whahahhaha, het zal per GGD verschillen, bij ons wordt het al jaren niet meer gedaan. En voordat iedereen denkt dat ik arts ben, neeeuuuuuhhh, hier doen de verpleegkundigen alle onderzoeken.quote:[
[..]
welles!of onze schoolarts heeft een piemelfetish, dat kan ook nog.
ik ben blij met de schoolarts hoor.
Ballorigmeet hattem, Stond je al ingeschreven?quote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:40 schreef sproet-je het volgende:
Meeten![]()
.
Minisproetje doet het prima! Weigert nog steeds los te lopen, begint lekker te praten en is dus nu weer ziek maar blijft dapper vrolijk en goed slapen (sorry....)
Doet me denken aan het stof op de plasser bij Vickyquote:Op vrijdag 14 januari 2011 14:37 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Oeh ja dat broekloeren weet ik ook nog, of nou niet pcies hoe het ging, maar dat een meisje bij mij in de klas binnenkwam met de mededeling dat "ze pluisjes had"
Sommige dingen blijven je gewoon bij he
Zo wij zijn een huis armer. Vanochtend de overdracht gehad.
Ook wel weer prima, het valt aan de kinderen bijna niet meer uit te leggen met 3 huizen.
(het oude huis, ons tijdelijke huis, en het nieuwe huis)
Lars geeft kushandjes! Zooooo lief!
![]()
En Lars is vast ook wel rond de 12 kilo. Mijn kleine kliko.
Die beentjes
Bij de AH kun je fruit uit de vriezer kopen. Allerlei soorten. Misschien dat eens proberen? Of je leest even verderquote:Op vrijdag 14 januari 2011 13:06 schreef Vlindur het volgende:
Rienk slaapt ook nog steeds hoor. Vanaf half 10 nu al volgens mij.
We gaan zo eten. (J. is thuis want die moet straks weer naar het ziekenhuis) Dus ik pluk Rienkelmans er maar eens uit.
Oeke, framboosjes heb ik wel eens gedacht, maar zijn die nu niet heel duur? Ik denk ook wel eens dat ik vaker vers moet halen hoor, maar dan koop ik dat en dan eet hij het toch weer niet op.![]()
Wat denken jullie nog meer dat iemand die 'niks' lust wel vers zou lusten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Isabeau en ik hebben net wel heel uitgebreid geknuffeld. Dat kan ze als de beste. Armpjes om me heen en dan op mijn rug kloppen, zoals mannen dat ook doen als ze elkaar omhelzen.![]()
oi! uitdaging!quote:Op vrijdag 14 januari 2011 19:19 schreef huuphuup het volgende:
oh jeetje wat sneu, als ze morgen nog koorts heeft misschien de ha ff bellen? dan is het de derde dag toch?
Ik heb het klysma net rond half 5 op kunnen halen in de apotheek dus we hebben eerst even gegeten enzo, we gaan straks in de aanval. Jeumig wat een unit is dit zegik ben die microlax gewend dat zijn kleine tubetjes, dit is een heel ander verhaal. Maar goed, het is eenmalig volgens de apotheker dus dan zou het in een keer leeg moeten zijn.
We gaan het meemaken...
Ze moet 5 minuten op haar zij blijven liggenben benieuwd, dat wordt een uitdaging... en we zetten haar daarna in een luier in de tummytub in de badkuip met wat filmpjes op de laptop enzo. Kijken of het zo te doen is. Geen flauw idee wat ik moet verwachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |