Bedankt voor je antwoord,quote:Op maandag 10 januari 2011 23:54 schreef Mishu het volgende:
Elke kliniek heeft weer zijn eigen programma. Je zou dus het beste morgen even kunnen bellen. Standaard dingen in de psychiatrie zijn: diverse therapien, psycho-educatie, psycho-motore therapie, creatieve therapie en muziektherapie, al dan niet wel of niet verplicht. Vaak worden mensen wel gestimuleerd om wat te gaan doen.
Ik heb het wel vrijwillig gedaan, omdat het echt niet meer ging heeft mijn psychiater een spoedaanmelding voor me gedaan. (die overigens ook wel lang duurde) Gedoetje, mag ik vragen waarom jij bent opgenomen?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:03 schreef Gedoetje het volgende:
Ik ben vorig jaar opgenomen geweest, zou het nooit vrijwillig hebben gedaan, maar vond het er hartstikke leuk en je krijgt goed te eten, al die mensen komen er zo binnen, weten niet wat ervan te verwachten, viel mij alles mee en crea hadden we en sporten en groepsgesprekken
Sja had een zelfmoordpoging gedaan zat in een scheiding en had soort postnatale depressie en milde borderline trekjenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:07 schreef Pleurishonden het volgende:
[..]
Ik heb het wel vrijwillig gedaan, omdat het echt niet meer ging heeft mijn psychiater een spoedaanmelding voor me gedaan. (die overigens ook wel lang duurde) Gedoetje, mag ik vragen waarom jij bent opgenomen?
Ik ben zwaar depressief, slaap heel erg slecht, eet slecht. Heb last van Post Traumatische Stress Klachen, ik hoor stemmen in me hoofd die er niet zijn. en denk er veel aan om het allemaal op te gevenquote:
Maat van me is daar geweest om af te kicken. Ligt helemaal afgelegen man en dichtstbijzijnde stad is Bergen op Zoom. Eerste weken mag je helemaal niks zei die. Je mag zelfs niet mobiel bellen .quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:06 schreef Pleurishonden het volgende:
[..]
Ik ben zwaar depressief, slaap heel erg slecht, eet slecht. Heb last van Post Traumatische Stress Klachen, ik hoor stemmen in me hoofd die er niet zijn. en denk er veel aan om het allemaal op te geven. Momenteel ga ik niet meer naar school. Want dat lukt gewoon niet meer, naar de keuken toe lopen is al een grote uitdaging voor me.
Vreselijke tijd
Dat meen je niet? Was dat ook PTC De Viersprong in Halsteren?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:39 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Maat van me is daar geweest om af te kicken. Ligt helemaal afgelegen man en dichtstbijzijnde stad is Bergen op Zoom. Eerste weken mag je helemaal niks zei die. Je mag zelfs niet mobiel bellen .
Mja als je zwaar depressief bent heb je sowieso weinig zin om te bellen lijkt me. Dan wil je gewoon helemaal niks.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:39 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Maat van me is daar geweest om af te kicken. Ligt helemaal afgelegen man en dichtstbijzijnde stad is Bergen op Zoom. Eerste weken mag je helemaal niks zei die. Je mag zelfs niet mobiel bellen .
Daar geef ik je wel volledig gelijk in.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 03:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mja als je zwaar depressief bent heb je sowieso weinig zin om te bellen lijkt me. Dan wil je gewoon helemaal niks.
Jupquote:Op dinsdag 11 januari 2011 03:08 schreef Pleurishonden het volgende:
[..]
Dat meen je niet? Was dat ook PTC De Viersprong in Halsteren?
True.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 03:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mja als je zwaar depressief bent heb je sowieso weinig zin om te bellen lijkt me. Dan wil je gewoon helemaal niks.
Gewoon een leuke vakantie dus; waar kan ik me inschrijven?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:03 schreef Gedoetje het volgende:
Ik ben vorig jaar opgenomen geweest, zou het nooit vrijwillig hebben gedaan, maar vond het er hartstikke leuk en je krijgt goed te eten, al die mensen komen er zo binnen, weten niet wat ervan te verwachten, viel mij alles mee en crea hadden we en sporten en groepsgesprekken
Een vriendin van mijn zusje is daar geweest in de Viersprong! Wat toevallig. Voor 1 dik jaar, helaas krijg je daar geen bezoek, maar je mag af en toe in de weekenden wel naar huis. Maar ik dacht ergens anders en ik dacht dat die er mee was gestopt, dan hebben ze blijkbaar meerdere vestigingen. Die meiden waren daar met een hele groep en waren eigenlijk niet meer te houden; de leiding kon hun niet meer aan, maar er zijn wel meiden die goed terecht zijn gekomen. Ik heb filmpjes gezien van de leiding die daar helemaal gestresst werden omdat die meisjes toch deden wat ze wilden doen, als ze bijv. uit wilden gaan, gingen ze gewoon weg en gingen ze uit. Het is wel een gesloten instelling, maar vrijheid krijg je er opzich wel, behalve als je een gevaar voor jezelf bent. En je gaat ook vreselijke dingen zien, de vriendin van mijn zusje heeft bijv. gezien hoe iemand helemaal gek wordt omdat ze een herbeleving krijgt en dat ze haar eigen haar uit haar hoofd trekt, dat ze haarzelf in haar gezicht ging krabben etc. Zo heb je meer van die nare dingen. Toen ze daar voor het eerst kwam deden de meiden erg uit de hoogte tegen haar, omdat ze al een groep waren maar later kreeg ze toch een band met die meiden. Nu spreekt ze nog steeds met die meiden. Er wordt daar trouwens ook vaak zelfmoord gepleegd.. ze heeft daar ook een dierbare vriendin verloren.. Als je iets wilt weten kan ik je wel antwoord geven..quote:Op dinsdag 11 januari 2011 03:08 schreef Pleurishonden het volgende:
[..]
Dat meen je niet? Was dat ook PTC De Viersprong in Halsteren?
Heftig, Maar wel fijn dat ik bij jou antwoorden kan krijgen. Maar is het echt zo dat je geen bezoek mag krijgen door de weeks? Ook bij vrijwillige opname. Want dat vind ik wel heel heftig.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 11:49 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Een vriendin van mijn zusje is daar geweest in de Viersprong! Wat toevallig. Voor 1 dik jaar, helaas krijg je daar geen bezoek, maar je mag af en toe in de weekenden wel naar huis. Maar ik dacht ergens anders en ik dacht dat die er mee was gestopt, dan hebben ze blijkbaar meerdere vestigingen. Die meiden waren daar met een hele groep en waren eigenlijk niet meer te houden; de leiding kon hun niet meer aan, maar er zijn wel meiden die goed terecht zijn gekomen. Ik heb filmpjes gezien van de leiding die daar helemaal gestresst werden omdat die meisjes toch deden wat ze wilden doen, als ze bijv. uit wilden gaan, gingen ze gewoon weg en gingen ze uit. Het is wel een gesloten instelling, maar vrijheid krijg je er opzich wel, behalve als je een gevaar voor jezelf bent. En je gaat ook vreselijke dingen zien, de vriendin van mijn zusje heeft bijv. gezien hoe iemand helemaal gek wordt omdat ze een herbeleving krijgt en dat ze haar eigen haar uit haar hoofd trekt, dat ze haarzelf in haar gezicht ging krabben etc. Zo heb je meer van die nare dingen. Toen ze daar voor het eerst kwam deden de meiden erg uit de hoogte tegen haar, omdat ze al een groep waren maar later kreeg ze toch een band met die meiden. Nu spreekt ze nog steeds met die meiden. Er wordt daar trouwens ook vaak zelfmoord gepleegd.. ze heeft daar ook een dierbare vriendin verloren.. Als je iets wilt weten kan ik je wel antwoord geven..
Ja je mag sowieso geen bezoek krijgen want is een gesloten instelling, zij was ook vrijwillig daar, maar ze ging vaak in het weekend naar huis toe.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 14:26 schreef Pleurishonden het volgende:
[..]
Heftig, Maar wel fijn dat ik bij jou antwoorden kan krijgen. Maar is het echt zo dat je geen bezoek mag krijgen door de weeks? Ook bij vrijwillige opname. Want dat vind ik wel heel heftig.
En mag je trouwens wel je laptop mee nemen ofzo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |