Die ogen he, daar kun je de regiotaxi voor bellen. Wat een afstand zit daar tussenquote:Op maandag 10 januari 2011 14:23 schreef Silenus het volgende:
Ik vind Anita eigenlijk best een leuke meid. Lelijk en een kut-accent, dat wel. Maar toch verder niet zoveel mis mee.
Ja... twee vertelden dat ze elke dag de badkamer en het toilet doen... hoe bedoel je smetvrees...quote:Op maandag 10 januari 2011 23:33 schreef pfaf het volgende:
Oh ja! Femke poetst elke dag haar toilet! Ben ik zo'n smeerpoets? Heeft zij smetvrees? Of is dat het gevolg van kinderen hebben?
Dat kind van Femke is dus geen bacterie gewend. Die wordt doodziek op die boerderij van Gijsbert, joh.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:06 schreef elkravo het volgende:
Ja... twee vertelden dat ze elke dag de badkamer en het toilet doen... hoe bedoel je smetvrees...
quote:
Nou dan ben ik ook een smeerpoets hoor! Oke, toilet kan ik me nog enigszins voorstellen (met veel moeitequote:Op maandag 10 januari 2011 23:33 schreef pfaf het volgende:
Oh ja! Femke poetst elke dag haar toilet! Ben ik zo'n smeerpoets? Heeft zij smetvrees? Of is dat het gevolg van kinderen hebben?
Ik krijg er gewoon de rillingen vanquote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:52 schreef febster het volgende:
Marcel, ik blijf het een rare kerel vinden.
Frank zei ergens dat hij als kind al boer had willen zijn. Met zo'n megastal ben je niet echt boer en die geiten staan op stal niet zoals geiten zouden moeten leven. Voordat de geitenhouderij in Nederland losbarstte, werd er over geiten steeds gezegd dat het lastige eigenzinnige dieren zijn, die de ruimte en mogelijkheden tot activiteiten nodig hebben. In de eerste geitenstal die ik daarna zag, stonden ze aangebonden in het donker.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:49 schreef marcodej het volgende:
Dus hier komt de frustratie van Frankieboy vandaan:
http://www.3ml.nl/gemist.php?id=1185
Elke dag is overdreven, maar jouw douche is niet zo schoon als je denkt. Met de douchegel breng je lekkere extra voedingsbodems voor bacteriën aan. Het "metselt" beter dan alleen water, kalk, huidafval en restjes lichaamssecreten. Lekker ruiken deden ze in de pruikentijd om de stank van ongewassen lijven & pruiken eronder te krijgen. Dat is dus camouflage en geen uiting van schoon of fris zijn.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:25 schreef Marloes het volgende:
[..]
Nou dan ben ik ook een smeerpoets hoor! Oke, toilet kan ik me nog enigszins voorstellen (met veel moeite). Maar de douche? Ik bedoel, dat is toch de plek waar je je doucht, met douchegelletjes enzo? Ruikt lekker fris, naar bloemetjes? Waarom zou je dat elke dag schoonmaken? Maar goed, ik zal dan wel een smeerpoets zijn
Nee, niet zó erg. Op die foto ziet ze er beter uit dan op tv. Ze maakt haar ogen kleiner met te veel eyeliner zonder goede oogschaduwkleuren, doet niets aan die vage wenkbrauwen en houdt haar grote voorhoofd veel te kaal. Zo benadrukt ze het negatieve beeld, terwijl ze er best redelijk uitziet.quote:Op maandag 10 januari 2011 23:55 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Die ogen he, daar kun je de regiotaxi voor bellen. Wat een afstand zit daar tussen![]()
Ik verbaas mij erover dat ze niet wat meer tegen hem in ging. Als je vanaf je 5e vegetariër bent heb je vaak genoeg zo'n discussie kunnen oefenen. Kom op mens, geef eens wat tegengas.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 08:40 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik verbaas mij erover dat Berber niet uit zichzelf is opgestapt.
Of zou dat volgende week nog komen, net voor het keuze moment.
Waarom zou ze dat moeten doen, misschien heeft ze daar helemaal geen zin in?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 09:25 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ik verbaas mij erover dat ze niet wat meer tegen hem in ging. Als je vanaf je 5e vegetariër bent heb je vaak genoeg zo'n discussie kunnen oefenen. Kom op mens, geef eens wat tegengas.
Jaquote:Op dinsdag 11 januari 2011 04:24 schreef Marloes het volgende:
[..]
Ik krijg er gewoon de rillingen van
Ai, pijnlijk. Zelfs zijn klasgenoten hebben al kinderen, terwijl hij als hij nog meer van die bizarre streken uithaalt hij zelfs via BZV niet aan een vrouw baarmoeder komt.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 02:40 schreef Micson het volgende:
Marcel heeft bij m'n pa in de klas gezeten en die zei dat hij toen ook al z'n twijfels had over zijn geaardheid ..
En nu wat geforceerd stoer proberen te doen in z'n boxer, dat ging echt te fur.
quote:Op dinsdag 11 januari 2011 01:24 schreef Jane het volgende:
[..]
Dat kind van Femke is dus geen bacterie gewend. Die wordt doodziek op die boerderij van Gijsbert, joh.
Alleen daarom al moet hij voor Yvonne gaan.
Kan me niet voorstellen dat ze (de deelnemers) daarop zitten te wachten.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 09:21 schreef gianni61 het volgende:
volgende keer moet ik toch ook maar op fok zitten tijdens het kijken. al die topics naderhand lezen word wel veel. (wel amusant trouwens)
Toch merk ik hier dat Judith van boer Frank hier nauwelijks genoemd wordt. terwijl ik die toch wel erg leuk vind. toch wel jammer dat haar hyves en facebook redelijk afgeschermd zijn. Zodra ze eruit vliegt toch maar eens een mailtje maken.
Oh, da's gewoon persoonlijke voorkeur. Ik hou wel van vrouwen die niet in hun schulp kruipen tijdens een felle discussie.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 09:35 schreef Felagund het volgende:
[..]
Waarom zou ze dat moeten doen, misschien heeft ze daar helemaal geen zin in?
Nou ja, ál... Marcel is 44.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 09:44 schreef Smikke het volgende:
Ai, pijnlijk. Zelfs zijn klasgenoten hebben al kinderen, terwijl hij als hij nog meer van die bizarre streken uithaalt hij zelfs via BZV niet aan een vrouw baarmoeder komt.
Op zich heb je daar wel gelijk in, maar dit was ook niet echt een discussie te noemen, meer een betoog van Frank. Ik kan me voorstellen dat Berber er geen zin in had om de sfeer nog meer te verpesten, zeker na het verhaal over de antibiotica.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 11:43 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Oh, da's gewoon persoonlijke voorkeur. Ik hou wel van vrouwen die niet in hun schulp kruipen tijdens een felle discussie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |