bronquote:Rep. Giffords was one of 3 Arizona congress members who were targeted for “removal” from office by Sarah Palin’s “Take Back the 20!” campaign in early 2010. The two others mentioned on that website which looks to “prescribe” a solution to the problem of people who voted for the “socialist” Obama health care reform bill.
It should be noted that her offices were targeted with threats and vandalized during the heath care debate.
Geen van beide.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 22:39 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Ik weet niet of het te prijzen is dat Palin (uit respect) haar website meteen uit de lucht haalt of hypocriet na al haar verbale agressie en opstoking van het afgelopen jaar.
Alsof ze iets anders konden doen dan hun 'medeleven' betuigen...quote:Op zaterdag 8 januari 2011 22:56 schreef Illiberal het volgende:
Tsja, niemand heeft openlijk een statement gedaan dat deze politici doodgeschoten moesten worden.
Alle rechts-conservatieve sites die ik ken hebben openlijk hun medeleven betuigt. Ook Boehner, de leider van de republikeinen het huis heeft zijn medeleven uitgesproken.
Het probleem is m.i. dat Sarah Palin een huismoeder is die ongeschikt is om te leiden/besturen. Niets mis met huismoeders, daar kan Palin veel meer respect afdwingen dan in de politiek.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 22:56 schreef Illiberal het volgende:
Dus wat is het probleem? Hebben jullie nu weer een reden om een argument over de Amerikaanse grondwet onder tafel te schuiven omdat rechts-conservatieven "gek" zijn?
quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:14 schreef waht het volgende:
Het probleem is m.i. dat Sarah Palin een huismoeder is die ongeschikt is om te leiden/besturen. Niets mis met huismoeders, daar kan Palin veel meer respect afdwingen dan in de politiek.
De intellectuele capaciteiten van Palin interesseren mij eigenlijk niet zoveel. Wat mij wel interesseert, is het intellectuele gedachtegoed van het conservatisme en het klassiek-liberalisme.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:14 schreef waht het volgende:
[..]
Het probleem is m.i. dat Sarah Palin een huismoeder is die ongeschikt is om te leiden/besturen. Niets mis met huismoeders, daar kan Palin veel meer respect afdwingen dan in de politiek.
Een bepaalde intellectuele capaciteit is toch wel nodig wil je zo'n debat voeren. Palin mist daarnaast ook de nodige integriteit om een publieke functie te vervullen. Ik zie Palin niet als een volger van het gedachtegoed dat jij noemt maar als een opportunist die het gedachtegoed als middel ziet om zieltjes te winnen. Waarschijnlijk snapt ze het gros van wat ze zegt niet eens maar gaat het puur om de show.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:18 schreef Illiberal het volgende:
[..]
[..]
De intellectuele capaciteiten van Palin interesseren mij eigenlijk niet zoveel. Wat mij wel interesseert, is het intellectuele gedachtegoed van het conservatisme en klassiek-liberalisme.
En nu is het zo dat volgers van dergelijk gedachtegoed regelmatig weggezet worden als "gekken". Vind ik niet terecht, simpelweg omdat je op deze manier geen fatsoenlijk debat kunt voeren over zaken als bijvoorbeeld begrotingstekorten van overheden.
Maar moet je dan het rechtse spectrum van de politiek wegzetten als achterlijk?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:22 schreef waht het volgende:
[..]
Een bepaalde intellectuele capaciteit is toch wel nodig wil je zo'n debat voeren. Palin mist daarnaast ook de nodige integriteit om een publieke functie te vervullen. Ik zie Palin niet als een volger van het gedachtegoed dat jij noemt maar als een opportunist die het gedachtegoed als middel ziet om zieltjes te winnen. Waarschijnlijk snapt ze het gros van wat ze zegt niet eens maar gaat het puur om de show.
Ik zeg niets over rechts gedachtegoed, ik richt me puur op Palin. Het rechts gedachtegoed kan veel beter door andere politici worden vertegenwoordigd dan door Palin.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:28 schreef Illiberal het volgende:
[..]
Maar moet je dan het rechtse spectrum van de politiek wegzetten als achterlijk?
Eigenlijk zie je hetzelfde met Wilders. Wilders benoemt zaken, maar wordt vervolgens weggezet als "achterlijk". Inderdaad gaat het soms te ver in de taal. Maar ik denk dat er meer moet gebeuren om bepaalde zaken te invalideren.
Zo heeft Palin zich uitgesproken tegen QE2 van de FED. Of Palin achterlijk is, doet er niet toe. Je hebt slecht monetair beleid en goed monetair beleid. Dan kun je de andere kant "achterlijk" noemen, feiten blijven feiten.
Ok, dan is het goedquote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:30 schreef waht het volgende:
[..]
Ik zeg niets over rechts gedachtegoed, ik richt me puur op Palin. Het rechts gedachtegoed kan veel beter door andere politici worden vertegenwoordig dan door Palin.
Ongetwijfeld met een traan.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 22:56 schreef Illiberal het volgende:
Ook Boehner, de leider van de republikeinen het huis heeft zijn medeleven uitgesproken.
Als vooraanstaand figuur moet je nou eenmaal oppassen met je uitspraken. Normale mensen zullen zo'n figuur op die lijst niet neerknallen. Helaas lopen er niet enkel normale mensen rond op deze aardkloot. Je hebt een hoop mafketels.quote:Op zondag 9 januari 2011 13:36 schreef Voorschrift het volgende:
Al dat gespeculeer over Palin, alsof ze daadwerkelijk wil dat haar collega's een kogel krijgen, het feit dat mensen dat zien in die website zegt meer over die mensen dan over de Tea Party of Republikeinen, mafkezen.
Juist, maar is dat reden om het rechtse spectrum in de Verenigde Staten weg te zetten als moordenaars, en Palin als generale aanstichter tot wapengekletter?quote:Op zondag 9 januari 2011 13:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als vooraanstaand figuur moet je nou eenmaal oppassen met je uitspraken. Normale mensen zullen zo'n figuur op die lijst niet neerknallen. Helaas lopen er niet enkel normale mensen rond op deze aardkloot. Je hebt een hoop mafketels.
quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:17 schreef vergezocht het volgende:
Wat een gekke mensen aldaar. Dat noemen ze blijkbaar Amerikaanse toestanden.
Iedereen is aggressief, gewelddadig, en bedreigend. En dan vragen ze zich af waarom ze altijd oorlogen beginnen etc etc.
Het is geen wonder dat je zoveel wetten moet hebben in dat land - anders weten de Amerikanen gewoon niet hoe ze normaal moeten leven. Dat volk moet je flink reguleren of anders allemaal in de bak gooien - want pas dan kunnen ze leven met die structuur die ze daar kunnen vinden.
Natuurlijk niet. Ik heb ook niets te maken met de reactie van Vergezocht. Overigens hoop ik wel met heel mn hart dat die Palin niet in het Witte Huis terechtkomt.quote:Op zondag 9 januari 2011 13:41 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Juist, maar is dat reden om het rechtse spectrum in de Verenigde Staten weg te zetten als moordenaars, en Palin als generale aanstichter tot wapengekletter?
Zie:
[..]
Dat komt omdat de VS over een soort puberale geest beschikt. Dat heeft er weer mee te maken dat het land nog bijna geen geschiedenis heeft. Het zit nog in de gewelddadige fase, zoals alle grootmachten ooit hebben gehad.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:17 schreef vergezocht het volgende:
Wat een gekke mensen aldaar. Dat noemen ze blijkbaar Amerikaanse toestanden.
Iedereen is aggressief, gewelddadig, en bedreigend. En dan vragen ze zich af waarom ze altijd oorlogen beginnen etc etc.
Het is geen wonder dat je zoveel wetten moet hebben in dat land - anders weten de Amerikanen gewoon niet hoe ze normaal moeten leven. Dat volk moet je flink reguleren of anders allemaal in de bak gooien - want pas dan kunnen ze leven met die structuur die ze daar kunnen vinden.
Ja jongen, die tea party leden zijn echt wijs:quote:Op zondag 9 januari 2011 13:36 schreef Voorschrift het volgende:
Al dat gespeculeer over Palin, alsof ze daadwerkelijk wil dat haar collega's een kogel krijgen, het feit dat mensen dat zien in die website zegt meer over die mensen dan over de Tea Party of Republikeinen, mafkezen.
Mijn god, wat is die vent achterlijk.quote:Op zondag 9 januari 2011 13:59 schreef Reuzelbek het volgende:
[..]
Ja jongen, die tea party leden zijn echt wijs:
Het is een veteraan, kan ook ptss zijn he... Ik heb het met hem te doen, zou niet graag in mijn hoofd met zo,n gemoedstoestand willen zitten..quote:Op zondag 9 januari 2011 14:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mijn god, wat is die vent achterlijk.
Wat zit je nu allemaal een discussie over rechts-conservatisme uit te lokken.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 23:18 schreef Illiberal het volgende:
[..]
De intellectuele capaciteiten van Palin interesseren mij eigenlijk niet zoveel. Wat mij wel interesseert, is het intellectuele gedachtegoed van het conservatisme en het klassiek-liberalisme.
En nu is het zo dat volgers van dergelijk gedachtegoed regelmatig weggezet worden als "gekken". Vind ik niet terecht, simpelweg omdat je op deze manier geen fatsoenlijk debat kunt voeren over zaken als bijvoorbeeld begrotingstekorten van overheden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |