote:Op woensdag 12 januari 2011 14:03 schreef BasEnAad het volgende:
Het begin van een goede pornofilm zeg ik je!
Nou, de OP heeft een open einde. Ik verwacht toch snel een deel 2.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Blijkbaar een slechte, want het pornodeel is vooralsnog uitgebleven
Je moet even pics van jou en je zusje in pyjama posten. Zo kunnen wij een goed beeld vormen en je vertellen of het beschamend of pure porno was.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:03 schreef Confession het volgende:
[..]
Ja maar dat ben ik dus, Famillie dat boeit mij geen flikker.
Vreemde daar integen is toch weer een 1ste indruk over mij. Uiteindelijk zou ik ze niet doen, Waren niet me types, dacht ik te kunnen bekennen maar dan nog..... is wel kut.
hehe, ik garandeer het je ik kan dat echt niet... vroeger bij techniek lessen deed iedereen alles voor mij... Ik denk dat het bed sowieso in krak als het mij lukt.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Zo moeilijk is het niet. Ik heb nog wel een (roze) schroevendraaier te leen. Kreeg laatst van m'n vriend allemaal roze gereedschap, was een hint denk ikMaar nu kan ik dat soort dingen inmiddels ook zelf
Fixe dure beschamende kut porno waar ik niet aan mee doe:Pquote:Op woensdag 12 januari 2011 14:06 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Je moet even pics van jou en je zusje in pyjama posten. Zo kunnen wij een goed beeld vormen en je vertellen of het beschamend of pure porno was.
Niks mis met kutporno hoor.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:08 schreef Confession het volgende:
[..]
Fixe dure beschamende kut porno waar ik niet aan mee doe:P
nee deze pyjama zusje :quote:
Is dat zo?! Schandaligggg.quote:Op woensdag 12 januari 2011 14:11 schreef vosss het volgende:
Inkrakken? WTF is dat nou weer voor derderangs MBO-zwakstroom-werkwoord?
pics van zusjequote:Op woensdag 12 januari 2011 14:14 schreef Confession het volgende:
[..]
nee deze pyjama zusje :
[ afbeelding ]
Monkey madness staat erop!![]()
mijne was vandaag iets minder kinderlijk , maar wel roze.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |